Обережніше з бажаннями

Розмір шрифту: - +

Обережніше з бажаннями

                                                                      Будьте обережні зі своїми бажаннями ‒
                                                                      вони мають властивість збуватися.
                                                                                                         Михайло Булгаков

 
                                                                    І

‒ За більш ніж двадцять років роботи мені не раз доводилося пересвідчуватися у тому, що для того, аби ваше життя змінилися на краще, перш за все необхідно змінити свої думки. Змінити свій стиль мислення.
          Відомо, що кожна думка супроводжується електричними мікроімпульсами у мозку. А всяка електрика випромінює енергію. Є позитивна енергія, і є негативна. Відповідно до цього: позитивні думки добре впливають на життя, а негативні погано. Але сучасна наука довела, що процес мислення відбувається не лише в клітинах головного мозку, але й в кожній клітині нашого тіла. Тобто ми мислимо усім своїм єством. І кожна думка миттєво впливає на мільярди клітин усього тіла.
          Найбільш поширене використання позитивного мислення в олімпійському спорті. Олімпійські спортсмени перед кожним своїм фізичним тренуванням, перш за все проходять його уявно, а потім вже приступають до нього фізично. А чемпіони з гри у гольф розповідають, що для того, аби м’яч потрапив у лунку, для початку треба це уявити. Буддистські монахи благословляючи якогось горнопрохідця, який має забратись на високу гору, просять аби він трохи помедитував ‒ просто спокійно посидів собі деякий час і подумав про успішне сходження на вершину. Головною зброєю японських самураїв являється лук. Справжні самураї низенькі та худі бо більшу частину свого часу вони витрачають на тренування стрільби із лука. Імператорські самураї могли стріляти з лука дерев’яними стрілами у товстий камінь і повністю його пробивати. Вони казали, що у стрільбі з лука не так важлива фізична сила, як розумова. Казали, що вони пробивають камінь дерев’яною стрілою не так силою, як думкою. Отож постає висновок, який каже, що думки матеріальні. Що думкою можна досягти всього, що лише забажаєш. Відправляйте свої думки у Всесвіт і він їх виконає. Але мріяти треба правильно і обережно. Це з головних правил. Запам’ятайте це.
          Психотерапевт Нечай Георгій замовк, підійшов до столу і випив води зі склянки, щоб трохи змочити горло. Зазвичай він вже звик на своїх тренінгах довго говорити, але у цій залі чомусь було занадто сухе повітря. Він подивився на аудиторію ‒ близько трьох сотень людей. І кожен з них прийшов сюди на його коучинг, аби дізнатися, як добитися того, чого бажаєш. То були люди різного віку, від студентів до людей похилого віку, майже пенсіонерів. Але в основному більшу половину становила молодь.
          Хтось із відвідувачів записував слова коуч-тренера на диктофон, хтось записував їх у зошиті, але ніхто не знімав на відео. Знімати на відео тренінги Нечая Георгія було заборонено, адже вони були частиною його заробітку. Він був доволі досвідченим і відомим психотерапевтом. Реклами його тренінгів розміщували на біг-бордах та в інтернеті. Записуватися на них треба було заздалегідь.
          Відпивши трохи води коуч поставив склянку на стіл і продовжив:
          ‒ Іще одне з найголовнішого, що треба усвідомити, це те, що усі проблеми, які трапляються у вашому житті, були прикликані вами. Людині нема на кого жалітися у своїх незгодах, орім самої себе. Бо кожна людина сама винна в усіх своїх негараздах, оскільки сама їх сформувала своїми негативними думками. І найважче, це контролювати ці погані думки. Однак вченими вже доведено, що позитивна думка в сотні разів сильніша всякої негативної думки. Це має значно зменшити рівень занепокоєння. Найкращим фільтром негативу являється оптимізм. Оптимістичний настрій це також найкращий лікар. Але звичайно ж важко весь час бути хорошу настрої. Бувають моменти, коли негатив так і охоплює вас. Злість, гнів, злоба, образа, відчай, розпач, заздрість. Головне не дати цим почуттям повністю вами заволодіти, а швидко взяти себе в руки. Відволіктися на щось, змінити думки, подумати про щось, що приносить вам радість. Так, це може бути важко, як і більшість інших робіт. Робота над трансформацією власних думок, одна з найважчих. Бо дуже важко змінити своє мислення, змусити себе думати по новому.
          Коуч-тренер був одягнутий в синій костюм та чорні тулі. Піджак був розстебнутий і під ним виднілася біля сорочка із бордовим метеликом на шиї, а рукава піджака він закачав аж по лікті. Своїм прикидом трохи нагадував стедапера. Виглядав, як чоловік десь сорока п’яти років, на скронях вже трохи почала пробиватись сивина. Голос грубим але приємним.
          Загалом тренінг тривав майже три години. Він розповідав про силу візуалізації, про те, що на виконання всякого бажання потрібен час. Що не варто задумуватись, як саме і коли це бажання здійсниться і що ніколи не пізно користатися даними можливостями матеріалізувати думки, навіть якщо знаходишся у дуже складному становищі.
          А завершив Нечай Георгій свій тренінг такими словами:
          ‒ Кожен хоче бути щасливим. І Кожен заслуговує бути щасливим. Всяка людина володіє силою, якою спроможна змінити своє життя. Лише ви самі розпоряджаєтесь своїм життям, не батьки, не друзі, і навіть не бог. Бог всередині кожного з нас і він віддав право розпоряджатись своїм життям людям. Він дав людям право вибору, ось чому у світі не все так гладко, адже людям властиво помилятися… Незнання ‒ найбільша проблема у світі. Мало хто знає, на що спроможна людська думка. Відкиньте сумніви, адже кожна сумнівна думка відштовхує назад. Просто треба повірити у себе ‒ я можу, я знаю, я вірю.
          Навіть якщо хтось скептично ставиться до всього того, про що я зараз тут розповідав усі ці три години, і не вірить у силу думки, але прагне змінити своє життя на краще, то нехай просто буде позитивним. Віднайдіть те, що вас гріє ‒ те, що знаходить у вашому серці відгук… А наразі це все. Всім велике дякую, що прийшли сюди на мій тренинг. Я дійсно вам дуже вдячний і щиро бажаю усім успіхів у здійсненні усіх ваших бажань.Максим Власвіт

Відредаговано: 05.03.2019

Додати в бібліотеку


Поскаржитись