Я знайду тебе ,меріда!

Розмір шрифту: - +

Глава 9

Глава 9 

В будинку було тихо і темно.Пробравшись в свою кімнату я зачинила двері і одразу ж набрала номер Олі.Хотілось з кимось поділитись усіма новинами і запитати у подруги,що ж роботи далі. 
-А я думала,що ти зі своїми зірочками забула про найкращу подругу.-через кілька гудків почувся ображений голос Олі. 
-Я ніколи не забуду свою найкращу подругу.-винно протягла.-Ти ж мене пробачиш? 
-Тільки якщо розкажеш щось дійсно неймовірне.-заявила Оля. 
Ну з цим проблем точно не буде.Я розповіла подрузі усе що сталося за цей день і Оля сама розгубилася від такої інформації. 
-Ну ти і попала,Ді.-зробила висновок подруга.-Виходить на тебе запав сам Кірсанов?Шкода ,я думала ,що ти все ж таки будеш з Міком.Він справді може бути і не таким мудаком.Зате Артур багатий і теж досить красивий. 
-Гей, ти що несеш?-закричала роздратовано.-Це що твоя допомога? 
-Блін,Ді.-зітхнула Оля.-Я думаю треба ще трохи почекати.Можливо Кірсанов просто хотів перевірити,як ти віднесешся до його залицянь.Та й з Марком нічого не зрозуміло.Не думаю що зараз підходящий час,щоб розповісти йому правду про Меріду.Можливо він більше буде віддаватись ділу знаючи ,що Меріда почує його пісню. 
-Знаєш,я остаточно заплуталась,а пройшов лише один день.Навіть страшно подумати ,що ж буде далі.-пожалілася тихо. 
-Ді,ти ж у мене розумниця.-підбадьорила Оля.-Я впевнена ,що ти зможеш підняти цих хлопців на вершини чартів.А потім і зізнаєшся Марку.До речі,в суботу ми йдемо в клуб.Будемо тебе до тями приводити. 
Одразу стало страшно.Був не сильно приємний досвід ходіння по клубах з Олею.Ми розпрощалися коли годинник показав другу ночі і я кулею полетіла в душ і спати. 
Ранок зустрів мене головним болем і плачем малюка за стіною.Швидко зібравшись я вийшла в коридор і зіткнулася з заспаним Марком ,який теж виходив з своєї кімнати.Хлопець глянув якось зацікавлено і я одразу ж пошкодувала що не зробила макіяж.Чудово знала що виглядала не дуже ,з синьцями під очима, і треба було одразу ж зіткнутись з вокалістом. Насправді я не красилась тому що знала ,що зранку мав приїхати Артур і мені захотілось своїм зовнішнім виглядом відбити у нього будь-яке бажання до мене залицятись. 
-Виглядаєш не дуже.-розглядаючи моє обличчя сказав Марк.-Пізно вчора повернулася? 
-Так,роботи було багато.-буркнула тихо.Це ж треба було з самого ранку на такий комплімент нарватися. 
-Що вирішили з зйомками?-не відставав Марк,а мені хотілось якнайшвидше змитись від його погляду. 
-Режисер затвердив новий сценарій,думаю проблем не буде.-я уже зібралася йти як з сусідньої кімнати вийшла Кіра.Дівчина була бліда і сонна. 
-О ,ви уже прокинулися.?-підійшла до нас.-Вибачте,напевно малий вас розбудив.У нього ріжуться зубки і температура піднялася.Це реально жесть.Ми пів ночі не спали. 
-Я можу чимось допомогти?-стало дуже шкода Кіру. 
-Дякую,та думаю у тебе і без нас сьогодні буде чим зайнятись.-усміхнулася дівчина і пішла вниз. 
Я теж зійшла вниз,а Марк плівся десь позаду.На кухні нікого не було і я налила собі кави .Та не встигла сісти за стіл,як зайшов Марк і Єгор. 
-О,виглядаєш не дуже.-витріщився на мене рижий. 
-Обов’язково кожному про це говорити?-розізлилася я і схопивши кружку пішла в вітальню. 
