Лікуйте душу відчуттями

Розмір шрифту: - +

Життя Ангеліни

У будинку всі ходили навшпиньки,аби не розбудити доньку.З кухні доносилися аромати свіжої випічки. Враз,через напіввідчинене вікно промайнув яскравий сонячний зайчик.Він весело ковзнув на ліжко Ангеліни,стрибнув їй на обличчя-і дівчина прокинулася.

Ангеліна смачно потягнулася,накинула шовковий пенюар і  вийшла до мами на кухню:

-Доброго ранку,матусю!

-Доброго ранку,люба,як спалось?

-Добре,почула аромат смаколиків і прокинулась. А тато вже на роботі?

-Так,він працює над важливим проектом,хоче виграти тендр,на отримання землі  для нового квітника.Я зараз теж буду збиратися в офіс.А ти,будь ласка,допечи кекси,поснідай, і полий квіти.

-Добре,мамо,я все зроблю.

-І ще,подумай щодо меню на вечір, сьогодні має прилетіти Сергій з Польщі.

-Боже,яка я рада!

- Я теж щаслива!Ну добре бувай,я побігла!

- До зустрічі,мам.

Ангеліна почула скрип ключа у вхідних дверях-тепер вдома вона залишилась сама.

Несподівані новини помітно підняли настрій.Вона поснідала, погодувала Чарліка і швиденько побігла у  домашній квітник.

Для Ангеліна, квіти-це щось особливе. Кожна має свою історію,свою красу та витонченість.Особливо,вона любила милуватися квітами зранку,коли на них опускалася вранішня роса,а сонячне сяйво робить крапельки подібними до коштовних діамантів.

 День обіцяв бути насиченим. Брата дівчина не бачила місяці зо три,тому неабияк скучила.Сергій закінчив медичний університет у Києві,і працював у Польщі у відомій фармацефтичній компанії.А ще,у телефонній розмові,вона обережненько натякнула, що ненароком розбила свій планшет,тому сподівалася на новий подарунок.

Час промайнув досить швидко. Згодом, додому повернулися батьки,з повними пакунками смачний покупок.

 Ангеліна з мамою Наталею мило бесідували,ділитися сокровенним, готували святкову вечерю,а Михайло Олександрович поїхав до аеропорту, зустрічати Сергія.

****

Якби хтось того вечора ненароком помилився  номером квартири,то  перед його очима постала б сімейна ідилія:за столом четверо, кожен щось захоплено розповідає один-одному,юнак час від часу обіймає сестру за талію,батьки з гордістю дивляться на своїх дітей.

Як ви вже зрозуміли, Ангеліна була абсолютно щасливою.Але перед тим,як заплющити очі,вона згадала одну неприємну річ:за сьогоднішніми хлопотами,вона зовсім  забула про зустріч з Богданом...Дарина Щастя

Відредаговано: 06.08.2019

Додати в бібліотеку


Поскаржитись