Я знайду тебе ,меріда!

Розмір шрифту: - +

Глава 1

-Круто що ми вибралися сьогодні на дачу!-широко усміхнулася красива блондинка їдучи за кермом новенької Audi Q5 червоного кольору. - Реально,не можу постійно дивитися на твою кислу фізіономію.

- Ей ,не треба перебільшувати!- ображено вигукнула я сидячи поряд на передньому сидінні.-Мені і вдома весело було, а тащитися за місто було твоєю геніальною ідеєю!

Подруга лише весело хмикнула і включила музику на повну,що означало-слухати мене вона не збирається.

А все почалося з того,що я провалила побачення і уже не перше цього тижня. Чомусь всі ті чоловіки ,що бачили в мені красиву дівчину і запрошували на побачення не викликали в мене жодних позитивних емоцій. Тому усі побачення закінчувалися однаково,ну а я продовжувала думати ,що ж зі мною не так.

От вчора було саме таке побачення. Спочатку усе було круто,хлопець досить гарний і вихований але в якийсь момент у нього подзвонив телефон і він почав такі мати гнути, що я мало під стіл не провалилася. А сиділи ми в досить дорогому ресторані. Такого позору я давно не переживала тому збрехавши ,що з»явилися важливі справи втекла додому.

І тут щоб розігнати мою депресію Оля Малікова - моя найкраща подруга, вирішила звозити мене на дачу до свого хлопця, де якраз сьогодні була вечірка.

Щодо Олі – вона у мене чудова!Ми знайомі ще зі школи де і почалася наша дружба . Хоч ми і надто різні це напевно нас і зблизило так сильно. Батько Олі крутий бізнесмен,який натішитися не може своєю донечкою. Після закінчення універу він подарував їй власний салон краси,де подруга тепер і хазяйнує. Оля дуже красива дівчина і часто я відчуваю себе поряд з нею сірою мишкою. Вона висока блондинка із ляльковим ідеальним обличчям і довгим прямим волоссям. Така собі Барбі як часто я люблю її називати.

Оля часто говорить ,що я теж красуня,але я реалістка і чудово бачу ,що до неї мене досить далеко.

Я теж досить висока ,фігура в нормі,брюнетка із густим хвилястим волоссям до лопаток. Обличчя звичайне,та єдине що мені подобається в собі – це очі,зелені з довгими пухнастими віями.

- Ей ,ти чого зависла?- ущіпнула мене за руку Оля.

-Блін,боляче!-потерла я болюче місце.

-Ти знову залипла от я і вирішила привести тебе до тями.-ухмильнулася Оля.-Ми майже на місці.

Машина плавно проїхала пост охорони і ми опинилися в котеджному містечку ,де і знаходилася дача Стаса-хлопця Олі.

-Ого,тут так круто!-не змогла я приховати свого захвату і величезними очима оглядала красиві котеджі,що простягалися вздовж дороги по обох сторонах.

-Ага,тут живе уся еліта нашого міста.-байдуже заявила Оля,ну звичайно її таким не здивуєш.Ну а я зовсім не багата і батьки в мене такі ж тому усе навколо було для мене чимось неймовірним.

-Ми на місці!-оживилася Оля, зупинивши машину біля високих воріт. Посигналивши кілька разів конструкція почала розїжатися і авто заїхало на територію. Тут уже стояли три красиві і дорогі машини,отже гості уже зібралися. Не встигли ми вийти на вулицю як з будинку вибіг Стас і одразу ж міцно обняв Олю. Поки закохана парочка цілувалася я оглянула територію і помітила великий сад,красиві кущі із різними квітами ,а ще невеликий будиночок,що знаходився біля самої води.

-Привіт Меріда!-сказав Стас.

Запитаєте чому Меріда?Саме так мене наодинці любить називати Оля, ну а тепер і Стас.

Подруга каже що я схожа на героїню одного мультика яка саме так і називається. Ну незнаю,як на мене у нас тільки шухер на голові схожий.Та Оля думає інакше а спорити з нею собі дороще. Та й імя красиве.

-Привіт. Дякую, що запросив.-усміхнулася у відповідь.

-Радий,що ти тут.-підмигнув мені Стас і витяг з заднього сидіння наші сумки.

Оля закоханими очима поглядала на свого хлопця і я була дуже рада за неї.Стас Крамов був ідеальною партією для Олі.Вони познайомилися в її салоні краси ,куди він приходив з своєю молодшою сестрою.Відтоді вони разом. А це вже майже два роки. Та й батьки цих двох раді такій парі,а це в багатих сімях досить суттєво.

-Давайте спочатку закинемо ваші речі.-сказав Стас і поніс наші сумки до того самого будиночку біля річки.

-Круто правда?-підмигнула мені Оля .-Цей будиночок належить Лорі- сестрі Стаса,але зараз вона закордоном тому ми можемо залишитися тут наніч.

Стас відкрив двері і у мене просто серце завмерло. Я побачила вікно на усю стіну де відкривався вид на річку. Сама кімната була досить простора і я подумала ,що напевно круто тут жити.

-А твоя сестра не проти ,що ми тут будемо ночувати?-все ще розгублено запитала я.

-Все норм.-усміхнувся Стас.-Лора тут рідко буває і чомусь це місце їй не дуже подобається.

-Як така краса може не подобатися?-обурилася я,але одразу ж взяла себе в руки. Не варто забувати ,що така дівчина як Лора ще й не таку красу бачила.

-Ну вона у нас не поціновував прекрасного.Її більше клуби цікавлять.-якось невесело хмикнув Стас.-Ну що ж,ви тут розполагайтесь я а я буду в будинку вас чекти.

Чмокнув Олю в губи Стас пішов на вулицю а я підійшла до вікна поглядаючи як виблискує на сонці вода.

-Останім часом Лора відбилася від рук і дуже тривожить Стаса.-Оля встала поряд і обняла мене за плечі.-Він дуже її любить і хвилюється за неї.

-Стас такий хороший.-стало якось сумно.-Шкода ,що у ньго не все гаразд.

-Так,давай не будемо про погане!-усміхнулася Оля.-Ми приїхали веселитись,чи не так?

-Якщо чесно я б з радістю залишилася тут.-з надією глянула я на подругу.

-Е ні ,-замахала руками Оля ,-ти знову будеш сумувати ,а я цього допустити не можу.

Тому пішли в дім.

Мені нічого не залишалося як востаннє поглянути на краєвид і поплестись за веселою подругою в будинок де уже зібралися усі гості.

Компанія була уже досить напідпитку і нашій появі дуже зраділи. На щастя усі ці молоді люди були з близького оточення Стаса ,тому нам уже доводилося пересікатися . Серед гостей було три парочки - Оля і Стас ,старший брат Стаса Олег з дружиною Катею(доречі одружилися вони лише кілька тижнів тому і виглядали дуже мило постійно обнімаючись і тримаючись за руки).Ще одна пара це кращий друг Стаса-Саша із дівчиною Машею.Ну а з одиночок була я ,сестра Каті –Ліза і Артем ,хороший друг Стаса.Уляна Пас

Відредаговано: 09.07.2019

Додати в бібліотеку


Поскаржитись