Укроп 0.2.2

Розмір шрифту: - +

Узагальнення результатів

Тим часом Арам був у шоці від результатів експерименту. Він ніяк не розраховував на такі проривні і фантастичні результати. Можливо, високорангові бази знань дали такий шалений поштовх у розвитку для Назара? - думав він. Ймовірно в самому піддослідному теж є якась аномалія, бо інакше не складається пазл. Неможливий такий стрибкоподібний апгрейд. Можливо, мозок просто був заблокований спеціально а нейромережа його просто розблокувала. Хто в змозі проводити такі експерименти із живими істотами на такому рівні. Видно ж що зміни закріплені на генетичному рівні.

З такими показниками Назар вже піднявся вище на рівень над іншими громадянами співдружності. Такого високого інтелекту ще в історії не зафіксовано. Треба вирощувати для себе нейромережу. Все ж встановлення пройшло успішно. Можна не боятися. Дав команду на вирощування зародку нейромережі зі свого ДНК для себе. Через чотири дні буде вирощений. Таке прискорення всім потрібне. Треба розібратися із механізмом покращення, що його використав Назар із імплантами. Покрутивши 3д модель вирощених імплантів на інтелект і на память, помітив стандартну будову, але ширшу вдесятеро шину даних на петлях і між імплантами.  В біоніці реалізувати таку архітектуру занадто дорого а коли просто вирощуєш під свої параметри організму, то і не дорого і зручно. Все впирається в час і харчування. Судячи з елементного складу імплантів, потрібно було б майже зубами гризти деякі метали. Настільки велика кількість їх там Давно забута техніка спаровування дала чудову синергію. Тільки на розробці імплантів всі затрати окупилася. А ще і чудова нейромережа. Працює все бездоганно, без збоїв. Протоколи ведуться безперебійно і розвиток йде ударними темпами. Все ж таки дуже вдало організм забруднений важкими металами і радіоактивними ізотопами. Надзвичайна швидкість розбудови мережі пов’язана із використанням будівельних матеріалів на місці і відсутності потреби їх транспортування із травної системи до місця проростання. Та ще і багатопотоковість із енергетичним симбіонтом теж. Унікальний хлопець, хоч і дикий… Та який дикий в нього в голові вже знань завантажено як у десятьох професорів елітних навчальних закладів. Його чекає приголомшлива кар’єра. Можливо, він буде наступним главою держави.

Цікаво як піде його псі розвиток, бо поки видно, що Назар сконцентрувався на фізичному вдосконаленні свого організму. Але вже налагодилась взаємодія із джерелом псі-енергії та енергетичним симбіонтом. Хоча звідки він взявся не ясно. Але нейромережа його розпізнала і включила в список доступних до взаємодії. Тепер від оператора залежить його розвиток.Tjatja

Відредаговано: 16.06.2019

Додати в бібліотеку


Поскаржитись