Холодне серце відьмака

Розмір шрифту: - +

Епізод 27. Возз'єднання

Рада демонів з трьома братами відьмаками приступили до виконання плану. Насправді, все було дуже просто. Вони переміщуються на землю. В той час, поки прихильники братів підсовують Ісані наживку і вона готується до нападу на темний світ, демони готують людей до війни з відьмаками.

З допомогою синів Расміра демони створили для людей зброю, якою вони могли вбивати відьмаків. Виготовлена в магічному світі, заряджена силою королівського роду, вона була смертоносною для магів. Ризиковано, адже цією зброєю можна вбити й будь-кого з братів, але що робити. Тільки так можна прорідити ряди війська Ісани.

Людям інформацію піднесли в вигідному для демонів світлі. Благо, в них всюди були свої кроти. Історія виглядала так. Крім землі, є два інші світи. Один з них населений відьмаками, злими створіннями, що вирішили захопити землю. Тому людям необхідно терміново готуватись, щоб захиститися від страшних істот. Інший світ, як розповіли людям, належить янголам. Ну не дурні ж вони, щоб казати, що вони демони. А образ янгола у людей завжди асоціювався з чимось світлим, хорошим. Нічого, що крил нема. Нічого, що насправді люди для них лише джерело енергії. Головне, що інформацію подали красиво. Ми – хороші. Вони – погані. І в підтвердження даємо вам зброю, вчимо їх убивати, а самі...

Демони повідомили, що не зможуть воювати поруч з людьми, бо мають захищати власний світ, на який відьмаки теж напали. А на майбутнє вже був план, як відкрито поселитися на планеті та змусити людей добровільно їм прислужувати та панувати на ще придатній для розкішного життя землі.

Поки люди таємно готувались до вторгнення, демони готувались до втечі. Вони чекали, коли військо відьмаків опиниться на землі, щоб знову зникнути. Краща стратегія, доки ворог сильний – втікати й залишатися живими. А добити пораненого звіра буде значно легше.

Ісана, не знайшовши жодної живої душі в темному світі, оскаженіла. Виявляється, вони втекли на землю! Як? До такого її не готували. Бо такого ніколи й не було. Ці світи і раніше конфліктувати, але це були відкриті бої, не завжди чесні – але бої, а не поголовна втеча... Вона наказала негайно вирушати на землю і нищити всіх, хто стане на їхньому шляху.

Нова несподіванка чекала на неї, коли її бійців люди почали ранити й вбивати. Хіба земна зброя може поранити відьмака? А хіба лише вона така розумна, щоб створити зручну, швидку та смертельну для ворога зброю? Як так демони змогли перехитрити їх? П'ятірка бунтарів, її радники виявилися загнаними в глухий кут. Вона більше їх не слухала і діяла на власний розсуд. Нею керувала лють і жага влади. Її наказ був простим – вбивати всіх і з'ясувати, куди поділися демони. Довелося змінити пріоритети – спершу захопити землю, а тоді вже знищити демонів. В будь-якому випадку, вона буде королевою трьох світів.

На людей Ісана вирішила вплинути перевіреними на землі методами – через засоби мас-медіа. По всіх каналах в різних країнах рідними для місцевих жителів мовами показували одне й те ж саме повідомлення. Також воно звучало по радіо. Ісана обрала для відеозвернення шкіряні штанці, чорний корсет та улюблені ботфорти. Їй подобалися темні кольори, можливо, тому, що такий же морок панував у її душі. Людство має про неї дізнатися, щоб вклонитися новій королеві.

"Мене звати Ісана. Я королева всемогутньої раси відьмаків. Вам належить схилити переді мною коліна і визнати володаркою землі. Тих, хто буде опиратися – чекає смертна кара. Я знищу всіх і кожного, хто не визнає мого верховенства. За потреби, я зітру все людство. Тож не раджу зі мною гратися. А це вам наочний приклад, що буде з тими, хто несерйозно поставиться до моєї пропозиції".

Далі, для наочності, вона вбила кількох міністрів. Примусила бідолах корчитися в страшних муках, навіть пальцем до них не торкнувшись. А для тих, хто не бачив відео, а лише чув послання, крики болю були достатнім аргументом. Її агресивність зіграла на руку демонами. Міф про злих відьмаків королева на всі сто відсотків підтвердила своєю поведінкою.

Звичайно ж, люди не збиралися так просто здаватися. Вони були готові до нападу, наскільки це можливо. Та були й такі, хто побоюючись за власну шкіру, без вагань зрадили людство. Вони присягнули Ісані на вірність та розповіли всі секрети, які були їм відомі. Адже були серед зрадників не лише прості смертні, а й політики, багатії та інші сильні світу цього.

Ентузіазм досить швидко згасав, адже людям впоратися з відьмаками, навіть маючи ефективну зброю, надто складно. Як прицільно вистрілити в того, хто може розчинитися в повітрі й з'явитися вже за твоєю спиною? Як вбити того, хто рухається з невловимою для людського ока швидкістю? Люди просто виступили як матеріал, який не шкода псувати. Матеріал, що демони вирішили нещадно використати, щоб розчистити собі шлях до влади та знищити ворога.

Зрозумівши, що у відкритому бою їм не впоратися з відьмаками, люди стали ховатися. Збирались у групи, шукали безпечне місце і захищалися. Але така стратегія теж не завжди допомагала. Часто відьмаки накривали такі схованки й повністю зачищали. Вони шукали, куди поділися демони, але безрезультатно. Люди не знали, де "янголи", а жодного демона відьмаки так і не зустріли. Війна тривала за участі людей та війська Ісани. Демони ж ніби розчинилися в повітрі. Але Ісана ніяк не могла збагнути, куди поділося населення цілої планети?

 

***

 

Ельмір відчував, як слабне. Його тіло не могло впоратися з дивною раною, отриманою від людської зброї, яка мала б бути дріб'язковою для магічної істоти. Як же це підло, він дійсно хотів допомогти і допоміг, а замість подяки отримав кулю. Люди хоч і кращі за відьмаків, але теж часто поводяться паскудно. Проте частково їх можна зрозуміти. Якщо на них напали, почалася війна, люди змушені захищатися, рятувати свій світ, і будь-які методи можна виправдати. Так думав Ельмір, намагаючись зрозуміти, за що отримав кулю.Алиса Ольгич

Відредаговано: 28.12.2018

Додати в бібліотеку


Поскаржитись