Тут мене чекав ще один сюрприз.В кріслі сидів Артур і читав газету.Я хотіла непомітно змитись,але продюсер відірвав погляд від того ,що читав і витріщився на мене. 
-Доброго ранку ,Діана.-Артур відклав газету і всю свою увагу приділив мені.-Ви не захворіли? Виглядаєте  не дуже. 
Я уже тисячу разів пошкодувала ,що не зробила цей клятий макіяж.Якщо кожен сьогдні буде говорити яка я страшна то прийдеться когось послати. 
-Ні ,все нормально.-натягнуто усміхнулася і сіла на диван.-А ви чому так рано приїхали? 
Блін,що я несу?Артур якось дивно усміхнувся,але не встиг нічого відповісти(на моє щастя)тому що в  вітальню зайшли всі учасники гурту.Стало трохи спокійніше,а то бути наодинці з Артуром якось страшнувато і напружено. 
-Арт,ти чого так рано?-запитав Єгор,але його питання прозвучало якось логічніше як моє. 
-Якщо ви не забули, то сьогодні зйомки кліпу.-серйозно сказав продюсер.-До речі,увесь сюжет придумала Діана . 
-Невже Дамір його прийняв?-здивувався Олег. 
-Не тільки прийняв,а ще хотів забрати нашого піар-менеджера до себе.-ухмильнувся Артур поглядаючи на мене. 
Марк також не зводив з мене погляду сидячі у кріслі поряд. 
-Ого!-присвиснув Єгор.-Нашого шановного режисера не так просто схилити на свій бік.Ти крута,Ді! 
-І в чому буде полягати сюжет?-запитав Марк у мене. 
Я не встигла нічого відповісти тому що на вулиці просигналила машина і за мить в будинок наче ураган влетів Дамір. 
-Чого це ви тут розсілися?-сердито глянув на хлопців,а мені підмигнув. 
-А чому ти приїхав сюди?-здивувався Марк.-Ми ж мали знімати в павільйоні. 
-Уся зйомка проходитеме на вулиці.-пояснила я.Загальні сцени з усією групою біля річки,потім Марк сам в лісі ,тут недалеко і ще деякі моменти треба уточнити. 
Усі учасники витріщилися на мене здивовано і розгублено.Я чудово їх розуміла,важко вникнути коли усе змінюється в останній момент ,та якщо вони справді професіонали то проблем у них це не викличе. 
-І так,-сплеснув в долоні Дамір,-думаю спочатку знімемо загальні сцени з усіма учасниками і апаратурою, а потім візьмемось за Міка. 
-Мені уже страшно.-хмикнув хлопець ,але злим не був і це неабияк радувало.  
Я навіть розслабилася коли зрозуміла,що Марк підтримав  мою ідею і хоч трохи ,але довірився мені. 
А далі усе закрутилося і всі наче з розуму посходили.Хлопцям нанесли грим і всі попрямували до річки де і знімалася загальна сцена.На щастя погода була хороша,як на кінець осені. 
Я помітила що Марк якось розгублено поглядає на те місце де я його знайшла тієї ночі.Сподіваюсь він нічого не запідозрить.Поки хлопці знімались біля води я попрямувала до будинку щоб уточнити ,де проходитиме наступна зйомка,та по дорозі зустріла Кіру.Дівчина сиділа на лавці ,а поряд стояла коляска.Малюк солодко спав,а Кіра зацікавлено поглядала як проходили зйомки. 
-Мушу зізнатись,що ти круто придумала.-усміхнулася вона і я сіла поруч на лавку.-Дивно бачити хлопців разом через стільки часу,але дивляться вони бомбезно. 
-Ти ще не бачила ,що чекає Міка в одиночних сценах.-хмикнула я.-До речі,сьогодні ввечері повинні вийти статті щодо зйомок кліпу.Подивимось яка буде реакція у фанатів.А як малюк? 
-Заснув нарешті.-усміхнулася Кіра.-Знаєш ніколи не думала,що так швидко стану мамою.Мріяла подорожувати і після тридцяти створити сім’ю.Але доля звела мене з Максом і почуття затьмарили усі мрії. 
