Я знайду тебе ,меріда!

Розмір шрифту: - +

Глава 4

Машина Артура мчала в бік міста,а я поглядала як за вікном лиє дощ.Страшено хотілося їсти,а то з цими зірками весь день пішов коту під хвіст.А ще у мене виникло бажання глянути в інтернеті на цей гурт.Чи дійсно він такий мега-популярний.Набравши в телефоні назву гурту я одразу відкрила спільне фото усіх хлопців.Ну тут справді було на що подивитися.Кожен з них по своєму гарний і притягує погляд.Не здивуюся якщо у них більшість- жіноча аудиторія слухачів.Якби їх вокаліст не був таким ідіотом сама би з радістю стала їх фанаткою.До речі про Марка,як би мені не приємно було це визнавати,але він справді був самим харизматичним між усіма хлопцями.Ці його сині очі чого варті.На розглядані фото я не зупинилася і почитала ,що ж пише про моїх зірочок преса.

Зацікавило мене те,що близько пів року тому гурт розірвав контракт зі своїм старим продюсером і переметнувся до Кірсанова.А причина була в тому ,що дівчина Марка ,відома модель Аліса Шаурова,зрадила йому з тим самим продюсером.Ого,ніби мексиканський серіал.То можливо усі ті події якого пов*язані з побиттям Марка?

Самого ж Марка преса не сильно жаліла.То в клубі засняли як він б*є пику якомусь мудаку,то з дівчатами заходить до себе в під*їзд(до речі кожного вечора з різними),а було і таке ,що п*яним за кермом ловили.Ну тепер я навіть не сумнівалася,що він точно ненормальний.

Машина затормозила біля мого під*їзду і я подякувавши помчала додому.Швиденько пообідавши,чи то краще сказати повечерявши,тому що було вже після шістнадцятої години,я знову залізла в інтернет в пошуках інформації.

Тепер я знала,що Максим одружений і у нього є маленький син.До речі,дружина його тісно зв*язана з музикантами.Вона була їхнім менеджером.Схоже зав*язався службовий роман.Та найбільше мене вразило те,що Макс рідний брат Марка.Ці двоє абсолютно не схожі,як зовнішністю так і характерами.Макс хоч і молодший, але схоже розумніший за свого брата ідіота.Інші учасники гурту в відносинах не перебували ,але від самотності не страждали.Їх також часто ловили з красивими довгоногими дівчатами,але до витівок Марка їм було далеко.

Оля заявилася коли на вулиці було уже темно,а я сама перечитала усю інфу про цей клятий гурт.І чим більше я дізнавалася про хлопців,тим сильніше сумнівалася у правильності своїй дій.Все ж таки не варто було братися за цю роботу.Ой,чую буде мені не солодко.

-Ти чого так пізно?-запитала я, забираючи у подруги два важкезні пакети.

-Нова перукарка погано підстригла клієнтку-хмуро буркнула Оля.-А я мусила вибачатися.Фіговий день сьогодні.

-І не кажи.-хмикнула я і понесла пакети на кухню.

Оля серйозно підготувалася до сьогоднішнього вечора.Дві пляшки мартіні,фрукти,сир і навіть тортик.

-Ого,бачу ти всерйоз прийняла моє смс.-здивовано заявила я.

-Звичайно,ти мене заінтригувала.-Оля взялася викладати усе в посуд і навіть встигла налити нам в стакани мартіні.-То що з тобою сталося?

-Давай спочатку випємо за вас з Стасом,а потім я усе тобі розкажу.-усміхнулася я.Як чудово,що увесь цей дурдом відходить на другий план коли згадуєш,що є дійсно неймовірно крутий привід випити.

Ми з Олею всілися за стіл на кухні ,випили і настав час мені розповісти по свої пригоди.

Чим більше я говорила тим сильніше округлялися очі подруги.Потім вона обізвала Марка не сильно хорошими словами і коли ми були вже досить п*яні почалася друга стадія нашої розмови.

-Знаєш, я була фанаткою НКН (На краю неба),-пяно заявила Оля.-Мені соромно в цьому зізнаватися,тому що хлопець,якого я важала ідеалом чоловічої краси і нереально крутим вокалістом виявився звичайним мудаком.

-Це точно.-тяжко зітхнула я.-Мені все таки легше,тому що я взагалі сьогодні вперше почула про цей гурт і не розчарувалася як ти.

-Ді,ти що на Марсі живеш?-заржала Оля.-НКН нереально популярні,та їхніми сексуальними мордашками все місто обклеїне,а ти навіть незнала про їхнє існування?

-Ей,ти ж чудово знаєш,що я не слухаю рок.-образилася я.

-Відкрию тобі страшну таємницю,-прошепотіла п*яно подруга,-я теж не любителька року.Та хто ж ту музику слухає коли на сцені такі няшечки.

Ну про няшечків Оля реально перегнула.Їм до няшечків як мені до того самого Марса.Цікаво,як би відреагував Марк дізнавшись, що його музика нафіг нікому не потрібна,а вся його популярність тримається на красивій мор...хм..красивому обличчі і постійних скандалах.

-Я тут подумала,-продовжила Оля,-що тобі треба розказати Марку ,що ти Меріда.

-З якої це радості?-здивувалася я з такої заяви.

-Ну як?-глянула на мене ,як на ідіотку Оля.-Розкажеш,що життя йому врятувала,а він бац! І подобрішає.А може навіть закохається в тебе.

-Так,бачу що з тебе вже досить.-встала я з-за столу.-Не треба мені такого щастя.Та й сумніваюся,що моє зізнання щось змінить.Цей Марк реально непробивний.

На щастя наші посиденьки зупинив Стас,який приїхав щоб відвести додому свою наречену.Оля побажала мені стійкості і смачно чмокнувши в щоку гості зайшли в ліфт.

Уже в ліжку я все думала над тим,що ж мене чекає від спільної роботи з цим гуртом.Напевне тепер я буду оминати Марка десятою дорогою. Було трохи соромно за свої слова,адже я наговорила це тому,кого зовсім незнала.Та якесь неприємне почуття поселилося в грудях і не давало нормально дихати.Образа, на погане ставлення, якого я не заслужила.Все ж таки я життя йому врятувала ,а він...

Зранку я прокинулася з відчуттям наче по мені проїхався танк.Голова боліла так сильно наче хтось нещадно бив її молотком.Снідати я не наважилася тому зібралася досить швидко.На телефон прийшло смс від Марини Олегівни з адресою студії, де записували альбом НКН.Викликавши таксі я вийшла на вулицю щоб трохи подихати свіжим повітрям.Там мене застав дзвінок від Олі.

-Ти ще вдома?-хрипло запитала подруга.Схоже тільки прокинулася.

-Таксі чекаю.-відповіла я поглядаючи на дорогу.-Їду на студію до хлопців.Уляна Пас

Відредаговано: 09.07.2019

Додати в бібліотеку


Поскаржитись