Я некромант.

Розмір шрифту: - +

Нове знайомство 9.

Я відправив нежить і направився до непроханої гості, пора поставити її на місце...

Я легко вийшов на її слід, вона саме сиділа над могилою і щось читала, мені не було цікаво що саме, я просто на ментальному рівні підняв кілька скелетів із сусіднього склепу, вони підійшли до неї. І чесно кажучи я чекав шоу, крику, страху, та нічого не відбувалося, вона стояла у своєму ритуальному крузі й не відволікалась від читання, та нежить біля себе бачила.

Я здивувався, і прислухався до її шепоту, жінка читала наговір на смерть, яка наполеглива і безстрашна відьмочка.

Нежить голодна до людської крові, рвалась на свою жертву, убити її не уб'ють, я наказав тільки налякати, щоб не ходила сюди більше.

Я тримався осторонь, і тільки наглядав за розвитком, нежить уже пройшла за круг, та відьму не дістала, на ній захист, досить потужний. Та він зламається, дуже скоро, протистояти мені жоден людський захист не зможе.

Порив сильного вітру, капюшон з неї злетів, чорне, густе волосся розвівалося, я відчув її запах, мандрагори, розмарину і чорної магії, роздивився обличчя, ого, та це молода дівчина, мабуть, не та що приходила на передодні. Красива!

- Я тебе бачу некромант! Відклич свою нежить!

У мене відвисла щелепа, тобто бачить? Я прикрився мороком, спеціально щоб залишитись інкогніто, а вона мене бачить...!!

Нежить я відкликав, сам дивуюсь, що послухав її, і морок прибрав, ну раз вона мене бачить.

- Темна відьма! Ти на моєму кладовищі!

Вона вийшла із круга, підійшла близько до мене, безстрашно, і навіть неемоційно подивилась у мої чорні очі.

- Природжений маг смерті, ніколи не зустрічала!

Вона ніяк не відповіла на мій випад, і з легкістю визначила мій рівень, що насправді дуже важко. Некроманти закриті й захищенні від впливу чужої магії.

Є некроманти самоучки, це люди, які за власним бажанням навчаються магії смерті, та досягти високого рівня, вони невзмозі.

Дальше іде Природжений маг крові, який за допомогою однієї краплі крові людини чи тварини може зробити з нею все що завгодно.

Природжений друїд йому підкоряються усі тварини та рослини. Живе у лісі, у місті його сила втрачається.

Природжений Маг - Це, мабуть, найгірше, що може бути. Коли в наш світ приходить Природжений Маг, то вся наша реальність стає повністю залежною від його дій. Природжені маги некроманти, дуже і дуже рідко приходять у цей світ.

- Не боїшся мене?

- Звісно боюсь, та керувати собою не дам. Я родом з цього краю, як і мої предки, що поховані на цій землі, і я маю право сюди приходити.

- У тебе не має ніяких прав, поки я не дозволю!

Я дивився на неї та шукав інформацію, вона намагалась марно дати мені відсіч, Маргарита, Марго, молода темна відьмочка, вона тікає від своїх же, її шукають, полюють на неї. Вона тут ховається, просить допомоги у предків, намагається захистися, і вдарити ворога свого, темними ритуалами.

Вона так відчайдушно бореться за свободу.... А що вона такого зробила?

- Досить!! Припини! Це не твоя справа!

Її крик вирвав мене із роздумів і копанні у її голові. З її носу текла червона кров, їй було боляче, та виду Марго не подавала, горда.

- Іди, і більше не приходь сюди!

Вона не бігла, а гордо, з високо піднятою головою пройшла повз мене на вихід.

Маргарита, яка колоритна відьмочка, знає хто я, боїться, та поводитися достойно.

Ця ситуація мене розвеселила.Іса Тарк

Відредаговано: 13.08.2019

Додати в бібліотеку


Поскаржитись