Холодна ніжність

Розмір шрифту: - +

Розділ 4: Даріуш

Цілеспрямованості Аліни я і заздрив і боявся одночасно. Зізнаюся, я сподівався, що вона знайде іншого холостяка, і мене дадуть спокій. В принципі був згоден і на тижневу перерву, але це ж Аліна. Супер танк. Вже наступного дня вони повним складом орендували будинок і чекали на мене. Тішить, що встиг розв'язати питання з італійцями й знову усміхнений постав перед дівчатами.

- Любі, дівчата сьогодні у вас перше групове побачення. І це не все: одна з вас вже ввечері вирушить на індивідуальне побачення з Даріушем, - дівчата завмерли. - Отже, Лариса, Ольга, Юнона та Ірина. Добре вам відпочити.

Я б побажав собі вижити. Ну гаразд, шоу має вирувати й засліплювати. Ось і ми підготувалися: ретро автомобіль орендований, я у шлейках і кепці, дівчата заздалегідь одяглися відповідно. Всі щасливі, сонце світить.

За планом прогулянка по місту, посиденьки в кафе і хотілося б скандал. З нами їде Ігор, і день обіцяє бути довгим. Він хитро посміхається і дивиться на Юнону. Вона сьогодні в дивній сукні, що обтягує стан, половина біла, половина чорна.

- Що означає твій наряд?

- Хіба сукня має щось означати? - лукаво усміхнулася і сіла в машину.

Неважливо. Я відігравав роль джентльмена і сідаю за кермо. Люблю машини й почуття контролю. Але на цьому проекті все йде не так.

Спочатку всі сіли, потім Ольга пересіла в машину групи, щоб у нас був оператор. Через десять хвилин Ольга повернулася, а Лариса пішла. Божевільня. Януш має дорого заплатити за це пекло.

- Даріуше, нам потрібна твоя сексі посмішка, чудовий настрій і пофліртуй з дівчатами, що ти як в перший раз, - ми стояли на початку вулиці Віа Гарібальді та в котре я проклинав той день, коли погодився на цю авантюру.

- Ви навіщо Ольгу повернули?

- У Наташі проблеми з пашпортом, - він розвів руками і я вилаявся. Невже вони не перевірили дівчат перед початком знімання? І які ще «сюрпризи» на мене чекають? - І ще, ввечері перезнімемо вручення троянд.

- Вечір у мене зайнятий.

- Але індивідуальне післязавтра зніматися буде...

- Слухай, - я знизив голос до шепоту. - Мені плювати на ваше шоу. У мене бізнес, який приносить мені семизначні цифри. Розумієш?

- Розумію. Але Аліна сказала...

Я розвернувся і пішов до усміхнених дівчат. Аліна! Але ж такою пухнастою прикидалася на зустрічі, що повірив. Оператор біг за мною, разом з хлопцем, який тримає величезний кошлатий мікрофон.

- Ну що, дівчата, готові долучитися до пам'ятки ЮНЕСКО? - посмішка голлівуд і кращий ракурс для камери. Я б вважав за краще Італію взимку або восени, але ніяк не влітку.

- Так!

Наша прогулянка почалася. Боже, дай мені сил не вбити їх усіх і самому не померти від спеки.

- Мені здається, що ти на мене ображений, - Ольга вигадала момент, коли я залишився один зробити робочий дзвінок і перевести дух від гомону дівчат.

Групове побачення — це зло. Кожна хоче показати себе і в результаті все перетворюється в кашу. І, як хотіли, у сварки.

- Тобі здається, - оператор уже поруч і записує. Дві години постійного знімання втомили. Хочеться кудись без камер і людей.

- Але ти...

- Ольго, я не люблю, коли з мене намагаються витягнути більше, ніж говорю. Ти запитала та отримала відповідь. В чому проблема?

- Ні в чому. Пробач, - опустивши голову, вона пішла.

Та плювати. Ця дівчина, на нашому теті в перший вечір, пропонувала небо в алмазах. Я схожий на чоловіка, у якого проблеми з сексом? Або, що секс єдине, що мене цікавить в дівчині? Можливо, їй не щастило з чоловіками... Але з таким підходом і не дивно.

Ігор махав рукою, показуючи, що час мого відпочинку завершено. Пора йти працювати й зачаровувати глядачів.

Дівчата також посміхалися, ми фотографувалися на тлі палаців італійської аристократії.

- Юноно, ти навмисно вибрала цю сукню? Щоб продовжити геометрію ліній цих палаців?

- Не зовсім. Я ж не знала, куди ми поїдемо.

- А куди б ти хотіла?

- У море на білосніжній яхті.

- Любиш море?

- Так. А сукня... Часто люди дивляться на життя як на чорно-білі смуги. Але це не так. У житті багато інших фарб і поєднань.

- Ти вважаєш, що і я поділяю світ?

- А хіба ні?

- Іро, а яка твоя думка? - шкода, що і з цією дівчинкою помилився. В першу зустріч вона мені здалася легкою і тямущою. Варто було пройти далі — виносить мозок своєю філософією. Ось навіщо вона мені?

- Я вважаю, що твій світ крутиться навколо твого ж бізнесу. Ти багато працюєш і це все, що тебе цікавить.

- Не все, але так. Мій бізнес — моє дітище. І моя дівчина повинна розуміти, що вона буде на другому, а то і третьому місці.

- А хто на другому, якщо не вона? - Лариса грайливо посміхалася.

- Друзі, звичайно ж.

- Але вони можуть бути спільними.

- Ольго, це лазня буває загальної, а друзі — ні. У дівчаток — подружки, а у хлопчиків — друзі. І їх не треба змішувати.

- Але це ж так здорово збиратися великою компанією.

- Юно, ти ще молода і не розумієш, що дружби між чоловіком і жінкою не існує.

- Ну чому? Ось у мене є друг, - Ольга заправила волосся, за вухо, демонструючи великі сережки.

- Він гей?

- Ні.

- Ти з ним спала? - дівчина почервоніла і відвернулася.

- Юно, друзі або вже спали, або хтось сподівається на це. Без варіантів. А, ні, він може бути геєм, а вона лісбі.Элен Чар

Відредаговано: 23.08.2019

Додати в бібліотеку


Поскаржитись на передплату