" Ой на Івана, та й на Купала..."

3.

Життя навколо вирувало у всіх його проявах: діти ходили до школи і в садочок, з нетерпінням очікуючи канікул, на роботі теж все добігало кінця - планувалася відпустка, природа навколо буяла розмаїттям, а в Саші усе планування справ оберталося навколо Хортиці, яка вабила і вабила все сильніше. Одна з "прихожанок" таємного товариства з тоном знавця сказала Олександрі, що Хортиця пускає до себе не всіх, не всі готові до неї, чи просто ще не час, чи просто в цей час людина має бути в іншому місці, чи поруч з іншими людьми... 

- Бували випадки, що у людини круто змінювалося життя напередодні поїздки, і вона лишалася дома, чи просто запізнювалася на поїзд, чи вже там на місці не розуміла, що саме там робить! Випробування Хортицею проходять не всі!

Для Саші поки що це були таємничі незрозумілі фрази, зміст яких вона зрозуміла набагато пізніше. Зараз найважливішим для неї було те, чи її прийме Хортиця, чи пройде вона це випробування, і чи готова до нього...

І ось настала година Х. Саша гордо крокувала вокзалом в товаристві чоловіка, шукаючи потрібний потяг на пероні. В юрбі вона побачила кілька "своїх" облич, які теж шукали потрібний вагон. Виявилось, що більшість утаємничених їхало саме в Олександриному вагоні, чому всі були несказанно раді. Її місце було посередині плацкартного вагону на верхній поличці, але туди треба було вилазити аж ввечері, а поки що Саша з цікавістю роззиралася, виглядала в вікно, прощально помахуючи чоловіку і насолоджувалася початком пригоди. 

Саме в цей час біля бокових сидінь з'явилася ще одно знайома цікава колоритна знайома - адміністратор групи Наталя Олексіївна, яка завжди була поруч з Вчителем: асистувала йому, роздавала роздруківки з інформацією, начитувала духовні тексти і молитви, сповіщала нас про все, що стосувалося занять курсу. 

І ось вона була з Сашею поруч - така цікава і колись недосяжна особистість!

По дорозі слово за слово з'явилася симпатія, з поїзда вони вийшли хорошими знайомими, разом на таксі добиралися до місця призначення, бо для Наташі ця поїздка була далеко не першою, а в один номер вони поселялися уже друзями. Все складалося добре, і Саша була впевнена, що допуск від Хортиці на перебування, вона отримала.

Отож, пригоди розпочалися!Неа Декватна

Отредактировано: 08.01.2019

Добавить в библиотеку


Пожаловаться