Між нами війна

Розмір шрифту: - +

ЧАСТИНА І

  Велике вікно освітлює усю невеличку кімнату. У кімнаті маленький стіл та два ліжка. На одному із них лежала маленька дівчинка років 7. Її личко було рум'яне, коротке блондинчасте волосся розтріпалося, а на чолі була мокра тканина. Над нею сиділа жінка з чорним волоссям, на вигляд їй було 35 років. На підлозі біля ліжка сидів хлопчик. Вони близнята, вони брат і сестра.

    - Температура спала, але ще лежи.

    - Мама, а коли Юрі виздоровіє?

    - Коли буде лежати та слухатиметься мене!

  Матір вийшла з кімнати, а близнята залишилися. Брат був дуже дбайливий по відношенню до своєї сестри. А вона в свою чергу любила коли він її смішив у смутку. Одного разу Юрі розбила вазу, а брат узяв її вину на себе. Юкі був дуже відповідальний та серйозний.

  Одного разу пізнього вечора, коли вже діти спали, в двері постукали. Жінка відчуваючи, що щось не так замешкалася. Але стук ставав все нестерпнішим. Вона пересилила своє бажання не видавати себе і встала з крісла. Відчинивши двері вона щиро здивувалася непроханим гостям.

    - О, я рада тебе бачити... Але я так розумію ти по справі, а не просто в гості?

  Гостя ввійшла в будинок без дозволу. Це була жінка років 23-25, довге голубе волосся спадало на білий халат. Вона була очільник групи "Нічні головорізи". Ця банда нагнала страху на всіх жителів міста. Вони безжально вбивають жителів, ніхто не знає хто стане наступною жертвою цих головорізів. Група " Нічні бійці" боролися з ними всіма силами,  але і головорізи не здавалися так просто. Насправді Нічні головорізи своїми діями давали приховане посилання яке адресувалося Ваші . Але він був занятий.

    - Як там поживають твої діти?

    - Юрі захворіла, але, слава Богу, все вже по заді. Я ж сказала, що віддам все. Для чого ти тут?

- Насправді я не одна...

  Після слів гості в будинок заходить накачаний чоловік. Тут матір і зрозуміла істинний візит своєї давньої колеги...

    - Її можеш вбити, а я по дітей

    - Благаю не забирай їх в мене, візьми краще мене!

В спині матері появився кухонний ніж який гостя вдало вхопила зі стола та запхала в серце. Жертва впала на підлогу, де через пару секунд появилася калюжа крові. Сама ж гостя з чоловіком піднялися на другий поверх, де були діти. Двері до кімнати відчинилися з грохотом від чого і Юкі прокинувся.

    - Забирай двох дітей...

Аж тут появилось і дитяче спасіння. Один із групи Нічних бійців замінив як головна Головорізів зайшла у будинок, тому пішов за ними, але запізнився.

    - Забирай дівчину, а по хлопця підемо пізніше...

  Після цих слів чоловік взяв ще сплячку сестру і поніс її кудись.

    - Відпустіть Юрі, а то я вам покажу!

    - Не переживай ви будете разом, але це буде потім. Зараз буде трішки боляче.

  Вона взяла з кишені ніж і дуже швидко запхала його у праве око. Тим самим вона поставила свою мітку. Сама після цього вийшла з кімнати. Хлопець лежав на підлозі, одною рукою тримався за праве око, а друга рука була простягнена до дверей. В ті самі двері вривається головний Нічних бійців. Його синє волосся розтріпалося під час бігу. Він усім серцем бажав схопити головну Головорізів, але і цього разу не вдалося...

  Замітивши, нарешті, хлопця і його праве око здригнувся. Ні його не вразило те, як жорстоко з ним вчинили, а те, що його сестру забрала Акушон – голова головорізів. До цього вона ніколи не залишала свідків своїх темних справ. Тому Ваші вирішив забрати його до себе і з малих літ виховувати як своє дитя.

  Їхню матір поховали далеко від міста, щоб Юкі не згадував своє минуле і в тому числі і Юрі. Тих двох не розлучних близнят таки розлучили. Яка їхня доля? Чи зустрінуться вони ще раз?Lamperge Saura-Klin

Відредаговано: 31.08.2018

Додати в бібліотеку


Поскаржитись