Сторінки життя

Розмір шрифту: - +

Початок почуттів

Ми спілкувалися , так як ми жили по сусідству. Вони до нас приходили , а ми до них приходили.  Одон одному помагать.

З кожним днем він мені все більше сподобався.  Якось одного дня він прийшов до нас , а ми пари писали . І вирішив нам допомогти .Він дарував , а я писала 

О Боже ,який же в нього сексуальний і приємний голос .

А потім я щось писала а він говорив з Аньою, і я зрозуміла , що ревную . Я ще в конспекті його ім'я написала ....

Всі помічали,  що я до нього не ровнодушна  і Він тоже 

Одної ночі , то десь біля 2 ночі було .Ми з Аньою пішли до них в кімнату і там була одна мить яку я запам'ятала на все життя.

Він підійшов до мене так що я вперлася об бильце ліжка, потім через бильце походив мене на ліжко . Я навіть нічого сказать не могла . А він просто взяв мою грудь в здав рукою і все. Але це був перший хлопець хто доторкнувся до мене.

А потім я запропонувала що зроблю масаж йому . Він знав футболку і я побачила я його тіло . Він ліг на живіт я сіла зверху і почала робить масаж . Потім він повернувся на спину я сиділа біля нього. Він помітив , що я тремтіла. Я поклала руку йому на груди , а він взяв мою руку і потягнув до низу , до свого ліжка, а я чомусь злякалася і забрала руку.  І Ми пішли до своєї кімнати. Ще десь годину з Метою обговорювали , що там відбулося тої ночі.

Таких моментів було багато 

Якось ми пішли гулять наша кімната і його. Він співав пісню " ой Жиомир" пісня з матами . Він як її співав, то весь час дивився на мене.

А потім з коледжу я їздила на шахи і так як він грає шахи , я його просила пограти зі мною.  Ми так грали декілька днів . Потім турнір закінчився і він просто прийшов сам до мене пограть , бо по його слова " ішов повз парк , побачив , як шахи грають і мені захотілося з тобою пограти" .Ми сіли грать і тут він взяв провів по нозі рукою , в мене аж мурашки по шкірі метеликів в животі.

І тут під час канікул я створила фейкову сторінку з якої з ним переписувалася.  Бо перед канікулами він видалив мене з друзів , хотів перевірити мою реакцію. Але на таку він не очікував , що я так розстроюсь. 

Я сама не знаю як так вийшло , но ми з ним почали переписуватися на інтим теми. Він довольна вільно переписувалася на цю тему . Я багато про що дізналася про нього його життя. 

І перед закінченням канікул я розкрила всі карти. Я зізналася що то я йому писала . В ми продовжили переписку з моєї офіційної сторінки.

Але поки були канікули я стільки сліз пролила через нього. Бо я дізналася , що є одна дівчина , яку він любить . А мені це було боляче чуть , знать  і зрозуміть, що я ніколи не буду на її місці.

І тут перед Паскою ми домовилися , що переспимо , я була тоді незайманою. Я досих пір не знаю , як я так тоді змогла . 

Все відбулося на 3 день Паски. Я була сама в кімнаті . Він написав , чи я не сплю і чи не страшно самій в кімнаті. Я відповіла , що страшно . І він прийшов , ми поговорили . Потім він попросив масаж йому зробить.  Я погодилася. Він зняв футболку і ліг на живіт а я сіла зверху на попу йому і робила масаж. І ту т він різко розвертається на спину і я вже сиділа на його членів. А так як я була в фудболці і в трусиках, то я добре відчувала , як його член вибирає з штанів прямо в мою кіску. Мене це завозили. Він поклав руки мені на попу я тремтіла вся  від його дотиків і тікла 

Потім він запропонував мені масаж зробить. Я залишилася просто в одних трусиках.  Лягла на живіт  і він сів зверху і почав робить масаж. Спочатку робив масаж спини , а потім перейшов на груди . Він їх так мняв. Я вся тремтіла і важко дихала.   Потім він зняв трусикі і повернув мене на спину.  Піднівся до мене , розсунув руками ногі мої. Зняв з себе штани і я побачила його член .і він ніжно почав входить в мене, так як в мене це був перший  секс , то мені дуже боліло. Він увійшов повністю я стогнала від болю , він запитав " чинять?" Я відповіла "ні , продовжуй" і він ніжно і помалу продовжив рухатися в мені з кожним разом прискорювався  . І мені вже не боліло . Потім він кінчив мені на живіт. І ми звернулися він пішов в свою кімнату , а я лягла спать.

Потім він поводився зі мною , як нічого не було , як з чужою. Мене це сильно ображали,ранило. Я мабуть кожної ночі ревіла через нього. А що ранку одягала маску  безтурботної веселої дівчини.

Але ми час від часу переписувалися . Йому подобалося відчувати , що я його люблю, але в замін я нічого не получала. 

І тут в неділю я приїхала в гуртожиток , втомлена.так як в мене в селі був день села . Він прийшов до мене. Робив масаж .Але цього разу він добряче розумів спину, а тоді вже перейшов на груди. Пом'яв  мені груди, а я ще як та маленька дівчинка тремтіла в його сильних руках. Він захотів , щоб я йому зробила мінєт , не знаю чому , але я погодилася . Він поклав мою руку на свій член і водив руками по моєму тілу . І я через деякій час наважився взяла його в рот . Зробила йому мінєт . Потім він взяв мене за талію і посадив на свого стоячого члена.  ММені ще було боляче . Але через деякий час стало приємно. Під час сексу він грався  з моїми грудьми сосками Мммм....Він рухався то ніжно й повільно , то швидко й жостко трішки , але мені це подобалося . І я почала постонувать. Його важке дихання , серцебиття . Він прожив мене на спину і увійшов в мене . Потім кінчив мені на живіт покурив і пішов.

Потім були літні канікули .і ми не бачилися даних 2 місяця. Потім на навчання ми практично не спілкувалися . І десь уже після зимових канікул він побився свого . Була  одна дівчина ,яку він любив .І в лютому місяці вони почали зустрічатися. Мені було нестерпно боляче . Ми не спілкувалися майже рік .

І одного разу ми знову почали переписуватися у вк і він прийшов до мене Я тоді була сама в кімнаті. Ми просто говорили , але діалог сам по собі перейшов в секс. Він почав лізти до грудей туди руку пхав . І ми переспали . Це так класно , відчуття коли 11 місяців не було сексу і тут такий вир емоцій почуттів. Я ще довго після того разу не могла відійти. А він як завжди на наступний день ніби ми з ним ніколи нічого такого не робили , ніби ми просто знайомі. Анна Поетеса

Відредаговано: 04.08.2019

Додати в бібліотеку


Поскаржитись