Три валети, дами, король та відьма (повість)

Розмір шрифту: - +

Походеньки Алли

Був травень 2016 року. Між Геною та Інною було все більше непорозумінь, хоча хлопець терпів все, надіючись, що ситуація владнається. Людвіг вже не міг дочекатися, коли Інна розстанеться з Геною. Олена також чекала того ж моменту, що і Пухберг. Одного разу Олена та Алла зайшли до ресторану «Золота підкова», щоб випити, і тут же зустріли Фрідріха.

- Привіт друже, - привіталася з ним Алла Іванівна.

- Привіт Алло. Як твої справи?

- Не дуже в нас справи, - говорила Олена, - Інна так і не розлучилася з Геною.

- Та це реально проблема, я не знаю, що й робити, - говорив Фрідріх.

- Так, - казала Алла, - що Гена, що Інна якісь вперті. Я неодноразово вже говорила з Інною, але нічого не виходить. Ось Оленка як тільки страждає, що не може зустрічатися з Геннадієм.

 - Мій Людвіг також страждає без Інни. Продовжує пити.

- А Гені ви ніколи не намагалися посіяти сумнів, щодо Інни? – спитала Олена, - може так буде ефективніше?

- А це ідея, - промовив Фрідріх.

- Фрідріх, але з Геною повинен поговорити хтось інший. Я не зможу говорити з ним, він занадто розумний і здогадається, що до чого і тоді взагалі наша ідея зазнає фіаско.

- Це точно, - говорив Фрідріх, - але й я не зможу з ним поговорити про Інну. Він вичислить мене в два рахунки.

- А я тим більше не можу, - говорила Олена, - я ж до Гени залицялася.

- Треба подумати, хто може сильно вплинути на Геннадія, - говорив Фрідріх.

- Інна має дуже серйозний вплив, але вона не буде на себе наговорювати, батьки Гени мають на нього вплив, Іван Сергійович, колишній декан та професор, він для Геннадія був як батьком, Роланд має серйозний вплив, він його найкращий друг, - говорила Алла.

- Алло, ти мене знаєш, я в боргу не залишусь, почни розмовляти з людьми, що мають вплив на Геннадія. Мені не терпиться, щоб він розстався з Інною. Можливо, тоді Людвіг кине пити, та й твоя Олена може почне стосунки з Геною.

- Скільки заплатиш? – спитала Алла.

- Якщо Геннадій та Інна розстануться, то я тобі переведу на рахунок 100 тисяч гривень.

- Тоді я завтра ж почну роботу.

Наступного ж дня Алла Іванівна пішла до Івана Сергійовича, щоб поговорити про Геннадія. Іван Сергійович був здивований, коли до нього прийшла Шварц. Він вже давно був в неї закоханий, але Алла ніколи не звертала уваги на професора. І тому, коли вона прийшла він першим почав розмову:

- Алло Іванівно, доброго дня.

- Доброго дня, Іване Сергійовичу.

- Ви гарно виглядаєте.

- Ти ви також нічого.

- Як ваше самопочуття?

 Ой, Іване Сергійовичу, почуваюсь я добре, але проблеми в мене.

- Я слухаю вас, Алло Іванівно.

- З донечкою в мене проблеми, ніяк не може облаштувати особисте життя. Скільки гарних хлопців, а на Оленку мою уваги не звертають.

- Алло Іванівно, а скільки їй років?

- 20 виповнилося. Найкращі роки, а пропадає дівчина.

- Так нехай вступить на наш факультет, у нас же багато хлопців навчається, більшість з інтелігентних родин, знайде собі кохання на все життя.

- Та Оленка й так закохана. Може знаєте, Гена Кухарчук. Так ось, моя донечка в нього закохалася.

- Геннадія знаю, гарний хлопець, я з ним й зараз іноді спілкуюсь, але він говорив, що його дівчину зовуть Інна.

- Ось саме про це я й прийшла з вами поговорити. Гена зустрічається з Інною, а на мою Оленку взагалі уваги не звертає. Інна Геною крутить, як сама хоче, а сама зраджує йому з ким попало.

- Алло Іванівно, ви мабуть щось плутаєте. Я нещодавно зустрічався з Геннадієм і він познайомив мене з своєю дівчиною. Дуже приємна особа. І взагалі вони класна пара.

- Іване Сергійовичу, ви не розумієте, Інна не та дівчина, що потрібна Геннадію, вона його загубить. Пропаде ж хлопець.

- Геннадій дуже розумний хлопець, ви його недооцінюєте, і я вважаю, якщо у нього і виникнуть проблеми, то він сам впорається.

 - Так він закоханий в ту дівку як божевільний, повірте мені, що він в такому стані не здатний думати. тому я прошу вас, поговоріть з ним, як з сином, скажіть, що Інна його загубить, що лише Оленка - це його спасіння.

- Алло Іванівно, Геннадій вже дорослий чоловік, і я вважаю злочином влазити в його особисте життя. Я здогадуюсь, чому ви прийшли до мене, ви хочете свою Олену причепити Геннадію. Я знав, що ви підла жінка. Я нізащо не піду на його провокацію.

- А якщо через вас Геннадій накладе на себе руки? Ось він дізнається, що Інна йому зраджує, візьме та й повіситься. Знайте, тоді це буде на вашій совісті.

- Алло, йди геть. Я не хочу більше з тобою розмовляти.

- Ви ще пошкодуєте про це.

- Йди, відьма, інакше, я тебе звільню.

Наступного дня Алла пішла до батьків Гени Данила Федоровича та Олександри Яківни. Геннадій разом з шефом в цей час поїхав у Київ, щоб влаштувати сольний концерт перед гільдією рестораторів. Був вечір. Батьки Геннадія лягали спати досить рано. О 21-й годині, як правило вони вже спали. Алла прибула до них о 22-й годині. Вона почала тиснути кнопку дзвоника. Лише через 20 хвилин Данило Федорович вийшов до Алли.

- Що ви позачинялися, - почала кричати Алла, - боїтеся, що вас вкрадуть, так ви нікому непотрібні, старі вже.

- Алло Іванівно, вам не соромно у такий час турбувати старих хворих людей? – спитав Данило Федорович.

- Це стосується вашого сина, і буде краще, якщо зараз ви мене впустите і вислухаєте.

- Добре, заходьте.

Алла Іванівна зайшла в квартиру, попросила, щоб їй налили випити бокал вина. Мати Геннадія налила Аллі випити. Шварц одним махом випила бокал вина та попросила ще добавки, випивши й другий бокал, почала розмову:Степан Левків

Відредаговано: 15.08.2019

Додати в бібліотеку


Поскаржитись