Помилка

Розмір шрифту: - +

Еротичний спогад

Неймовірно приємно відчувати дотики коханого. Тендітні пальці, що лагідно торкаються твоєї шкіри. Солодкі губи, які залишають пекельний слід за собою, змушуючи твоє тіло тремтіти від задоволення.

Ти заплющуєш очі й тебе огортає всепоглинаюча ніжність, насолода, від якої ти нездатна вільно дихати. Ти то затамовуєш подих, боячись зробити навіть вдих, то починаєш швидко й глибоко дихати, бо здається от-от задихнешся.

Невагомою вуаллю пестощі вкривають твоє тіло, а ти боїшся поворухнутися, щоб випадково не розірвати цю тонку матерію. Свідомість засліплює зорепад з відчуттів, не лишаючи жодного зв’язку з реальністю.

Тіло горить яскравим вогнем жаги, всередині бушує пожежа, яка розпалила еротичну спрагу. Ти охоплений полум’ям, керований нестримною пристрастю. Єдине, що ти прагнеш і жадаєш – дати волю почуттям, віднайти вихід цій навіженій енергії.

Їх стосунки з Віктором швидко набирали обертів і стрімко розвивались. Непомітно промайнув учбовий рік і Оксані потрібно було повертатися додому. Хлопець запропонував їй залишитися на літні канікули в Києві, жити в його однокімнатній квартирі і вона, не роздумуючи, погодилася.

Важко бути холодною поруч з привабливим і сексуальним  хлопцем. Він наче зчитував її бажання, знав її думки, захоплено виконував її еротичні бажання. Віктор відкрив для неї спокусливий світ інтиму, розкрив її внутрішнє сексуальне «Я», що дрімало в дівочому тілі й нарешті вибухнуло в його вправних руках.

Те незабутнє Оксанине літо було розпусним й хтивим, еротичним і сексуальним. Їй подобалося ця пристрасна мана, яка огорнула її свідомість і вже не цнотливе тіло. Вгамовуючи своє лібідо, Оксана радо витрачала всю енергію, яка давно накопичилася в ній й просилася назовні. Вона насолоджувалася радощами дорослого життя, дарувала себе Віктору, кохала його бездумно і всеосяжно.

Вона грайливо вихляла перед ним оголеними стегнами, спостерігаючи за поглядом його чорних очей. Спокушала своїми жіночими принадами, зваблювала хлопця пружними сідницями й округлостями грудей. Бавилася з його терпінням, допоки він не втрачав контроль над собою, хапав її в свої обійми і пристрасно впивався поцілунком. Їй подобалася його реакція і вона голосно сміялася, насолоджуючись своєю маленькою перемогою над чоловічою силою волі.

Він обожнював її, нестримно кохав свою дівчинку. Для нього Оксана була ідеальною, найкращою в цілому світі. Віктор любив у ній все: довге русяве волосся, блакитні очі, курносий носик, родимку на лівій ключиці, шовковисту шкіру, тендітні пальці рук… Хотів дарувати їй радість щодня, не забуваючи нагадувати про своє кохання. Він не уявляв і не хотів уявляти свого життя без Оксани. Тому в послідню неділю серпня освідчився їй і запропонував стати його дружиною.

Для неї це була несподіванка, на яку вона не чекала…Уляся Смольська

Відредаговано: 25.06.2019

Додати в бібліотеку


Поскаржитись