Вовк-утікач

Розмір шрифту: - +

Глава 20

Автомобіль Тасмін мчав по місту. На одній з доріг вони потрапили в пробку.

- Чорт! - вилаялася Тасмін, нервово тарабанячи пальцями по керму. - Так ми встигнемо.

Коли колона машин, що тягнулась, просунулася вперед, вона стала вирулювати в один з провулків. Автомобіль з сусіднього ряду завадив її маневру, перегородивши шлях. Відкривши вікно, Тасмін висунула голову і закричала на водія:

- Прибери своє корито з дороги!

- Ще чого, я за правилами їду, - огризнувся чоловік в автомобілі, що заважав проїзду.

Напружена дівчина-перевертень оскалила ікла і голосно загарчав на нього. Чоловік перелякано відсахнувся, хоча їх розділяли машини. Зараз їй було все одно, як на неї будуть реагувати люди. Головне дістатися до маєтку Шадрін, якомога швидше.

- Прибери машину, - повільно з гарчанням повторила Тасмін.

Чоловік тремтячими руками включив задню передачу і від'їхав. Тасмін вирулила з дороги в провулок і поїхала об'їзними шляхами. По дорозі вона пояснювала людської дівчині, що і як потрібно буде зробити, коли вони прибудуть на місце. У якийсь момент Аниці здалося, що даремно вона на все це погодилася. Судячи зі слів Тасмін, вона мала заявити перед натовпом перевертнів, що є господинею одного з них. Від цього охопила тремтіння. Намагаючись вгамувати його, вона стиснула нашийник з повідцем у руках до болю. Але, напевно, любов і вина виявилися сильнішими за страх. Поки вони дісталися до особняку, в якому проводилось весілля, Аніка набралася сміливості, щоб зробити те, що від неї просили. Вирішивши, що по завершенню сьогоднішнього дійства ніколи більше не згадає про перевертнів і все, що з ними пов'язане.

Автомобіль Тасмін минув величезні ворота розкішного маєтку і під'їхав до великого триповерховому будинку, схожому на старовинний замок. Тасмін привезла Аніку до особняка Шадрін, де проводили весілля. Вибравшись з машини, вона підхопила її під руку і повела в будинок. Охорона спочатку перегородила їм шлях, повідомляючи, що людям тут не місце. Але Тасмін заявила, що вона сестра нареченого, і дівчина - її супровід, і якщо вони не прагнуть нажити проблемами, то повинні її пропустити. Аби не сперечатися з нею, вони пропустили їх.

Аніка в супроводі Тасмін пройшла до зали, де зібралися гості з обох сторін. Всі входи і виходи перекрили людьми з клану Шадрін, мабуть, до цих пір побоювалися втечі нареченого. Тасмін провела Аніку через всі кордони. Вони зупинилися біля головних дверей, які вели до зали проведення церемонії, звідки доносився голос священика, який читав клятву молодят.

- Ні, я не зможу, - раптом Аніка різко розвернулася назад, - цього зробити.

Її раптово охопив якийсь первісний страх перед звірами. Вона усвідомила, що збирається сунути голову в саму пащу монстрам, і хотіла втекти геть.

- Ти що ?! – зашипіла на неї Тасмін, схопивши за руку. - Ми вже тут. Тобі залишається тільки заявити свої права і зупинити весілля. Не смій відступати в останній момент.

Вона впилася в Аніку гнівним поглядом і боляче стиснула руку. Рішуче налаштована дівчина готова була розтерзати за брата, і застосувати до неї силу, якщо знадобиться. Але яка різниця, хто її роздере - один перевертень або натовп.

- Там зала повна перевертнів! - прошепотіла Аніка тремтячим голосом, дивлячись на неї переляканими очима. - Вони з'їдять мене живцем. Той Харві точно мені голову відірве. У мене немає стільки хоробрості. Пробач...

- Ніхто не зачепить тебе, - постаралася запевнити її Тасмін. - Тим більше, що наш клан буде на твоєму боці. Батько і мати все знають. Вони не дозволять завдавати тобі шкоди. Тобі всього-то потрібно сказати, що ти його господиня і забороняєш своєму перевертня одружитися.

- Він теж говорив, що ніхто не заподіє мені шкода, - заперечила Аніка. - Але мені мало голову не відірвали.

Тасмін подивилася на неї суворо, розуміючи, що дівчині страшно, але іншого виходу не було, інакше не звернулася до людини за допомогою.

- Я буду поруч, - стримано промовила Тасмін. - Обіцяю, що розірву будь-якого, хто посміє наблизитися до тебе.

Від неї почулося тихе гарчання. Її слова звучали дуже переконливо, і вогонь, що горів у її блакитних очах, свідчив про повну рішучості виконати дану обіцянку, незважаючи ні на що. Тасмін почула слова клятви, де священик запитував, чи є хтось, що заперечує проти цього шлюбу. Це означало, що часу зовсім не залишилося. Вона схопила Аніку і вштовхнула між двох хлопців, що стояли в дверях, при цьому сильно ущипнувши. Аніка від цього скрикнула, і відлуння в залі посилило її крик. Усі присутні з цікавістю обернулися до неї, в тому числі наречений з нареченою.

Оглянувшись, Таннарі не повірив своїм очам. Маленька рудоволоса дівчина стояла в дверях величезної зали і дивилася на нього. Першим поривом, ледь помітивши, було кинутися до неї, але він завмер, не в силах поворухнутися. Стало нестерпно боляче від думки, що зараз пов'яже своє життя з тією, до якої не відчуває навіть симпатії, що для вовка болючіше будь тортур. А та, яка люба душі та серцю, залишиться в недосяжності. Її запах, вловлений їм, змусив хвилюватися не на жарт. У момент захотілося гучно завити, протестуючи проти того, що відбувається.

Але виникло питання: що вона тут робила? І як сюди потрапила? Прийшла посміятися над ним? Або Шадрін вирішили добити його наостанок, запросивши її, як нагадування про невдалу втечу? Таннарі кинув погляд на Харві, але той, як і всі інші, прибував в замішанні. Позаду Аніки стояла Тасмін. Невже сестра вивідала, де живе дівчина, щоб заподіяти йому біль? Повірити в це він не міг, вона ніколи б так не зробила.Ирен Нерри

Відредаговано: 10.07.2018

Додати в бібліотеку


Поскаржитись