Сангвіз, шлях визволення

Розмір шрифту: - +

Початок

Пролог

Люди вважають, що вони є господарями своєї долі і своїх життів. В деякій мірі так воно і є, але всім правлять боги…

Безсмертні, наділені магічною силою вони є володарями планет і людських душ. Адже саме людські душі є найбільшими джерелами енергії, саме вони підтримують рівновагу і є тим матеріалом, який створює матерію нашого всесвіту. Кожна душа перероджується безлічі раз в новому людському житті і з кожним переродженням стає сильнішою.

Завдання богів плекати душі, стежити за їхньою кількістю, створювати нові і підтримувати баланс добра і зла. Адже ці два поняття є рівними і взаємозв’язаними для гармонійного існування всесвіту.

Всесвіт людей поділений на безліч галактик, які в свою чергу складаються з сонячних систем і планет. Кожною живою планетою опікується група богів, кількість, яких залежить від розмірів і населення планети.

Але, в кожній галактиці є особлива група богів. Четверо богів: вогню, води, повітря і землі, їх називають Імператори, наділені необмеженою силою своїх  стихій, вони є  наймогутніші маги і повелителі над іншими богами своєї галактики. Імператори не обираються, вони народжуються, з особливою міткою на лівому передпліччі серед інших богів, або навіть смертних людей і є безсуперечними керівниками над всім живим. Основним завданням Імператорів є захист своєї галактики від інших Імператорів, адже навіть невеличка заселена планета є ласим  шматком для збільшення магії і могутності всієї галактики. І хоч боги є безсмертними істотами, але сутність у них людська. А кожна людина як і кожний бог мріє завойовувати і володарювати над іншими.

Сила чотирьох Імператорів зібрана воєдино є наймогутнішою зброєю і є гарантом безпеки в галактиці. Лише страх перед силою Імператорів, хай вони поодинокі чи разом, слугує тим якорем, який тримає жадібних богів на своїх планетах та у своїх галактиках. Але навіть така сила не стримує магів від постійних сутичок і війн за владу і силу.

Та є той, кому поклоняються, навіть Імператори… Оберін володар усіх чотирьох стихій і найсильніший маг у всесвіті. Ніхто не знав де він народився, і як отримав необмежену силу. Жодна галактика не була його домом, ніхто не знав де він з’явиться наступної миті і по яких законах він живе. Оберін ніколи не втручався у внутрішні справи галактик, але завжди був там де розв’язувалася міжгалактична ворожнеча. Але навіть така могутня істота, як Оберін, не міг зупинити постійних війн між богами.

Проте навіть непримиримі вороги є союзниками у спільній битві проти інших істот.

Таким спільним ворогом були горгулії. Раса інших істот їжею, яких була кров людей та богів. Хоча вони не були магами і їм не підкорялися стихій, проте магія богів на них не діяла. Вся міць Імператорів була нічим в порівняні з фізичною силою гургулії. Анатомічно вони були схожі на людей, проте голубий колір шкіри та дивний візерунок на тілі у вигляді чорних тонких ліній неначе павутиною окутував їхнє тіло, робили горгулій злісним істотами. Але не колір шкіри і не гербери (візерунок на шкірі) були головною особливістю горгулій, а їхні крила. Небесні воїни підкорювали небо незначними змахами свої крил. Два крила, які починалися між лопатками були схожі на обтягнутий шкірою каркас, який перевершував розмір самої горгулії майже в два рази. Коли горгулія складала крила то огортала ними своє тіло неначе плащем окутавшись ним від шиї до п’ят.

Відчуваючи нестерпну жагу крові, горгулії постійно нападали на людські планети для поживи. Будучи розвиненою цивілізацією з передовими технологіями, вони безстрашно руйнували все на своєму шляху і ішли до однієї цілі, до крові.

І хоча боги боролися з горгуліями всіма силами, але дедалі частіше почали програвати битви за свої планети, а нещадних завойовників ставало все більше з тієї сторони всесвіту, де жили лише вони.

Проте, люди ніколи не перестануть боротися за свою свободу. Придумавши закляття, яке повинно булу знищити головну армію горгулій боги не вагаючись застосували його, але такого ефекту не чикали навіть вони. Надзвичайна сила створена магією Імператорів знищила кожну горгулію, як і в людському світі, так і в світі горгулій.

Війна була виграна, але занадто жорсткою ціною. Ціною життів мільярдів істот сутністю, яких була жага крові.

Проте наша історія не про війну з горгуліями і не про їх знищення, не про Оберіна і Імператорів. Наша історія почнеться з галактики під назвою Велс, яка розташовувалася далеко від кордону з горгуліями чи іншими расами, яка мала безліч населених планет з богами, які ретельно вирощували людські душі, і яка мала лише три Імператора.

Імператор землі Рат, Імператриця повітря Феба і Імператор води Джакал правили галактикою і намагалися давати опір зовнішнім нападникам. Адже галактика з трьома Імператорами не може захистити себе у повній мірі від жадібних богів інших імперій.

Незважаючи на це Велс процвітав. Імператриця Феба і Імператор Джакал одружилися, їхні сини принц Роланд і принц Еван стали могутніми богами сила, яких була рівною магії батьків, проте не заміняла сили Імператора вогню, який поки що не народився в Велсі. Дочка Імператора Рата Ондай не цікавилася справами батька і була найкрасивішою богинею галактики чим користувалася не задумуючись.

Проте загроза вторгнення інших Імператорів зростала з кожним тисячоліттям. Щоб збільшити магію своєї галактики і забезпечити собі безпеку Імператори Рат, Феба і Джакал спільною магією створили тринадцять перстнів небувалої сили, які роздали своїм вірним генералам наділивши їх силою, майже рівною силі Імператорів. Тринадцять вірних воїнів, які по клялися захищати Велс, як від зовнішніх богів так і від всіх внутрішніх незгод.Леся Бабич

Відредаговано: 18.05.2018

Додати в бібліотеку


Поскаржитись