Лікуйте душу відчуттями

Розмір шрифту: - +

Обставини проясняються

"Оце так справи ,панове!!Я звичайно розумію,що Петрович поїхав у відрядженнях, але хіба так можна напиватися на роботі? А якби хтось з клієнтів заглянув?",-Андрій був дуже розлючений,і не міг втримати своїх емоцій,навіть перед друзями.

У тісній кімнатці панував хаос.Ксенія хоч і була розкутою дівчиною,проте в таку ситуацію потрапила вперше.Вона нашвидкоруч  накинула на себе одяг,і одночасно почала збирати пусті пляшки від пива.

-Андрюхо,вибач,ми самі не зрозуміли,як перебрали.Не кажи будь ласка Петровичу, тому що ми одразу позбудемось роботи.Друже,прошу тебе,зрозумій нас,-Богдан в цей момент виглядав надто жалюгідно.Здавалося,на його очах навернулися сльози.

-Добре,Бодь,не скімли.Хоча я роблю це в порядку виключення.Зараз я  видалю відео з камер спостереження.А ви,в свою чергу,відшкодуєте подвійну ціну за напої.Якось же вас треба покарати,-Андрій,здається,трішки повернувся до здорового глузду,він сказав це більш спокійніше.

За цією історією весь час спостерігали брат і сестра.І якщо Сергій весело сприйняв ситуацію яка склалася,то Ангеліна була  чи то спантеличена, чи то розчарована.

Дівчина ніяк не могла уявити, що на перший погляд,добрий і лагідний хлопець,який так мило подарував їй вату,може влаштувати бардак на робочому місці.

Раптом ,їхні погляди зустрілись.Ангеліна з докором подивилась на хлопця,а той,густо почервонівши, просто втупив погляд в підлогу.Йому було дуже соромно.Бодя точно не уявляв собі таку зустріч з Ангеліною.

-До речі,знайомтесь.Це мої давні друзі:однокласник Сергій,з яким товаришуємо все життя,та Ангеліна його молодша сестра.

-Дуже приємно познайомитись,-проторохтіла Ксенія.Було помітно,що авторитет Боді впав в її очах,і вона вже хотіла залицятись до нового представника чоловічої статі-Серьоги.

-Ксюхо, -звернувся до дівчини Андрій,-от я розумію Бодя пацан, а як ти могла опинитися в такій безглуздій ситуації?Ти ж працюєш в нас всього декілька днів.Невже не хочеш залишитися тут працювати на довше?

-Андрію,звичайно хочу.Ми просто дещо відзначали,а потім перебрали.І взагалі,це Сашко у всьому винен.Він,мабуть ,щось підмішав мені до пива,аби я швидше сп'яніла

- Ти що здуріла, - нарешті обізвався Богдан,-до чого тут Саня? Ти завжди когось підставляєш,аби вигородити себе? Що,рильце в пушку?Коли ми ще допивали першу пляшку,то Сашко вчасно зупинився.Він залишив нас у двох, а сам пішов на пост охоронця,тому що була його зміна.І до речі,працював замість касира також.Ще подякуй йому,дурепо.

-Стоп,павук,не бушуй. То де зараз Сашко?-запитав Андрюха. 

-Він здав свою зміну,і швидко пішов додому,тому що у нього захворіла дівчина.

-Ну добре,тепер розібралися.Ксеніє,ти поки що вільна.Я ще подумаю,чи варто давати тобі другий шанс.Ввечері наберу

-Добре,Андрію,але я тебе прошу....,-Ксенія благально подивилась на начальника охорони.

-Я ж сказав, що подумаю, тому бувай.

Ксюха забрала свої речі,і швиденько пішла.

- Ну що Бодю, в тебе сьогодні позачергова нічна зміна,за влаштований дебош. А от гроші можеш не повертати, спишемо ваше пиво як зіпсоване.То я при Ксенії хотів поставити вас у рівні умови.

-Дякую,друже.Я відпрацюю. 

-А зараз,ходімо,ми відведемо тебе додому.Тобі треба виспатися перед зміною.І заперечень не приймається.

Компанія молодих людей вийшла з магазину.І попрямувала вуличками маленького містечка.Ангеліна мимоволі почала розглядати Богдана.Високий, статний хлопиць,з ледь помітною щетиною, яка робила його ще сексуальнішим. На руках були добре помітні треновані м'язи.І чим же він її все таки зачепив?

Давні друзі,Андрій та Сергій,розговорилися про щось своє.А Бодя підійшов до Ангеліни ,і тихенько промовив:"Вибач мені будь ласка,за те що тобі довелося стати свідком цього  інциденту.Це дійсно виглядало жахливо."Ангеліна посміхнулася до хлопця своїми ямочками на рожевих щічках. 

-Мабуть,у вас часто таке буває?

-Та ні,якщо чесно,то на роботі в мене це вперше.Дякуючи Богу,я в гарних відносинах з Андрюхою

-А чому ти працюєш? Ти ж казав ,що вчишся в нашій школі?

-Так,перейшов до 11 класу,але на період канікул потрібно підзаробляти,щоб якось допомогти батькам.

-А розкажи щось про себе?,-Ангеліна несподівано для себе зацікавилася Богданом.

-Ми вже майже в мене вдома.Ти не проти, якщо я візьму в тебе номер,і ми продовжимо розмову ввечері?

- Ну добре.Тоді записуй телефончик. 

Крокуючи до вхідних дверей,Бодя навіть уявити не міг,що така неприємна історія,обернеться для нього зовсім іншою стороною,і тепер він матиме змогу спілкуватися з найкращою дівчиною у світі.

 

 

 Дарина Щастя

Відредаговано: 06.08.2019

Додати в бібліотеку


Поскаржитись