My journey through the life#

Розмір шрифту: - +

Try don" t ask ,,Why": Спробуй не питати ,,Чому"

Питання- їх на підсвідомості тисячі, сотні  десятки. Іноді важко тримати в порядку все, розкладаючи на уявні полиці, власні сумніви, питання чи вигадані на ходу, безглузді есе. Мені не дано знати все: Що буде завтра , чи світло сонця буде таким яскравим.

Можу лише припустити . Та впустити в думки - хаос . Заплутаних питань стос , в процесі досягнення й реалізацїї в просторі мети. Доведеться немало пройти. А кінцева зупинка. Так і залишається однією з ,,невідомих" . Проте.... Життя не математика і , навіть прагматика не допоможе знайти , ікс , я не здатна вберегти себе саму від ,,туристичного походу" навскіс. З різко ,падаючою кривою.....

Мій день часто завершується зливою, ( не лише природним яаищем.) . Злива емоцій, порив не лише вітру, але й слів.... Гніву... Уривчастих фраз , незрозумілих бажань. Сумбур. Сум'яття. На жаль поки що не під силу дібрати належне поняття, під цей стан . Риторика- ось ,,підлегла слуга" питань, що виникають  в голові спонтанно, не зрозуміло звідкіля. Саме в зовсім не доречний момент.

Експеримент над психологією - безсилий. Адже ,, психо" - душа. А їй притаманна .... Непередбачуваність, бвгатозначність. 

Існують випадки в житті , яке я можу описати лиш 1 словом  : ,,Парадокс" Це звучить пафосно, але, як на мене, суть в тому  , що саме в таких ситуаціях варто, для власного збереження довіритися інтуітуіції та спробувати не запитувати себе на кашталт : Чому так, а що якщо , а чому зараз не 22 століття і я живу саме в 21 і т. Д і т. П таких ,, філософських питань є ціла безкінечність і список з них завдовжки з число  ,,P" . Назріває логічна розв" язка: Навіщо вдруге відкривати закон земного тяжіння і вирішувати теореми чи глобальні життєві питання, яких ще немає.  Авантюризм - іноді найкращий друг. ( якщо , звісно , Ви, не вирішили переїздити на Марс) . і фолькльорні повчання на зразок ,, Сім раз поміряй- 1 відріж не завжди актуальний. 

Міряючи, можна забути що , де і з якою метою, мало бути відрізано. ..

Ps a peace of advice , Sometimes it's better not ask anything simply trust to a moment and do at least something.  Nikar

#799 в Різне
#912 в Сучасна проза

У тексті є: expressions feelings days

Відредаговано: 31.12.2019

Додати в бібліотеку


Поскаржитись