Серце вогню

Розмір шрифту: - +

4 розділ Історія магії

 

4 розділ Історія магії

--Ого ми сусіди-- здивувався Рудий--я думав тебе поселять до дівчат з якогось факультету.

--Ну вибачай але я для ректора як бомба заповільненої дії.Через це вам мене ще довго терпіти.--пожала я плечима.

--Ого ти знаєш що тобі дісталась одна з найкращих кімнат?--захоплено сказав він побачивши до якої дверки я підійшла.

--Знаю--усміхнулась я і швидко зайшла в кімнату, мені потрібно було перевдягтися. Одягла джинси і фудболку з принтом котиків, ще захопила з собою сумку де лежали зошити і пенал з книгами, туди ж вложила свою Джинсову куртку.

Потім я спішила в 3 аудиторію на занняття по історії магії. Коли туди залетіла там було лише четверо учнів але коли продзвенів дзвінок сюди зайшло не менше тридцяти людей першого курсу (що було полегшеням), причому були і дівчата з чого я зробила висновок що ця пара здвоєна з ще якимось факультетом. А потім зайшов і вчитель. Почалась пара. Ім"я вчителя я не запам"ятала як і його зовнішнісьть але лекція була цікава.

   Пояснювалось як утворились маги. Колись боги(невідомо які) побачили що на землю лізе різна нечисть з інших світів тому створили чотири групи людей які мали незвичайні здібності до контролю стихій, вони повині були захищати звичайних людей від того що о нас так рветься, від нечисті. Ці люди плодились і утворилось багато магів але повстала така проблема що вони не могли працювати згуртовано, адже кожен мав собі за місію контролювати інших. Тому боги і тут втрутились і назначили найвідповідальнішого мага королем а той в свою чергу понастановлював на кожну державу міністрів які мали контроль там над магами. Так досягся мир між обдарованими, маги ніколи не втручались в хід історії людей. Доречі навіть зараз є король над магами і він по традиції передасть владу своєму сину як і в давні віки. Це на мою думку дуже дивно, але хто я щоб сперечатись з історією.  Ось що корисного я винесла з цієї лекції. Взагалі то це для мене була дуже пізнавальна лекці на наступній парі по історії магії ми будемо вивчати часи інквізиції дляя магії.

   В мене не має домашнього завдання тому маю за мету прогулятись і ще намалювати картину однієї парочки, з Олесею домовилась на четверту. Поки я роздумувала над своїми планами не помітила того Талера, він стояв і підпирав стіну. От чула моя п"ята точка що на мене чатує, але за моїми спостереженями ще й ховається від дівчат що стояли групкою у коридорі бо став би цей мажорчик стояти в ніші за метрів десять від них. В мене визрів хитрий план. Коли я уже проходила біля ньго, він навіть крок до мене зробив вигукнула:

--Талер !!! Як я рада тебе бачити-- тоді та групка дівчат що стояла неподалік відразу поспішила до нас, мене як не потрібну відсторонили, я навіть не сильно була проти. А от бідному Талеру не поздоровиться. Я швидко втекла до своєї кімнати що мене не переслідував ненависний погляд головного серцеїда.

У кімнаті я знайшла собі ще одне завдання, я писала лист в цирк. По можливості я намагаюся писати тим людям що мене виховали, мене там навчили всьго що знадобилось у житті. Чомусь я притягую на свою непутящу голову неприємності і не можу щось з цим зробити. А там мене вчили виживати наче знали що мене очікує далі. Після того як написала лист взяла етюдник і пішла спочатку на пошту а потім в парк де мене вже очікували мої друзі. 

  Я гарно провела час з Олесею та Іллею але коли вже стали спадати сутінки прийшов час прощатись, картину яку я намалювала віддала їм хай буде пам"ять. В академію я потрапила швидко і вже майже дійшла до кімнати.Василина Аметист

#588 в Фентезі
#789 в Різне

У тексті є: магія, ельфи, перевороти

Відредаговано: 15.09.2019

Додати в бібліотеку


Поскаржитись