Тінь. Блакитні вогні

Розмір шрифту: - +

Кошмар

 Серце колотилося, як божевільне,ще трохи і побіжить поперед неї. Аліса запутувалася подолом дової білої сукні за сухі гілки кущів. Густий туман оповив її, вона не бачила нічого навколо, але потрібно рухатися в перед, потрібно допомогти тому хто за тою стіною туману. Весь час, що вона Спостерігач головною її цілью була допомога іншим і мертвим, і живим. Аліса Спостерігач і не просто, пори все її не бажання і страхи, основна її кваліфікація мертві. Наствник Аліси мав таку кваліфікацію і тому вчив цьому і учиницю.

Щось вона упускала, щось було не так. Пролунав дитячий плач. Туман став ще густіший, він давив на неї фізично і морально. Гостра трава ранила босі ноги.

- Мені це набридло! Хто ти? Що за ігри?

Тиша у відповідь. Потрібно щось робити. Але що? Різко розвернувшись, відчула як щось царапнула їй обличчя. Інстинкти заставили пригнутися, розрізаючи туман над її головою пронеслося щось з страшним скрипом. "Це сон...це точно сон...кошмар. Мені потрібно прокинутися,". Жахливий сміх прокотився ехом навколо. Туман повільно відступив, навколо неї згустилися великі, сухі дерева з велитенськими гострими колючками, вони стали преднею стіною. Відчуття самотності і страх зквали. Це не її страх, це не її відчуття, ними пропитане все навколо. Різкий приступ болю, чужого болю. Крізь чорні гілки Аліса побачила поляну на, якій стояв хлопчик, здається вона його бачила вже колись, в його руках була чорна книжка.Це була її книжка. Хлоччик вказував на неї пальцем. До нього наблизилася чорна постать, швидким рухом не відомий відсік голову дитині, та покотилася в сторону Аліси. Дівчина ясно побачила кровавий слід і напис " Знайди книжку". Вбивця вирвав в тіла книгу і та розчинилася в нього в руках, це не обрадувало його і він кинувся в бік Аліси.

   Холодний піт побіг по спині. Алісак прокинулася. Джейн спала, тихо шумів телевізор, вона не вимкнула його і тихо навшпиньках пішла до ванної кімнати. В дзеркалі вона побачила кошмар на голові, темне, довге волосся запуталося від нічних кошмарів, раптово по склу побігли червоні потоки крові і зявився напис " Знайди книгу". За спиною почулися кроки, Аліса не повертаючись промовила.

- Джейн, тобі потрібно освоїти твою силу. Скоро почнеться війна, але наврядчи ми будемо в ній переможцями.Аніта Кай

Відредаговано: 13.11.2019

Додати в бібліотеку


Поскаржитись