Я знайду тебе ,меріда!

Розмір шрифту: - +

Глава 7

Можливо моя ідея і здавалася ідіотською та це був напевно наш єдиний шанс виправити ситуацію.Артур все ж таки переборов приступ сміху і всерйоз задумався над моїм планом.

-Ти готова озвучити свою ідею перед хлопцями?-серйозно глянувши на мене запитав продюсер.

-Звичайно.-швидко відповіла.-Ми повині діяти на випередження, поки Міка ще більше не полили брудом.

Артур кивнув якимось своїм думкам і ми попрямували назад у вітальню.Хлопці окупували усі м*які місця і ще до них приєдналася Кіра.Коли ми зайшли усі без винятку зацікавлено глянула на нас.

-Послухайте,-натягнуто розпочав Артур,-у Діани виникла одна ідея.Скажу чесно я невпевнений чи з цього щось вийде.Думаю вам теж варто послухати.

Тепер усі зацікавлено поглядали саме на мене.Головне не злякатись і витримати напад.

-Для того щоб кардинально змінити сьогоднішню ситуацію,ми повині показати Міка з іншого боку.Відкрити його романтичну сторону.-почала я.

-А у нього така є?-заржав Єгор,але швидко замовк під натиском злих поглядів інших учасників гурту.

-Мені тепер що признаватися в коханні усім жінкам,щоб отримати їхню прихильність?-розізлився Марк.-Може ти не розумієш,але я не якийсь слюнявий співачок,що помирає від кохання.І пісня для кліпу у зовсім другому жанрі.

-Я в курсі.-продовжила пояснювати.-Тобі не треба страждати від нерозділеного кохання.Ти сам написав пісню де шукаєш Меріду,от вона і стане твоєю візиткою і на неї буде зніматися кліп.

-Ця пісня створилася лише для однієї людини.-Марк розізлився і вскочив на ноги.-Це історія стосується лише мене і Меріди.

-Тоді не треба було ставити її в альбом.-хмуро глянула на хлопця.-Весь план полягатиме в тому ,що Мік знайшов дівчину яка дала йому можливість зрозуміти,що життя не закінчується після зради коханої людини.На жаль Меріда зникла так нічого і не пояснивши і тепер він хоче знайти її будь-якою ціною.Саме тому цей альбом стане початком нового життя гурту.Де в кінці можливо буде хеппі-енд.

На щастя більше ніхто не сміявся,усі мовчали і думали....А я все більше розуміла,що мій план ніхто не підтримає.

-Мені здається ,що Діана права.-тихо заговорила Кіра.-Якщо ми будемо слідувати старому плану нічого не вийде.Цей неведимка тільки розпочав війну проти нас,а в інтернеті уже тисячі жахливих коментів щодо вашого повернення.

-Я теж думаю ,що варто спробувати.-заявив Макс.-Мік ніколи не був хорошим хлопцем,можна спробувати його змінити.

-Ага,буде весело.-хмикнув Єгор.

-Я теж думаю,що варто спробувати.-сказав Артур і серйозно глянув на мене.-Завтра у хлопців зйомки кліпу і тепер нам треба домовлятися з режисером щодо зміни сюжету.

-У свою чергу я підключу знайомих журналістів і розповім нову історію вашого гурту.-сказала я .

Усі помітно розслабилися,тільки Марк голосно матюкнуся і пішов геть.

-Для нього все це не надто хороший план.-роздратовано буркнув Артур.-Мік не звик виставляти свої почуття на розсуд глядачів і йому буде важко з цим змиритися.Діана,ти зможеш його вмовити?

-Ну...Я спробую.-прозвучало не надто впевнено,але вибору у мене не було.

-Тоді я їду в студію,буду домовлятися з режисером.-сказав Артур.-Чекаю вас усіх після обіду в моєму кабінеті.

Артур вийшов,а я зібралася з духом і пішла назад в студію.Марк сидів у кріслі і дивився в одну точку.Підходити було реально страшно,але вибору не було.

-Ти ж розумієш,що це єдиний вихід.-сказала тихо .

-Розумію,-втомлено відповів Марк.-І це нервує мене більш за все.

-Але у тебе теж буде своя вигода з цього.-продовжила насідати я.

Марк навіть відмер і здивовано глянув на мене.

-І в чому заключається моя вигода?-запитав він не зводячи з мене погляду.

-Ну...Можливо ця дівчина незнає,що ти її шукаєш.А так вона почує твою пісню і сама знайде тебе.-блін,що я несу.Я ж і є та дівчина.Ну чому все тільки більше заплутується?

-Мені здається,що Меріда просто не хоче знову з*являтись в моєму житті.-пробурмотів Марк.-Ця пісня просто була нагадуванням,щоб я не забув ту ніч коли вона мене врятувала.Я не хочу шукати ту,що сама вирішила зникнути з мого життя.

Ого,а я і не думала ,що Марк здатний на такі откровення.

-Якби там не було,ти мусиш змиритися з тим ,що саме ваша з Мерідою історія допоможе гурту повернути свою заслужену славу.-я сіла у сусіднє крісло і відчула як сильно трусяться руки.

Для Марка зустріч зі мною теж не пройшла безслідно і тепер він страждає,хоча і досить добре це приховує.Його зрадила кохана людина,продюсер-якому він довіряв.Та що там говорити,його мало не вбили...

А тепер на ньому лежить величезна відповідальність за свій гурт і за вчинки минулого.

-Ей ,ти що ,плачеш?-розгублено витріщився на мене хлопець.

-Що?-я швиденько стерла сльози ,що котилися по щоках.-Ні,чого б мені плакати..

-Невже так сильно за мене хвилюєшся?-ухмильнувся Марк і я навіть зраділа,що могла його розрадити трішки.

-Не говори дурниць.-буркнула тихо.-За роботу свою переживаю.

Марк нічого не сказав,але схоже він мені зовсім не повірив.А що буде якщо я просто зараз скажу йому ,що Меріда це я і шукати мене не треба.Можливо це якось допомогло б Марку пережити усі неприємності.А може зробить тільке гірше...

Не встигла я придумати як же краще вчинити,коли відбулася досить ганебна річ.Мій живіт нагадав голосним бурчанням,що його сьогодні ніхто не погодував.

Марк здивовано вилупився на мене,а мені хотілося крізь землю провалитися.

-Бачу ти так захопилася роботою,що забула про сніданок?-дивно,але Марк не насміхався ,а говорив досить серйозно.

А далі сталося те,що остаточно вибило мене з колії.Марк схопив мене за руку і потяг за собою вверх по сходах.Зупинилися ми лише на кухні,але біди мої на цьому не закінчилися.Хлопець посадив мене за стіл,а сам поліз в холодильник.Може я сплю?Де дівся Марк якого я ненавиджу?Уляна Пас

Відредаговано: 09.07.2019

Додати в бібліотеку


Поскаржитись