Я Карма твоя

Розмір шрифту: - +

Розділ 6

Знаю, серце розірватися може,кохаючи

Це як з душею розлучитися, жити без тебе

Ти – біль моя, любов моя

Я все собі віддам, любов моя

Всю себе! 

(Ані Лорак – Сонце)

 

/Джулс/

 

 Через три тижні мені подзвонив Кирило і ми знову зустрілися на кладовищі. Місце зустрічі не стали змінювати, так як це був найкращий з усіх варіантів, – ніхто б не здивувався, побачивши нас двох тут.

– Привіт Кір, які новини? – нервово запитала я, боячись аби він не передумав.

– Теж радий тебе бачити, Джулс! Чув, що ти збираєшся в Москву на магістратуру – сказав він і простягнув мені руку, щоб привітатися, як це зазвичай роблять чоловіки. Спочатку я розгубилася, не розуміючи його дивний жест, але коли він відпустив мою руку я зрозуміла, – він дав мені щось. Відкривши долоню, я побачила маленьку флешку.

– Не питай, як я це дістав і у кого! – сказав він, в той час, як я продовжувала дивитися на флешку. Мене захопили дивні емоції! З одного боку я була рада, що нарешті-то наблизилася до своєї мети, а з іншого – це означало, що мені пора їхати.

– Дякую за допомогу, Кирило! – сказала я і обняла його, – Це багато значить для мене!

– Був би радий допомогти з іншого питання. Так ти справді їдеш? – запитав він.

– Так, я перевелася в Москву, так я буду ближче до своєї мети! Ну, і мені потрібно змінити обстановку, тут мені все нагадує про них. А я зараз повинна думати головою, а не занурюватися в спогади.

– Джулс, подумай ще раз чи варте воно цього? Ти ж на емоціях зараз і дієш. Це може нашкодити тобі! – попередив мене Кирило, намагаючись змусити мене передумати. Але я вже все вирішила.

– Ні Кір, ти не правий! Я не збираюся діяти прямо зараз, мені потрібен час, щоб підготуватися і вивчити свого ворога, а вже потім діяти. Тому-то я і хочу поїхати!

– Не знаю, Джулс! Як я вже сказав, мені це не подобається! Це небезпечно! Ти повинна постаратися забути і жити далі! – мовив він.

– Жити далі? А заради чого, Кір? Я втратила все! Вони відняли у мене все! Ти б зміг жити, якби у тебе забрали Олю і малюка? – заперечила йому я і заплакала.

В горлі знову застряв клубок емоцій, руки затремтіли і серце забилося, немов птах в клітці.

– Я просто хвилююся за тебе! Я втратив кращих друзів і не хочу втратити і тебе! Ти єдине, що мене пов’язує з ними! І твої батьки цього не переживуть! – сказав Кирило, знову намагаючись достукатися до голосу розуму, але я занадто вперта. Якщо вже вирішила, так вирішила.

 – Все буде добре! Не хвилюйся! У мене є план, і я не буду діяти відразу. Напевно у цих людей є не один скелет у шафі! Просто потрібно витягнути їх назовні! – відповіла я, граючись з флешкою ​​в руках.

 – Гаразд, Джулс! Ось тобі телефон. Цей номер не прослуховується, ми такі даємо нашим інформаторам. По ньому ти зможеш зв’язатися зі мною, якщо буде потреба. І ось номер людини, яка зробить за тебе необхідну чорну роботу. Він майстер в пошуках компромату! Може, щось та й знайдеться на цих виродків. Домовся з ним безпосередньо, що і як. Про ціну він тобі сам скаже. Тільки пам’ятай, що якщо залізеш сюди, то назад дороги вже не буде, – сказав Кирило з серйозним виразом обличчя.

– Добре Кір, спасибі тобі за все! Я більше не буду тебе турбувати! – поспішила подякувати йому я.

 – Джулс, тепер я теж в справі. Мені довелося багато чого зробити, щоб отримати цю інформацію, зробити нові документи для тебе і дістати цей телефон. І повір мені, не все було законно! Та я до останнього сподівався, що ти відмовишься від помсти. – відповів він, простягаючи мені якусь папку.

 – І що тепер-то? – з подивом запитала я.

 – Тепер ти наш інформатор! – сказав Кирило і я обімліла від цих слів. Я не хотіла щоб хтось знав про мої плани, а тепер то що ?! – Не хвилюйся Джулс, ніхто не знає хто ти, поки що.

– Не розумію ... – прошепотіла я.

– Я поговорив з деким зверху, посмикав за старі зв’язки і дізнався багато цікавого про цих людей. – пояснив один, – На цій флешці є все. Так ось, ходять чутки про те, що Арнольд Павлович Штольц, це батько того придурка що був за кермом, нібито пов’язаний з криміналом і не чесним шляхом сколотив своє багатство. Деякі люди, там на верху, не надто цим задоволені і хотіли б його, так би мовити, прибрати з шахової дошки. – я слухала Кирила і не могла повірити, що все насправді так серйозно. Я навіть не уявляла, що може бути замішаний і кримінал.

 – Так, ти, що вирішив вислужитися перед начальством, таким чином? – поцікавилася я.

 – Ні, Джулія, мене влаштовує моя посада. Але так, я хоча б зможу тебе захистити! Якщо тобі вдасться розкопати деякі документи, це допоможе знищити Штольца, а моє начальство гарантує тобі захист. В іншому випадку, Джулс, як тільки Штольц дізнається про тебе, думаю він не стане церемонитися! Думаю, ти зрозуміла про що я?

– Я тебе прекрасно зрозуміла. Якщо це все гарантує мені можливість покарати цих виродків, то я готова! – відповіла я. І будь, що буде.

– Тільки будь обережна! Один невірний крок і я не зможу тебе захистити звідси, – мовив Кирило на прощання.

– Я буду тримати тебе в курсі всього! – відповіла я йому.

 «Я зроблю все можливе і неможливе, щоб покарати цих тварюк!» – подумала про себе і попрямувала прямо додому, збирати валізи.Мартіна Зоріна

Відредаговано: 25.08.2019

Додати в бібліотеку


Поскаржитись