Прокляте село

Розмір шрифту: - +

Глава 5. Вони знають де я

я в місті

Я вже їхав до свого міста,вони мене вже не знайдуть. Водій зупинився біля АЗС, мені йти до мого під'їзду хвилин 40. "Фух я дойшов" сказав Андрій. Так що є їсти?(Андрій відкриває холодильник і баче що вся їжа спортилась). Ну чому зараз, не могла завтра? Тепер треба йти в магаз.(Андрій зайшов в магазин і купив мівіну і сосиски, Андрій пішов до хати). Так треба йти мівіну заварити і сасіску порізати. (Дзвонить телефон). Ну і хто то?(Андрій дивитись на телефон). Не може бути, яж зматав з села? Як вони знають?(Андрій забився в куток і не спав всю ніч). Настав ранок... Я не спав всю ніч, чую себе погано, но їсти треба (Андрій подивився в миску з мівіною) Фу(Андрій чуть не ригав). Звідки тут опариші і хробакі?!(приходить смс). Смачного від "Мама". Як?Як та тварина знає, що я хотів їсти?

(Дзвінок на телефон). Дзвонить "мама", я маю відповісти.

-Чого ти хочеш?(Андрій)

-Тебе(сказала "мама" голосом сатани)

-ти не моя мама(Андрій сказав дрожащим голосом)

-Скоро ти будеш моїм

(Демон поклав трубку)

Що означає "скоро ти будеш моїм"?

Почалась ніч....

Я нічого не їв. Надворі я побачив їх, но як вони знають де я живу. Вони дивляться на мене, но я ледве дивився. Псевдо тато вдарив по дверях, потім ще раз вдарив. Вийшов мій сусід Михайло Олександрович добрий дід, він сказав "я тобі зараз постукаю". Дід відкрив двері, почав розказувати що зараз поліцію викличе. Псевдо мама скрутила йому шию, а потім розірвала його, вона пішла до пісочниці і почала копати яму. Тим часом псевдо батя почав помало йти до мого поверха, я жив на 5 поверсі. Тварь дорила яму, вона з останків Махайла зробила кашо-подібну густину і кинула її в яму і зарила. Тварь батя вже стояв біля моїх дверей, мене спасало то що в мене бронеровані двері.

-Йди геть в мене двухстволка (Андрій)

-Ой і що ти нам зробиш? (Сказав Псевдо батя голосом демона)

-Я живим не здамся!

Тим часом підійшла псевдо мама

-Вилазь (Мама сказала голосом сатани)

Вони були подібні на тих що я бачив в селі,(удар в двері),так же само викручені.

-я вам не здамся! (Андрій)

-не хочеш по доброму буде по злому (трарь батя)

Батя вийшов з під'їзду і почав лізти по стіні.

Я взяв двухстволку і вистрілив цьому демону прям в голову. Він впав. Мама почала ломитись ще сильніше ніж батя, такі удари моя дверь не переживе тому я почав закривати двері різними речами. Двері скоро випадуть, я заховався в шафу. (Приходить смс) я знаю що ти в шафі відправник "мама") Як вона знає?(двері випали). В мене ще є 8 патронів тобто 4 вистріла і 1000 гривень ладно (в атаку) крикнув Андрій) (Андрій вистрілив по мамі і почав бігти як гепард.(Андрій побачив таксі ) 

-відкрий (Андрій)

-вам куда? (Водій)

-подальше з міста (Андрій)

-так куда?

(Андрій дав 1000 гривень)

-я поняв 

Ми їхали наймовірно швидко, проїхавши кілометрів 6 , я побачив батю

  • То ша за ....(водій)
  • (Машина врізалазь в тварь) 
  • (Машина не витримала удару)

 

 

 Faerson

#243 в Містика / Жахи

У тексті є: страх

Відредаговано: 02.02.2019

Додати в бібліотеку


Поскаржитись