-Ви дуже гарна пара.-щиро сказала я.-Мені також хотілося б знайти свою другу половинку ,але чомусь попадаються одні мудаки. 
-Я теж це проходила.-засміялася Кіра.-У тебе ще все попереду. 
На обідню перерву ми всі завалилися на кухню і поївши знову вийшли на вулицю. 
-Отже так,-сказав Дамір,-зі зйомками біля води ми закінчили.Зараз  їдемо в ліс ,де Мік буде шукати свою Меріду. 
Уся команда погрузилася в два мікроавтобуси і ми поїхали в місце,що найкраще підходило для зйомок.Тільки-но ми вийшли на вулицю як почав накрапати дощ. 
-Діана,у нас проблема.-сказав Дамір підходячи до мене.Уся знімальна група уже зникли в лісі ,а я сиділа в авто і переписувалася з журналістами. 
-Що таке?-злякалася не на жарт. 
-Модель яку ми запросили для зйомок не зможе приїхати.-роздратовано сказав Дамір.-Звичайно ,хто захоче кілька годин бігати по лісі та ще й в дощ. 
-Що ж робити?-я вийшла на вулицю і зрозуміла,що часу зовсім мало.Скоро дощ переросте в зливу і зйомки доведеться закінчити. 
І тут з’явилася геніальна ідея(ну я так подумала). 
Через пів години я стояла поряд з Марком,який доречі уже зняв свої сцени,у довгій білій сукні і готова була замінити модель яка відморозилась від зйомок. 
-І що це означає?-розгублено оглянув мене Марк. 
Виглядала я досить мило.Мені зробили крутий макіяж і зачіску.Волосся розпустили і надали об’єму.Та головна фішка була у тому,що мого обличчя не буде видно.Я просто мала бігати між дерев і час від часу камера мала ловити лише частину мого обличчя. 
Бігала я добрих дві години .Дамір все кричав що я молодець і все нереально круто ,але закінчувати зйомки не спішив.Лише коли дощ почав набирати оберти ,режисер сказав,що на сьогодні все.Усі члени знімальної групи були в дощовиках,тільки я бігала в мокрій сукні і тепер замерзала від холоду. 
Марк увесь час був поряд і спостерігав за моїм бігом по лісу.Він мовчав  і хмурився,а коли зйомки закінчилися підійшов перший і накинув на мене свою куртку. 
-Гей,ти ж намокнеш!-я хотіла повернути куртку,але Марк мовчки взяв мене за руку і потяг до автобусів що стояли на дорозі.Інші учасники гурту уже давно були вдома і грілися в теплоті. 
Мені повернули мій одяг і перевдягнувшись в сухе стало трохи краще,але мокре волосся липло до обличчя,а про макіяж взагалі мовчу.Я повернулася в автобус до Марка і сіла перед ним. 
-Як ти?-тихо запитав хлопець. 
-Ну це цікавий досвід.-не повертаючись до нього відповіла я.-А ще дуже хочеться в душ. 
-Ти молодець.-Марк сказав це так тихо,що спочатку я подумала,що мені здалося.-Чесно кажучи,я думав що ти не зможеш нам допомогти.Але твої ідеї дійсно варті уваги. 
-Я дуже хочу щоб у вас все вийшло.-сказала щиро і обернулася до Марка.-Цей кліп має допомогти людям зрозуміти ,що ти не такий і поганий. 
-Ти теж думаєш ,що я не поганий?-запитав Марк ,а я розгубилася від такого запитання.Вмить стало жарко і щоки запалали.Блін ,що це за реакції у мене? 
-Я просто роблю свою роботу.-пробурмотіла тихо і відвернулася від хлопця.Та добре почула як він  перед цим весело хмикнув. 
Зайшовши в будинок я першим ділом піднялася до себе щоб прийняти душ і перевдягнутись.Неймовірно сильно хотілось спати,але було ще одне важливе діло..,крім вечері звичайно. 
Зайшовши в вітальню я наткнулася на зацікавлені погляди хлопців.Усі учасники гурту були уже тут і навіть Артур переглядав щось на планшеті.Марк теж перевдягнувся і виглядав досить добре.Наче і не він цілий день відпрацював на зйомках. 
