Рокеш

Розмір шрифту: - +

ПІСЛЯМОВА

 

ПІСЛЯМОВА

 

Безмежно дякую усім, хто пройшов цей шлях разом зі мною! За коментарі, зірочки, нагороди, відгуки та підтримку! За те, що цікавилися романом у ході його викладки! Щиро дякую Оксані Усенко, Olena Kogut, Анні-Марії, Лії Щегловій та Maria Drogomyretska за активну підтримку та дискусії! Тішуся неймовірно вашими теплими словами! Дякую Мар'яні Долі та Лії Щегловій за відгуки та рекламу за межами Букнет — неймовірно приємно бачити свій твір у ваших рекомендаціях!

Дякую усім, хто читав тихо і хто читав "гучно", хто ще добереться до цієї книги і, можливо, теж залишить коментар, зірочку чи нагороду. Заздалегідь кажу вам — я щиро вдячна, якщо ви дасте мені знати, що вам сподобалася ця історія!

А найбільше дякую моєму коханому чоловікові Олексію, без якого не було б цієї історії взагалі. За його любов та підтримку, за гостре око та пильний погляд, за всі зауваження та поради. За те, що дарував можливість написати цю історію. Та за нескінченне терпіння та розуміння!

Рокеш — непроста історія, задля неї я перекопала багато джерел з психології, медицини та музики. Я вивчала психологічні травми та депресію, методи лікування, препарати, роботу психотерапевтів, музичні тонкощі, сленг музикантів, технічні райдери, навіть розташування кімнат у студії та особливості встановлення звукоізоляції. Це була дуже цікава подорож. А ще я використала майже усі свої тексти пісень, написані у різні роки, ще до того, як ідея Рокешу взагалі з’явилася на світ.

І наостанок, напевне, залишилося пояснити, звідки взявся жанр «музичний роман». Справа в тім, що офіційно його не існує. Це маркетинговий хід, щоб коротко охарактеризувати особливість роману. Адже історія розповідає про рок-гурт та містить купу авторських текстів пісень. Ідею запозичила у Кокотюхи «Адвокат з Личаківської», де у жанрах значиться ретророман. Нещодавно побачила, що мою ініціативу підхопили інші автори, в чиїх історіях фігурує музика, тож «музичний роман» повниться творами. І це прикольно) Як-то казали у фільмі «Початок», ідея живуча та вкрай заразна.

Однак історія ще не закінчена. Очікуйте другу книгу Рокеш цього року. Підписуйтеся на автора, щоб не пропустити оновлення та інші новинки =)Aillin Ai

Відредаговано: 01.02.2020

Додати в бібліотеку


Поскаржитись