Моя дівчина- янгол що впала з небес

Розмір шрифту: - +

На море!

Розділ 10

(На море!)

“От чому!? Чому зі мною вічно твориться якась хуйня!?”- розлючено питаю я сам у себе лежачи на траві коло річки. Моє тіло дуже боліло, а особливо спина. Вона пекла та кожен дотик до неї супроводжується неймовірним болем. Мені дуже хотілося щоб цей біль зник, але кожен наступний раз я відчував як вона горіла, а шкіра повільно сповзала з тіла. Навколо мене були всі дівчата, а я кричав від болю. Я не знав чи співчувають вони, чи може вони не знають як мені допомогти і не знають як це зробити. Я все ніяк не міг зрозуміти чого мені так боляче, та коли зміг прийти в себе то зрозумів, що моя спина згоріла і через це вона болить ніби на неї висипали гаряче вугілля. Як виявилось я лежав під палючим сонцем більше трьох годин, цього вистачить щоб спина сгоріла повністю. Тим часом поки я лежав та думав якби мені пережити цю жахливу новину, дівчата продовжили купатись, а про мене забули. Мені стало дуже не приємно, але вони повернулися назад із спеціальним кремом, щоб трохи зменшити мої пекельні тортури. Якось я все таки зміг повернутись додому та з полегшенням видихнути подай на пару хвилин поки моя спина знову не нагадала про себе. Сьогодні я вже точно вирішив сидіти вдома, а дівчата хай будуть гуляти скільки влізе, все таки це піде їм на користь. Я лежав на ліжку та слухав музику, думав що це мабуть найкращий відпочинок: ніхто не чіпає, музика в вухах і м'яке ліжко яке так і тягне до себе і затягує все глибше і глибше. Тим часом на вулиці дівчата знайшли веселу розвагу- взяли шланг і почали себе поливати холодною водою, їхній одяг весь промок, а через футболки можна було побачити  приємні для чоловіка форми. Важко сказати, пощастило що я тоді не вийшов на вулицю чи ні, а може і не пощастило, але одне я точно можу сказати- роздивитися їхні груди і сексуальні сідниці я зміг через вікно. З часом їм набридло поливати себе зі шланга і вони вирішили допомогти бабусі із городом, точніше зібрати всі фрукти з дерев і ягоди з кущів. Всі працювали та старались, але Амі хитра і завдяки своєму контакту із звірями вона попросила птахів допомогти. Ліонель і Мі розсердились на неї і заставили теж працювати, хоч вона і вперто трималася, але в кінці -кінців вона все таки пішла збирати разом із усіма. Та все таки мені було найкраще, бо лежати в ліжку та заставляти свої деградувати це так класно. Пройшло вже чимало часу, а тому я вирішив піти приготувати поїсти, однак варто було мені піднятись на один сантиметр як всі троє впали до мене ,обняли та заснули. Не то щоб я був проти, але мій живіт вже подавав признаки розлюченого бурчання. Та вирватись від них було не можливо, я старався, але їхні обійми настільки сильні що навіть їх сплячих я не зміг зсунути. І поки я виривався ,то бабуся вже приготувала вечерю і запросила всіх нас до столу, але побачивши нас в кімнаті мовила тільки:”Ой, не буду заважати”- і сказала вона не зважаючи на мої крики про порятунок.

                  Ранок, сьогодні ми маємо вже повертатися додому, дівчата плачуть бо не хочуть нікуди йти, а я маю їх вмовляти, щоб дід не отримував по голові ще декілька раз за один день. Я прекрасно розумів, що вони не хочуть нікуди їхати, так само як і я, але залишилось півтора місяці літа, а я же так мало зробив. Я зібрав всі речі і вже був готовий до виїзду, але дівчата бились в істериці та просили щоб ми не їхати, навіть старались мене підкупити своїми тілами, однак я твердо стояв на своєму і зміг вмовити їх поїхати. Ми їхали в автобусі та знову ледь не довели водія до синдрому Котаро. Я слухав свою музику і робив вигляд що їх не знаю, але все таки прийшлось заступитися за неї коли до Ліонель почав чіплятися який чоловік. Звісно моєю першою думкою була:”Цікаво, а він знає що залицяється до демона?”- і тільки потім я сказав, що йому не варто цього робити, в результаті отримав по обличчю… Однак потужний удар Ліонель по яйцям того чоловіка заставив його впасти на коліна, а заодно я мене, бо я відчував цей удар теж. Я навіть подумати не міг, що вона на таке здатна, але мене чекав приємний поцілунок в губи, а Ліонель пинок під зад від Амі, і знову поцілунок. Мені такий колообіг дуже подобався, але те що ці троє зараз всю зупинку рознесуть на друзки мене аж ніяк не радувала. В решті решт ми сіли в автобус і продовжили нашу поїздку додому. Вона була нудна та довга, однак серіал який я зміг скачати на планшет вбив час. Коли мит повернулися додому то нас зустрічав Ед, він був вдягнутий в один тільки фартух, і все… Чого-чого, а от цього я точно не хочу бачити. Я швидко пішов до себе в кімнату та ліг спати, бо я і так сьогодні не виспався, а ще ця “тепла” зустріч вивела мене із себе. Закрившись в кімнаті я закрив руками очі і думав що краще я взагалі б не повертався. Та варто було мені на хвильку закрити очі як щось торкнулось моєї руки. Я спочатку нічого не розумів, але з часом до мене дійшло що це Амі прийшла та оголивши груди поклала мені їх на руки. Потім вона опустилась до мене і ніжно поцілувала, а груди доторкнулись до мене і щось ворохнулось у мене між ніг. Можливо зараз станеться те, чого я завжди хотів, але боявся проявити ініціативу. Все йшло до цього, мені навіть дуже хотілось щоб це сталося; вже от-от це має статися, моя зброя прийняла оголенй вид, але нашу обстановку перебив Ед який зайшов щоб запросити на обід. Мені ще пощастило, що він не приєднався до нас, а це дуже навіть можливо, особливо для ельфа гея. Вже скоро ми всі разом сиділи за столом та спокійно їли, на вони так точно, я ж сонний та втомлений . Все було нормально, поки Ед на сказав наступе:

-Вже через два дні ми всі поїдемо на море!- каже Ед і всі як один почали кричати “Ура”, звісно окрім мене.- поки вам не було, я купив квитки до Єгипту і ми будемо купатись в Червоному морі!

-Ед, а звідки в тебе такі гроші? Де ти їх взагалі взяв?- питаю я, бо дійсно не розумію цього.-ти якось заробляв поки нас не було?DReaper

Відредаговано: 23.09.2019

Додати в бібліотеку


Поскаржитись