Вітаю, я ваша мати!

Розмір шрифту: - +

Глава 16

— Добрий день, пане Дафф, — привітав нас чоловік середнього віку в білій робі. — І вам, юний пан Дафф. І?

Він дивився на мене своїми водяними очима.

— Пані Дафф, — за мене відповів динозавр, а я неодмінно подивилася на нього. — Няня Миколи.

А у них все слуги носять їхні прізвища? Хоча я і свою йому не називала.

— Гаразд, — делікатно відповів цілитель. — Прошу в кабінет.

Так, у них в світі традиція зустрічати і проводжати гостей на вулиці. Ось навіть коли ми під'їхали до школи — всіх учнів проводжала за межі школи вчителька. До речі, вона знову хотіла до нас пристати з чимось, але Клейтон так глянув на неї, що бідна дівчина стиснулася.

А ось Микола був задоволений сьогодні. Навіть похвалився хорошими оцінками.

Вся будівля була чистеньким і старанним. Ніби ми в приватну клініку потрапили. Підозрюю, що це для еліти суспільства, а десь на околиці є клініки з довгими чергами і бабусями, добиратися на інший кінець міста, тому що у них підскочив тиск. Та ще там на ринку яйця на рубль дешевше.

Перед кабінетом стояло кілька порожніх диванів.

— Ви можете почекати нас тут, — сказав Клейтон, вказуючи мені на один з них. — Вам немає сенсу туди заходити.

— Ні, — захитав головою дитина.

Вчепився в мене мертвою хваткою.

— Ти ж майбутній чоловік. Будеш все життя за спідницею жінки ховатися? — строго запитав Клейтон.

— Я не ховаюся. Вона моя мама. І я хочу, щоб вона пішла з нами. Все що знаю я — знатиме і вона! — крикнув Микола і вийшов трохи вперед, не відпускаючи моєї руки.

— Микола, там немає нічого страшного.

— А я і не боюся, просто будь зі мною поруч, — хлопчик повернувся до мене.

Я не боягуз, але я боюся.

— Я зайду з дитиною, — сказала я.

— Не варто потурати йому, — відповів Клейтон, а цілитель по стінці наблизився до дверей, мало, що не втискаючись в неї.

На мене так холодно дивилися, що мені захотілося негайно закутатися в теплу ковдрочку.

— А я обіцяла, що буду поруч — не відвела очі, відповідаючи йому. — Що буде краще для його виховання. Показати приклад, що хтось не стримує обіцянки?

Чоловік промовчав. І лише кивнув

Ми увійшли у величезний просторий кабінет. Цілитель вказав на диван навпроти столу, за який сів він.

— Отже. У мене є для вас новини. Судити про те хороші вони чи погані тільки вам, — він оглянув нас. — Ви знаєте про те, що ви батько Миколи?

У кабінеті повисла тиша.

— На жаль, це неможливо, — відповів спокійно Клейтон, покрутивши пальцем по рукоятці тростини. — Або вам пояснити, як робляться діти?

— Просто як би вам так пояснити. Я з таким стикаюся вперше. Все вказує на пряму вашу приналежність до батьківства. Хоча, — цілитель піднявся. — Є у мене теорія на цей рахунок. Ви з братом близнюки?

Клейтон кивнув.

— Тоді ваше спорідненість настільки близьке, що у вас з братом майже все спільне. Давайте поясню. Коли дракони утворюють пари і визнають когось справжню, кров змінюється. Чоловік і жінка стають спорідненими. Їхні діти теж мають однакову кров. Мабуть через те, що ви і брат близнюки, ця кров з'єдналася і серед дітей. Так що ви сміливо можете ростити сина вашого брата, як свого рідного. І ніякої притулок не потрібен буде, — відповів доктор.

— А мати дитини?

— Це ще не точно, але швидше за все вона буде вважатися вашою істинної парою. Визнаною вашим братом.

Чудесно! Я шукаю його дружину.

— Тобто я в якомусь роді одружений на матері Миколи?

— Думаю так. Таке цілком можливо для близнюків. Ось у близнюків феніксів спостерігається подібне змішання крові. А ось народження близнюків серед драконів вкрай рідкісне явище. Тільки я не знаю, чи зможете ви бути з іншими жінками...

— З цим проблем точно немає.

Тільки не при дитині з подробицями. Микола і так в шоці сидить і не розуміє, що відбувається. Хоча я вже відчула, що у нього проблем немає.

— Проблема може бути в одному. Доки ви не розлучитеся з парою брата, ви не зможете зійтися з іншою жінкою. У шлюбі, я маю на увазі.

— Я вас зрозумів, — простягнув Клейтон.

— Просто зрозумійте. Якщо ви зустрінете свою справжню пару, то швидше за все ви її зовсім не відчуєте, навіть якщо вона буде стояти перед вами.

— Ви і самі знаєте, що зустріти свою пару нереально. А багато дракони доживають і до старості, так і не зустрівши її. Так що це не така вже й проблема. Особисто мені зараз було важливо знати, чи може зі мною жити дитина. Якщо так — я не проти. Все інше вже неважливо.Поліна Нема

Відредаговано: 21.01.2020

Додати в бібліотеку


Поскаржитись