Наворожила

Розмір шрифту: - +

Передмова від Авторів

Так, це трапилося. Ми дружили, дружили та додружилися до спільної книги =) Ідея виникла спонтанно, а потім пішло-поїхало. Щоденне листування, зустрічі з божевільним обговоренням сюжету, усмішка, яку не можна стерти з обличчя весь день та щастя, що ми разом створюємо щось неймовірне.

Отож, кохані читачі, пропонуємо вам зануритися в історію, яка подарує незабутній святковий настрій. Тут ви зустрінете все, що потрібно холодної зимової ночі: дівчину, яка потрапляє у минуле, магію, кохання, жорстокого мага, карколомні пригоди, небезпеку, родинне прокляття, дрібку гумору та багато почуттів…

До речі, не зважаючи на те, що буде описуватися минуле, але від нього там тільки назва)) На історичний роман ми не претендуємо, тож будь-які розбіжності з дійсністю – це наша авторська примха та фентезійне бачення =)))

Ой, ледь не забули сказати. Також, підготували на сторінках книги, шалений інтерактив, тому читайте уважно умови та запам’ятовуйте:

У книзі буде захована загадка. Це будуть слова виділені жирним шрифтом, розкидані по розділах. Ваше завдання знайти всі слова, сформувати з них загадку та дати на неї відповідь у коментарях таким чином:

«Я розгадав загадку. Відповідь – ....»

Хто першим її розгадає, отримає промокоди на прочитання будь-яких двох наших платних книг ;)

Гра варта свіч, чи не так?

Ну що ж, загортайтеся у плед, заварюйте чашечку чаю/кави/какао та починайте читати. Сподіваємося наш літературний первісток вам щиро сподобається і ви підтримаєте його шаленою віддачею, у вигляді Зірочок, Коментарів та Нагород =))

П.С. КНИГА АБСОЛЮТНО ЦІЛКОМ БЕЗКОМПРОМІСНО БЕЗКОШТОВНА! ВСЕ ДЛЯ ВАШОГО РІЗДВЯНОГО НАСТРОЮ, ЛЮБІ))

З любов’ю та ніжними обіймами, ваша Іса Тарк та Вікторія Задорська.

 Вікторія Задорська, Іса Тарк

Відредаговано: 07.12.2019

Додати в бібліотеку


Поскаржитись