Трохи ближче

Розмір шрифту: - +

Глава 13

Третя ніч в готелі пройшла навіть добре. Заповзла в душ і завалилася спати. Прокинулася з враженням, що якась дурня снилася всю ніч. Від сну залишилися якісь уривчасті шмаття і мутні відчуття. Засунула ясну голівоньку під душ і почекала доки, поки їй не стане легше. Чудове поєднання водички і сонячного ранку навіть збадьорили мене. На красу дивилася з сумом, круги зручно вмостилися під очима і покидати насиджене місце, здається, не збиралися. А все чому? Сплю мало, нервуюсь багато і спорту в мене немає. Поставила сама собі діагноз, дістала з гардеробу плаття, щось таке середнє між геть діловим і трохи навіть літнім.

- Мій бізнес процвітає і дарує мені свободу, яку я хочу. - пробурмотіла сама собі в дзеркало, коли все ж нанесла легкий макіяж. - Ще б у це вірити. А з іншого боку, а чому ні, за кожною проблемою ховаються нові можливості. Тільки їх викопувати іноді доводиться. - закінчила я діалог  з собою. Скинула смс Ренату, щоб виходив.

    Зустрілися, з ним як зазвичай біля дверей. Далі сніданок, кава і робота. Мовчання в дорозі, бо щось ліниво було говорити, а думки блукали світами в пошуках кращої долі й прив’язуватися до заданої реальності вперто не бажали.

   Колектив зустрів уже весь в зборі, всі ще ходили якісь трохи зашугані, як кури, на яких щойно налітав шуліка, бо вже якось і минулося, але все ще страшно. Вирішила почати день з кави. Ренат з похмурим виглядом подався в кабінет. А я сіла в залі, дівчинка принесла мені каву. Я над нею трішки посиділа, відчуваючи спокусливий аромат, який ніжив рецептори нюху і пробуджував відчуття смаку. Колектив кидав на мене косі погляди і щось там перешіптувався. А я ніяк не могла зібратися, аби знову і знову день у день продовжувати забіг під назвою я один з власників бізнесу. Я ж люблю свою роботу і думаю, що в мене чудово зібрана команда, без якої я б не впоралася, маю силу силенну планів на майбутнє, то тільки чого ж зараз немає сил продовжувати? Дістала телефон і набрала сестру. 

- Якого тобі не спиться? - замість привітання проричала Ярина.

- І тебе я рада чути. - проігнорувала я її нелагідне вітання.

- Ну і що ти мені хотіла сказати такого важливого від чого я мала прокинутися?

- Нічого. Просто скучила і вирішила подзвонити. - перечікувала я сплеск сердитості сестрички.

- Дуркуєш? - позіхнула вона в трубку.

- Не ліпи з мене монстра.

- А ти не могла Софію ощасливити?

- Вона і так щаслива мати, закохана жінка і головне знає, що я її люблю.

- А я хто по твоєму?

- А ти вертихвістка. Але я щиро схиляю коліно перед твоєю силою волі й витримкою. Марії Іванівні суперечити не кожен може. Може скажеш, де ти її береш?

- Що так все дістало? - надзвичайно швидко вона вловила суть моєї проблеми.

- Трохи так.

- А що ти хочеш, ти розлучилася, твоє життя змінилося, організм натякає, що пора б було реалізуватися, як жінці так як і матері, ти його ігноруєш, зате вкалуєш, як остання кобила на колгоспі.

- Я прозріваю від твоєї прозорливості. - скривилася я від її сарказму. - А ти, як з цим живеш?

- За моїми плечима три шлюби. Усі чоловіки мені попадалися вкрай душевні й по собі залишали, то квартиру, то машину, то рахунок, з усіма у мене чудові відносини й донині. Я отримала сертифікат з гештальт-психології й займаюсь тим, що продаю ігри по всьому світу, при цьому я працюю кілька днів на місяць. Маю нового суперового коханця. Думаю я живу з цим щасливо.

- Завжди цікавило, як тобі це вдається? Чому я працюю до знемоги?  

- Бо дурепа ти емансипована. Тобі ж потрібно все зробити самій. Ти з таким розкладом радше сильного і мужнього чоловіка нагадуєш, а не ніжну і тендітну жіночку, про яку хочеться дбати, та й то ти не даєшся, навіть коли он жертва експерименту Макс пробував.

- А як має виглядати правильне жіноче життя? - буркнула я.

- Кожна жінка має бути щаслива. Взагалі кожна людина має бути щаслива. У ніжному дитячому віку, для щастя багато не потрібно, і так всі тебе люблять, а от з дорослішанням поняття щастя змінюються, і вже не задовольняються переглядом мультфільму чи новою іграшкою. Тому перше правило щастя - це відчувати любов до себе. Бо любов - це одна з головних потреб людини. А відтак, як може жінка відчувати любов інших, якщо вона сама себе не любить?  Отже, спочатку треба полюбити саму себе, це в свою чергу допоможе жінці знайти психологічне благополуччя, та впевненість в собі й своїх силах.  Все просто, розпочни любити себе і тебе полюбить весь світ. Друге правило - коханий завжди поруч. Нерозділене кохання робить жінку нещасною. Просте жіноче щастя - щаслива сім’я, коханий чоловік поряд, купка спиногризів і жити довго і нудно до самої старості.

- А ти мене зараз надихаєш чи відлякуєш?

- Я тебе зараз терплю, але люблю. На чому я там зупинилася, а …надійний і вірний супутник життя - це одна з  важливих складових  щастя жінки.

- Я тільки благополучно розлучилася.

- Нічого страшного. - відмахнулася вона, як від чогось геть не суттєвого.

- Успіх у діловій сфері, ну тут у тебе й так явний перекіс. Звісно, якщо справа, якою ти займаєшся робить тебе щасливою то ти маєш продовжити. Але тобі б не завадило трохи відпочити. Так, що  там далі, а і звісно діти. Просте жіноче щастя полягає в материнстві. І це теж до речі є одним із способів самореалізації.Шаграй Наталья

Відредаговано: 28.02.2020

Додати в бібліотеку


Поскаржитись