-Гей,Ді.Вітаємо з дебютом!-поплескав в долоні Єгор.-Ти як завжди нас врятувала. 
-У мене не було виходу.-відповіла.-Модель в останню мить відмовилась.Артур Павлович,ви переглядали новини? 
Продюсер мовчки передав мені планшет і стало реально страшно. 
«Сьогодні відбулися зйомки кліпу гурту «На краю неба» на їх нову пісню «Я знайду тебе,Меріда!»,яка доречі увійде до їх нового альбому.Нагадаю,що пів року тому цей гурт розірвав контракт з своїм продюсером Захаром Романовим.Після цього хлопці більше не виступали.Нажаль було декілька неприємних епізодів з лідером гурту Міком,але ми ж усі люди і повинні розуміти,що інколи почуття змушують нас творити погані речі. 
Як нам стало відомо саме Мік є автором усіх пісень для нового альбому і саме головне, «Я знайду тебе ,Меріда»-це пісня ,яка присвячується одній конкретній дівчині.Отже ,знайшлася та ,що змогла розтопити серце нашого льодяного принца.Ще один цікавий факт!Саме Меріда допомогла Міку повернутись до музики,але нажаль вона зникла і тепер хлопець її шукає. 
Ох ,це  так інтригуюче!Уже не можу дочекатись коли ж зможу почути цю пісню.До речі,скажу по секрету,кліп теж буде нереально крутий.Обов’язково скину кілька фото зі зйомок. 
Тепер нам залишається лише чекати і надіятись ,що НКН зроблять усе правильно і знову завоюють серця своїх прихильників.» 
Ну а далі мене чекало щось важливіше-коментарі. 
«Цікаво буде побачити Міка з такої сторони» 
«Вже не можу дочекатись до прем’єри кліпу» 
«Думаю пісня буде супер,Мік справді талановитий» 
Я повернула планшет Артуру і сіла біля Кіри на диван. 
-Думаю ми справилися добре.-глянула на задуманого продюсера. 
-Це все твоя заслуга-усміхнувся Артур.-З моменту виходу статті наші телефони обриваються.Думаю ,що це хороший початок. 
-Тоді ,який подальший план дій?-навіть Марк помітно розслабився і мені самій якось стало легше. 
-Думаю пісню потрібно презентувати найблищим часом.  -сказала я .-Поки усі на емоціях це хороша можливість зацікавити народ.Завтра дознімемо частину кліпу в павільйоні і Дамір візьметься за монтаж.До випуску кліпу потрібно буде провести декілька інтерв’ю,щоб про вас говорили.Ну і заохотити народ звичайно. 
-Ого,Ді!Ти уже все розпланувала?-присвиснув Єгор.-Нам з тобою круто повезло. 
-Це моя робота.-відповіла тихо.Марк знову гіпнотизував мене поглядом і стало трохи некомфортно. 
На щастя в двері подзвонили і Єгор перший вскочив на ноги.Як виявилося привезли піцу,яку замовив для всіх Артур. 
Ми всі разом перемістилися на кухню і весело вечеряли.Єгор як завжди був в центрі уваги розповідаючи різні смішні історії і вся напруга сьогоднішнього дня остаточно спала. 
Поївши я відчула ,що очі починають злипатись тому попрощавшись з усіма потопала нагору.Та біля самих дверей мене наздогнав голос Марка. 
-Знаєш,у мене цілий день із голови не виходить одне питання..-задуманно заявив він. 
Я навіть обернулася і розгублено глянула на нього. 
-І що це за питання?-запитала я. 
-Чому для зйомок ти вибрала місце біля річки?-серйозно глянув на мене Марк.-Наскільки я знаю ти навіть ніколи там не була.. 
Оце попала!А я то наївна думала ,що Марк забуде про те місце для зйомок.Ну і як тепер викручуватись? 

 Уляна Пас

Відредаговано: 09.07.2019

Додати в бібліотеку


Поскаржитись