Серце вогню

Розмір шрифту: - +

8 розділ Будні

З зустріччі з Ігорем пройшло уже два місяці, зараз  уже середина осені похолодало. Після зустріччі  в мені проснулись ще три таланти. Перший це левітація. О..... як це було. Вночі я прокинулась від відчуття неконтрольованого польоту, коли зрозуміла що літаю мене різко стало нести на двері я вилетіла в коридор і перекрутилась пару раз. З сусідніх кімнат уже повиходили на шум студенти, і Талер в якого мене і понесло я врізалась в напівголого хлопця. Від несподіванки він разом зі мною завалився в кімнату. Потім прийшов директор і зупинив цей кошмар, потім став мене вчити як правильно левітувати себе і різні предмети.  І з цих уроків я винесла що енергії менше затрачується менше якщо я підіймаю якийсь предмет, хоча я й не знаю свого резерву магії але це потрібно знати якщо попаду в критичну ситуацію. 

  Другий талант в мене відкрився коли я знову посварилась з Талером він постійно мене діставав. Тоді я лежала на ліжку і придумувала сто тринадцятий спосіб його вбити раптом в мене запаморочилось в очах і коли запаморочення пройшло я побачила що опинилась в ліжку Талера і він лежить і дивиться на мене очима як блюдцями. Тоді я зажмурилась і стала згадувати ректора можливо він би розв'язав цю проблему. І бац, знову легке запаморочення і я розом з Талером звалююсь на стіл ректора і він ще й до того ж падає на мене зверху ледь не придушуючи. Цього разу на навчання знадобилось трохи більше тижня мене навчав старшокурсник який володів таким самим талантом, і весь цей час я ходила з маячком на нозі у вигляді громізткого браслета. Але зараз я можу портанутись( як я це називаю) в будь яку точку світу, звісно ж де не має на це заборони, просто уявивши це місце. Я навіть можу брати з собою трьох чоловік, просто більше не пробувала. 

  І ще зовсім недавно я розкрила в собі відьму.... я жартую. Просто таланти які в мені розкрились я віднесла як до одного, відьминського. Я зрозуміла що можу проклинати і стала більше розбиратись в травах, що дуже дивно. Так сталось що деякі старшокурсники ще не повернулись і не знали про те що на їхньому факультеті уже числиться дівчина, тому для деяких осіб стало дивним зустріти дівчину в чоловічому гуртожитку. Було сказано багато слів і речень але мене розбісив один хлопець з п'ятого курсу який пропонував піти до нього ґрунтуючи все це тим що він заплатить. Я була зла і не думаючи випалила " щоб тобі гикалось цілий тиждень" і ви не уявляєте яким було моє здивування коли він почав гикати, Рудий, Марк , Педро і навіть Талер що хотіли кинутись мені допомагати попадали від дикого сміху, я сама ледь в'язи не скрутила. Потім мене викликали до директора з вибаченнями і проханням зняти прокляття але тоді я уявлення не мала як це зробити тому він гикав весь тиждень, мене потім весь факультет відьмою звав. Навчати мене відьминському мистецтву нема було кому тому вчиласьсама і маю успіхи, тепер я можу хоча б зняти прокляття і ще розгледіти і зняти прокляття на людині накладені не мною. Одного разу я з третім курсом наприкінці вересня їздила в ліс з ночовкою, і там створила собі справжню, СПРАВЖНІСІНЬКУ мітлу. Тоді ж саме до мене в палатку намагався хтось пролізти і я того хтось побила своєю новенькою мітлою, спочатку я навіть не знала хто моя жертва але зранку я її знайшла по царапинах на обличчі. Моєю жертвою був той самий старшокурсник якого я прокляла перший раз, хе-хе на ньому зараз красуються аж шістю проклять які я навішала поки моя мітла била його, це було прокляття поносу, гикавки, спотикання і ще якоїсь фігні на тиждень. Ще після того випадку я стала підозрювати що моя мітла має свій розум, як собачка. Вона прилітала до мене сама коли потрібна була і сама летіла в потрібному наплямку, хоча я розраховувала що буду керувати нею за допомогою левітації а вона сама по собі,  напевне знову якась відьминська магія.

 До того всього ми ще й вивчали побутову магію і тепер для того щоб помитись і посушитись мені потрібно кілька хвилин, хоча у ваній поніжитись для мене краще. Раз на місяць наш факультет прибирає гуртожиток і все що потрібно це пройтись по території махаючи руками.

  Що до моєї роботи то я зовсім перестала працювати, ви собі уявляєте степендії мага вистачає на все і навіть більше, тому я не маю необхідності працювати. Але гроші відкладаю провсяк випадок. В нас є їдальня в якій подають їжу триччі на день безкоштовно.  Тому я не маю на що тратитись.

  Хоча скоро Миколая, новий рік, різдво і моє день народження потрібно подарунки закупити і ще кучу всякої всячини.Василина Аметист

#567 в Фентезі
#771 в Різне

У тексті є: магія, ельфи, перевороти

Відредаговано: 15.09.2019

Додати в бібліотеку


Поскаржитись