Особливе харчування

Розмір шрифту: - +

Особливе харчування

     Все, що турбувало Антона - це ожиріння та самотність.

    З ожирінням він намагався боротися всілякими дієтами. І хоч хтось із видатних говорив: що якщо не їсти хліб, цукор, жирне м'ясо, не пити пиво з рибкою - морда стає менше, але більш сумною, його морда менше не ставала. А ось сумної вона була. Розробляти харчування, просто щоб правильно харчуватися, стало однією зі складових його життя. Нехай це не особливо допомагало, але він хоча б намагався щось робити, якось з цим боротися. У світі є величезна кількість різних дієт і систем харчування, більшість з яких він перепробував. Багато з них дійсно комусь допомагають, але не йому, а адже головне пам'ятати, що всі дієти повинні підбиратися повністю індивідуально. Індивідуальні спокуси, теж забувати не варто, адже для деяких насолодитися смаком бургера - це те, що вимагає душа. Тому не варто вважати, що якщо дієта допомогла іншим, то вона обов'язково допоможе і тобі - вже в цьому Антон переконався. Інша справа правильне харчування, дотримання основних правил повинно виконуватися протягом усього життя, а не в певний проміжок часу. Правильне харчування має стати способом життя. Бажання - придушити спокусу, з'їсти пару бургерів. Дотримуючись правильного харчування для схуднення можна не тільки підтримувати свою фігуру в формі, а й поправити своє здоров'я, та й просто зробити своє життя більш гармонійним. Антон відчув як сильно хоче їсти.

    Антон стежив за дослідженнями вчених різних країн які довели, що людський організм підпорядковується законам термодинаміки. У зв'язку з чим, в основі здорового і повноцінного харчування знаходиться принцип: що енергетична цінність повинна відповідати енергетичним витратам організму. Але на превеликий жаль Антон цю умову найчастіше порушував. А саме, в зв'язку з цим, споживання калорійних продуктів таких як: цукор, картопля, хліб було значно вище, ніж енергетичні витрати, але він ніяк не міг від них відмовитися. Хоча в житті є ще низька заробітна плата, яка дозволяє купувати тільки - цукор, та картоплю, яку хочеться особливо засмаженою та звісно хліб. Як наслідок, з кожним роком життя - накопичується маса, яка переходить в надмірну вагу і ожиріння. Ожиріння, яке сприяє самотності. Крім цього є і другий принцип - хімічний склад речовин повинен обов'язково індивідуально відповідати фізіологічним потребам організму. Антон пам'ятав, як молитву, що потреба в харчових речовинах, енергії і режимом харчування підбирається цілком індивідуально, залежно від потреб організму, фізичної активності та віку. А потім ти просто вирішуєш, що все чого потребує твій самотній організм - це смачно поїсти і всі твої досягнення, на які тебе вистачило, хоч і на ледь-ледь, летять під три чорти. В животі щось заурчало, що відірвало Антона від думок, та нагадало про їжу.

    А ось як боротися з самотністю у нього ніяких ідей не було. Якщо хіба, це не заїдати. Так, йому хотілося другу половинку, хоча з його вагою, йому це здавалося чимось фантастичним. Вихід він бачив - ну хіба що покупкою тваринки, а саме хом'яка. Можна було звичайно завести кота чи собаку, але він не любив ні тих, ні тих. Гірше було лише те, що знайомство з дівчиною завести він теж не міг. Дівчата, хоча б одна - єдина, яка буде його любити або просто буде другом, все це було великою, нездійсненною мрією. Зате він вважав себе людиною з мрією. Для нього всі особи жіночої статі, були великою загадкою. Від чого, він звичайно боявся до них підійти і заговорити. "Жінка - це подарунок Бога чоловікові", - віщали з телевізора. Але він дивився на себе в дзеркало і вірив лише в самотність. Жінка здатна подарувати йому, жирному хлопу, та що йому, будь-кому кому варто - справжнє щастя, подарувати йому сім'ю і дітей. Ні. Це реклама мрії - в телевізорі. Він можливо і був би радий, просто жінці, але жадав - модель. Чарівну та привабливу, яких він годинами розглядав в інтернеті, поки їв. Тим більше після Інстаграмма, в якому він був підписаний на величезну кількість моделей і зірок, як можна займатися сексом з жінкою, яка не відповідає твоїм стандартам. А ще йому дуже хотілося їсти.

    Була лише одна дівчина, з якою він спілкувався - Олена. Вони ніби як дружили довгі роки, але завжди в глибині душі, він її прагнув. Він бачив, що вона може стати тією самою опорою, яка так важлива для будь-якого чоловіка. Однак вона також може стати і головною причиною всіх його бід. Тому вкрай важливо, щоб йому - Антону, чітко уявляти собі те значуще місце, яке займає Олена в його житті. Однак і Олена повинна точно знати своє місце. Будь-які проблеми потрібно вирішувати так, щоб можна було прийти до консенсусу. А він був товстим, і в який момент - він їй набридне? Коли вона почне шукати розраду на стороні. Голос з телевізора шепоче в голові: "Тільки повноцінний діалог зможе відновити чітке розуміння ситуації, допоможе виявити головні проблеми і знайти раціональне рішення. При цьому не потрібні конфлікти, крики з демонстрацією своєї мужності". Але він відчував, як росте лють, лише від однієї думки, що вона з іншим. Так, зараз її чергові відносини не склалися і вона самотня. А завтра? Розумна жінка завжди зрозуміє ситуацію, де потрібно поступитися чоловікові, зробити свою позицію більш м'якою та слабкою. Це в теорії, а в дзеркалі на Антона як і раніше дивився жирдяй. Чоловік на те й чоловік, що він може робити великі справи. А можна робити великі справи, якщо ти важиш тонну, наче велика потвора, яка б’ється з Кратосом в "God Of War"? За умови, однак, що його буде підтримувати розумна жінка. А хто захоче підтримувати такого жирдяя?

    Чоловіче виховання вчить розуміти місце і роль жінки в його житті. Коли є таке розуміння, тоді ніхто і ніякі обставини зі сторони не можуть вплинути на твої стосунки. Хоча, ці відносини спочатку потрібно завести. Ці всі думки - зводять Антона з розуму, від чого йому хочеться їсти ще більше.Vetrovosk

Відредаговано: 23.10.2018

Додати в бібліотеку


Поскаржитись