Пригоди Іннеси Ботет

Розмір шрифту: - +

Золота статуетка


                                      
Золота статуетка

       Жила в одному місті дівчина яка дуже любила пригоди. А звали її Іннеса Ботет. Іннеса народилася у Львові де зараз і мешкає. Батько її народився в Німеччині де зараз проживає разом зі своєю дружиною Яною Ботет.  Іннеса ще з дитинства мріяла про пригоди, і ось її мрія здійснилася. Вона стала учасницею клубу            « Шукачі пригод» . А це її перша пригода…
     Одного теплого літнього дня Іннеса зі своїм екіпажом, який складався з семи чоловік, відправилася шукати Золоту статуетку яка не повинна була потрапити у руки злого Хамона який завдяки цій статуетці хоче знищити Землю. Іннеса склала всі необхідні речі у похідний рюкзак і зі своїм екіпажом рушила в дорогу.    Хамон - злодій, який хоче знищити Землю. В нього було тіло як у коня, не довга шия, морда як у вовка, на морді в нього були довгі вуса, руки як у людей та чотири копита.
 

                                ***
   В дорозі вони пробули вже шість годин. І тут щось зачепило крило літака, пілот втратив керування  і літак розбився. Але завдяки спритності, Іннеса не постраждала ,так як зуміла згрупуватися при падінні. Побачивши що всі непритомні лежать  у кріслах, вона викликала службу порятунку, вказавши координати літака, взяла свій рюкзак, склала туди консерви та воду ,яку знайшла у траві, та побігла шукати Золоту статуетку щоб не втрачати час , та не підвести свою команду.
Вона бігла двадцять хвилин доки не побачила попереду храм. У храмах було багато пасток. Іннеса знала про це, але вона не знала де вони знаходяться. 
    Цей храм був збудований у 1745 році князем  Германом. В цьому храмі він сховав найбільший скарб, Золоту статуетку, яку ще ніхто не міг знайти. Пройшло вже 270 років. Деякі сміливці намагалися її знайти, але ще ніхто не повертався звідти живим.  І ось директор клубу «Шукачі пригод»  Даніель Дрейк знайшов найточнішу карту храму, на якій було точне місце знаходження статуетки, і наказав своїм робітникам знайти її. Хто знайде статуетку, той отримає винагороду, але яку не сказав.
     І ось Іннеса стояла біля входу. Уввійшовши до храму, вона опинилася у просторій залі, во на звернула увагу на дивну підлогу. На плитах підлоги було вирізьблено різних тварин. Дівчина уважно роздивлялася плити і звернула увагу на те, що окрім диких тварин: левів, тигрів, мавп, ведмедів та вовків, було зображення грифона яке відрізнялося від інших. Вона взяла два камінчика, які лежали недалеко від неї, і кинула один на зображення лева, а інший на плитку з зображенням грифона.  І тут вона зрозуміла, що треба пригати тільки на зображення грифона, бо камінь який потрапив на зображення лева провалився разом з плитою у лаву. Іннеса легенько наступила на плитку з грифоном і чекала.  
 -«Плита не провалилася - отже я на правильному шляху!» – сказала дівчина і перестрибуючи з одного грифона на інший та пройшла всю доріжку першої небезпеки.
Зробивши два кроки після першої пастки вона помітила попереду двері та ще одну пастку. На стіні була загадка: «Ну й нахабна птиця, що літає в хаті – Навіть не боїться вам на ніс сідати».  Іннеса звернула увагу на картини з зображенням тварин на яких були ключі. Там були картини з: калібрі, мухою та молью. 
Вона думала хвилин 10, доки не зрозуміла.
 -Це напевно муха,- сказала Іннеса.
Вона взяла ключ з картини де була зображена муха і почала намагатися ним відчинити двері. Двері відкрилися і вона зайшла до кімнати в якій була Золота статуетка.  Іннеса підійшла до статуетки і взяла її, і тут дівчина відчула що стіни почали рухатися, а храм валитися. Іннеса побачила драбину яка висіла на стіні. Дівчина швидко почала забиратися нагору.  Коли вона почувалася в безпеці Іннеса відчула що статуетка вислизнула у неї з рук. То був Хамон, який вихопив Золоту статуетку з рук дівчини та побіг вперед. 
   -О, ні! Це ж Хамон! О це так чудовисько! – з жахом подумала Іннеса. 
Він біг дуже швидко до своєї ракети. Іннеса бігла слідом за Хамоном, намагаючись наздогнати його та відібрати Золоту статуетку.
Дівчина дуже втомилася і зупинилась. З правої сторони від неї була ще одна стежка.
    -А може це короткий шлях? –подумала вона. -Треба перевірити, - сказала дівчина і побігла іншою стежкою.
Через 10 хвилин Іннеса була біля ракети. Помітивши що Хамон ще не прибіг, Іннеса сховалася у кущах і стала чекати на нього. Через деякий час вона почула стукіт копит. То був Хамон. Іннеса сиділа у кущах і чекала відповідного моменту, щоб забрати статуетку.  І тут Хамон поклав статуетку біля себе і почав наливати топливо у ракету. Дівчина вистрибнула із кущів, поцупила Золоту статуетку і загадала бажання закривши очі.
    Насправді це і була таємниця Золотої статуетки, виконувати бажання. Тож Іннеса зажмурилася і загадала бажання.
    -Як я хочу щоб Хамона більше не було, щоб мої колеги були живі, і щоб зараз переді мною з’явився літак, на якому я б змогла повернутися додому. 
    Коли дівчина відкрила очі, вона побачила перед собою літак, але Хамона поряд з нею не було і вона зраділа.
      -Це і справді Золота статуетка, яка може виконати любе бажання, - сказала Іннеса і сіла у літак.
Повернувшись додому вона одразу все розповіла своєму колективу про все що з нею трапилось. Ви навіть не уявляєте як вона зраділа коли побачила своїх друзів, з якими вона летіла у літаку. Вони їй дякували і розпитували, як їй вдалося знайти Золоту статуетку.  Іннеса все розповідала, і розповідала. ЇЇ навіть директор клубу Даніель Дрейк похвалив і подякував, а ще він подарував їй те що й обіцяв. Його дарунком була ця Золота статуетка, яку знайшла Іннеса Ботет. 
    Коли дівчина прийшла додому вона поставила статуетку у сервант. Іннеса була дуже щаслива. Але, куди подівся Хамон ніхто так і не знав. Це була велика загадка, до якої відгадки Іннеса не знала.
                                            Ксена

Відредаговано: 09.04.2019

Додати в бібліотеку


Поскаржитись