Я некромант.

Розмір шрифту: - +

Навчання 15.

Дні проходили швидко і плавно, я намагався ввести її у мій світ, роз'яснити прості правила, та підготувати до ролі провідника.
І відповідати на тупі, але такі типові запитання.
- Чому деякі душі залишаються тут, а інші йдуть?(Соль)
- Що стосується кладовищенських – є мерці та є мертвяки (тобто залежні небіжчики), вони з різних причин залишилися на землі. До залежних відносяться ті, що померли по пиятиці чи через наркотики. Про тих що передчасно пішли – я вже розповідав, вони проживають термін життя, що залишився, за труною; самовбивці; неупокоєні душі (неспокійники), нехрещені немовлята, убиті матерями й таємно поховані немовлята- Потерчата, вночі місця їх захоронення світяться вогниками. І прокляті за життя люди, не можуть піти далі. І зрозуміло чаклуни – після смерті стають Представниками – стережуть бісівські клади, або у воднями або іншими нежитями. До звичайних людей залежні вороже відносяться, якщо людина, залежного зустріне, то як правило хворіє, або помирає. Ще залежні бояться слова «жнива» - це потрібно сказати якщо нападуть. Запам’ятай!
- Навіщо?
- Бо поки ти провідник, вони будуть тягтись до тебе, і я хочу щоб ти знала з ким матимеш справу! Бачу ти не розумієш, про що я?
- Заплутано усе...
- Поясню ще раз! Наприклад, людина повинна була прожити 80 років, але повісилась (або ще щось з собою зробила) у 25 років і термін, що залишився, поневіряється по землі. А інший віджив своє і пішов на новий етап розвитку. А третій не хоче свою смерть визнавати й залишається. Четвертий образився на щось і закрився від людей, ні кого бачити не бажає. У кожного індивідуальний випадок, але я хочу, щоб ти розуміла основи! З часом, зрозумієш для чого...
(Соль) Мені було цікаво слухати, хоч і моторошно, особливо, коли Люциандр, наочно наводив мені приклади, на кладовищі, чи у своєму підвалі, де є різні нежиті.

(Люциандр) Паралельно я займався своєю "боєвою нежитю", я довго обирав, думав, як зліпити свого переможця. Кого вибрати? покірну нежить? Чи нестримну, люту, не керовану?
На не керовану йде більше енергії, та у мене є Соль, яка компенсує.
Я зупинив свій вибір на древньому магу язичнику, випадково натрапив на його могилу, відчув енергію, тіло гарно збереглось, завдяки особливо ритуалу муміфікування, до речі, не зустрічав такий вид поховання та цій території.
Він помер у магічній битві, хоч був сильним магом, і окультних знань у нього було багато, давно втрачених на сьогодні.
Та він по добрій волі не буде мені допомагати, коритись волі моїй, його потрібно буде контролювати своєю магією, кожну секунду. Це великий мінус, та плюс, що він витримає потужні закляття, і завдяки своєму магічному минулому, зможе сам чаклувати...
Єдине що залишалось перевірити перед від’їздом в Шамахан, це взяти енергію у Соль, потрібно привикнути до цього як мені, так і їй. І точно вияснити, що ми відчуватимемо, якось не віриться що зовсім нічого, точніше мені підказувала інтуїція, що буде не так просто...
Шамахан це місто, як наші називають (світ)- за межею. Живуть там стародавні волхви й вільні нежиті(що велика рідкість), некроманти, маги, що вшанувались честі та ще багато магічних істот, одним словом - увесь магічний з брід.
Там за традицією і відбуватимуться НБ.Іса Тарк

Відредаговано: 13.08.2019

Додати в бібліотеку


Поскаржитись