Танго з ворогом

Розмір шрифту: - +

Глава 4. Танець ніколи не бреше

Глава 4. Танець ніколи не бреше

Відчувати, що людина стає тобі необхідна, мов повітря, було досить неприємно. Прокидатися з думкою, що через півтори години ти побачиш його силует навпроти, почуєш, як він розмовляє з колегами, відчуєш запах його парфумів, і чекати цього із завмираючим серцем уявлялося гіршим із зол. І Мелані, не в змозі позбутися цієї мани, відчувала прямо таки дискомфорт. Кожен ранок починався зі своєрідного аутотренінгу, в якому звучало одне: не думати про Александра як про чоловіка, не згадувати його пронизливий синій погляд, не здригатися від звуку його кроків, коли він проходить повз, не дозволяти почуттям укорінюватися в її безвольному жіночому серці.

Мелані злилася на себе, але нічого не могла з собою вдіяти. Сподіватися, що її оминуть чари, якими зваблено набагато більш стійких жінок, було марно.

А у всьому був винен один-єдиний танець.

 

Два тижні тому

Розкішний зал вражав. Все було організовано на найвищому рівні. У глибині, на узвишші, стояла сцена з екраном, по периметру приміщення розставлені сервіровані столи. Білосніжні скатертини, витончені келихи, найдорожчі напої, букети живих квітів, багаторівневе освітлення, вишколені та непомітні офіціанти - причепитися ні до чого, і Джон Монро, який зустрічав гостей біля входу, був задоволений і налаштований оптимістично.

Співробітники та запрошені поступово прибували; хтось займав свої місця згідно з картками на столах, хтось збирався в невеликі групки для привітання або знайомства. Чоловіки в ділових костюмах, пошитих на замовлення, деякі, особливо екстравагантні - у смокінгах; виблискували коштовностями жінки в коктейльних або вечірніх сукнях, вишукані і пахучі дорогими та рідкісними ароматами, - практично вся бізнес-еліта, без урахування прямих конкурентів компанії, зібралася в залі. Захід більше нагадував світський раут, ніж бізнес-демонстрацію. Однак відомо, що саме в такій обстановці укладають набагато більш вигідні угоди, ніж за звичайним столом переговорів.

Начальник рекламного відділу, безпосередньо відповідальний за організацію, метушився на сцені, роздаючи останні вказівки. Все мало пройти як по маслу, інакше бос позбавить його не тільки премії, а й зробить щось гірше. Його помічниця на цей вечір Тіна поправляла квіти на столах і раптом помахала рукою, кинувшись до дверей. Там з'явилася чергова пара, яка на кілька хвилин прикувала до себе загальну увагу. Чорний костюм, чорний метелик на комірі білосніжної сорочки, ідеально зачесане темне волосся - фінансовий директор скидався на аристократа-денді, тим часом як його супутниця яскравою плямою виділялася на загальному пастельному тлі.

Джон Монро, побачивши під руку з Новаком Стеллу, лише отруйно посміхнувся, але нічого не сказав. Якщо так і далі піде, то в компанії скоро всі почнуть крутити романи з секретарками. Допустити цього він не міг, але і розбиратися був явно не час і не місце, тим більше, що прийшов довгоочікуваний потенційний партнер Монро, і Джон повністю переключився на нього.

Александр відповів гендиректору кривою зарозумілою усмішкою і попрямував вглиб залу. Звиклий до захоплених поглядів, він виявив, що сьогодні ділить увагу інших зі Стеллою. Її справді неможливо було не помітити. Червона відверта сукня з глибоким V-подібним декольте не тільки не приховувала її принад, навпаки - виставляла напоказ. Довгі ноги на жахливо високих підборах робили міс Пірс практично на голову вище супутника, що останньому не так вже й подобалося, але він готовий був терпіти заради ефекту.

Привітавши колег і роздавши всі необхідні поклони, Новак упіймав себе на тому, що поглядає на вхід. Серед присутніх він не побачив свою помічницю, і йому стало цікаво, в якому вигляді з'явиться Мелані: як завжди, із забраним у пучок волоссям, в якійсь варіації офісного стилю, занадто суворого, на думку Александра. Стелла щохвилини відволікала його, прохаючи представити тим із верхівки бізнесу, кого вона ще не знала (ця жінка як ніхто інший вміла зав'язувати потрібні знайомства і отримувати з них користь), і Новак упустив момент, коли з'явилася міс Монро.

Вона увійшла майже останньою в супроводі хлопця, який здавався Александру знайомим. Він згадав, що бачив цього блондина на ковзанці. Мік або Мет... Чи як там його звати? 

Майк, незважаючи на досить не поганий костюм і навіть краватку в тон, справляв враження людини, абсолютно тут недоречної. Ніби горобець серед павичів. Але дама, яка взяла його під руку, вписалася в це коло дуже органічно. Довге, до самісінької підлоги, чорне плаття з переливами, русяве блискуче волосся, укладене на бік хвилями в стилі сорокових. З прикрас лише перлинні сережки.

Александр був трохи розчарований зовнішнім виглядом Мелані: безсумнівно, вона виглядала досить елегантно та стильно, але наглухо закрите до самого горла плаття, нехай і по фігурі, не полишало простору для фантазії. Думка його відразу змінилася, варто було дівчині обернутися до співрозмовника. О, так, Новак був справжнім знавцем жіночої краси, не тільки високих скул та яскраво нафарбованих губ, і гідно оцінив відкриту його досвідченому погляду оголену в глибокому вирізі нижче талії, обрамлену округлими складками горду спину. Сама досконалість. Не залишилися без уваги й тонкі нитки молочних перлів, що прикрашали цю прекрасну поставу і губилися десь у глибині вирізу. Александр навіть ковтнув, на мить уявивши, як досліджує своїми губами шлях, пройдений перлами.

У порівнянні з нарядом Мелані яскраво-червона сукня Стелли з декольте майже до пупка виглядала надто зухвало і вульгарно. Втім, свою супутницю Александр поспішив спровадити: всі зайняли свої місця, а, згідно з написами на картках, Стеллу посадили майже в кінець залу. Мелані, Александр, Майк і Логан опинилися за одним столом.

Організатор піднявся на сцену, запрошуючи генерального директора промовити вступне слово. Джон Монро, розігруючи роль владного, але гостинного господаря, виголосив відточену промову, не забувши згадати люб'язних гостей і надії на плідну співпрацю з ними. Згасло світло, на екрані висвітився напис із назвою мережі магазинів "Техносіті", і глядачі побачили дуже креативний, цікавий вигадливий відеоряд, після якого, на думку експертів, прості покупці просто зобов'язані змести весь товар з полиць їхніх супермаркетів. Далі, без перерви, було ще кілька роликів, але вже з іншими групами товарів, виконані в тому ж стилі, що і головний.Lina Alex

Відредаговано: 17.08.2019

Додати в бібліотеку


Поскаржитись