Я знайду тебе ,меріда!

Розмір шрифту: - +

Глава 26

От хто був у захваті від усієї цієї історії так це Оля.Навіть новина про побитий бампер зовсім її не засмутила.Хіба що подруга трохи мене посварила за те,що так сильно ризикувала своїм життям.Та почувши що я не постраждала і Аліса змогла розповісти правду Оля змінила гнів на милість.А коли я сказала,що Марк запрошує її в клуб на прем’єру ,то взагалі голосно запищала від радості.

Вдома я бігала як метеор , одночасно фарбувалася і натягувала на себе коротку сукню-футляр чорного кольору.Волосся довелося розпустити і підкрутити .З дому я вибігала в половині сьомої і надії на те що встигну до прем’єри майже не було.

Добре все таки що Марк позичив свою машину.На таксі я б точно не встигла.В клуб я забігала коли було уже кілька хвилин після сьомої.Народу було дуже багато,хоча запрошувалися лише колеги музикантів ,друзі і члени сім’ї.Журналістів сюди не допускали хоча на вулиці їх було чоловік десять точно.

Прем’єра мала відбуватися одразу ж і в інтернеті та на музичних каналах.Коли я зайшла в зал усі якраз підійшли до сцени ,де був великий екран на якому починали показувати кліп.Марк та хлопці стояли в перших рядах.

До мене підійшла Оля і взяла за руку.Ми разом поглянули на екран.

Спочатку було показано як Марк бігає по лісу і наздоганяє мене ,тобто Меріду.Мушу признати що Дамір професіонал і діло своє знає.Дощ так вигідно підчеркував основний настрій кліпу,що я просто очей не могла відірвати.На приспіві з*явилися усі учасники гурту ,де за їхніми спинами відкривався краєвид на річку.В другій частині Марк зривався з скелі і тонув у воді.Ну а потім я його врятувала і поцілувала.

Коли кліп закінчився всі зааплодували.Це дійсно була крута робота,гідна для нового старту гурту.До хлопців все йшли і йшли щоб привітати,а ми з Олею сіли за столик подалі від усіх.

-Навіть незнала ,що в тобі є такі акторські дані.-хмикнула подруга.-Шкода лише,що не сильно помітно що це була саме ти.

-Думаю це на краще.-повела я плечима.-Я просто хотіла допомогти.До речі,а де Стас?

Я справді не бачила сьогодні нареченого Олі.

-Його сестра знов наробила проблем.Поїхав розгрібати.-нахмурилася Оля.-Казав ,що пізніше під’їде.

Далі ми замовили собі дещо з закусок,тому що їсти хотілось неймовірно.З усіма цими проблемами я зовсім забула про нормальне харчування.

Хлопці в цей час вийшли на сцену щоб заспівати свої нові пісні.Оля весело підспівувала ,а я чомусь ніяк не могла налаштуватися на святкову атмосферу.Після всього пережитого за сьогоднішній день хотілось просто лягти в ліжко і заснути.

Через деякий час Оля сказала що піде на вулицю зустрічати Стаса ,а я вирішила перевірити відгуки на кліп в інтернеті.

В основному усі були у захваті але більшість обговорювали Алісу.Її називали не сильно хорошими словами і це було досить неприємно.Так,вона зробила помилку збрехавши про Марка,але ж Аліса знайшла в собі сили відкрити правду.Після такого вчинку я навіть почала її поважати.

Оля повернулася разом з хмурим Стасом.Схоже сестра його конкретно дістала,якщо він виглядає так.Ми ще трохи посиділи і друзі вирішили їхати додому.Я теж не відмовилася би поїхатиз ними ,але незнала чи потрібна ще тут моя присутність.

Коли друзі пішли , за стіл сів Артур.Чоловік виглядав втомлено але розслаблено.

-Як тобі кліп?-зацікавлено глянув на мене.

-Дамір молодець,дуже круто получилось.-щиро відповіла я.-Як хлопці?Бачу вони просто нарозхват!

-Сьогоднішній скандал стовідсотково додасть їм популярності.Думаю багато хто захоче переглянути кліп лише для того щоб побачити самого Міка.

-Я хотіла запитати чи потрібна тут моя присутність?-глянула на продюсера.

-Думаю тобі варто відпочити після сьогоднішніх пригод.-усміхнувся Артур.-Але хіба ти не чекаєш на Міка?Скоро хлопців відпустять і ви зможете побути разом.

-Ви так сильно за нас переживаєте?-здивувалася я.-Мені здавалось що я вам подобаюсь...

-Так ти мені дуже сильно подобаєшся.-натягнуто усміхнувся Артур.-Навіть твої божевільні вчинки не можуть розвіяти мої почуття,навпаки ти викликаєш до себе повагу своєю харизмою.Та нажаль,ти вибрала не мене,а Марк мені як брат.Тому я мушу змиритись з твоїм вибором і його почуттями.

Ого!Напевне дарма я розпочала цю розмову.Схоже Артуру важко все це говорити.Мені навіть шкода його стало,він дійсно хороший чоловік і мені дуже хочеться щоб продюсер все ж таки знайшов своє щастя.

-Що у вас за нарада?-запитав Марк сідаючи поряд зі мною.

-Діана хоче поїхати додому.-здав мене Артур і швидко встав.-Думаю на сьогодні з неї досить шумних вечірок

-Ти втомилася?-Марк обняв мене за плечі і шепнув на вухо.

-Є трохи.-відповіла я.-Від сьогоднішнього дня голова йде обертом.Хочеться трохи відпочити.

-Тоді думаю,ми можемо непомітно втекти.-підмигнув мені Марк і швидко встав потягнувши мене за собою.

-Мік,ти не можеш втекти з вечірки в твою честь!-розгублено витріщилася на хлопця.

-Ді,якби не ти то незнаю навіть чи відбулася б ця вечірка!-серйозно глянув на мене Марк.-Тому мені здається,що я маю право трохи свого часу пресвятити тобі.То як ?

Я змогла лише кивнути і ми швиденько вдягнулися і вийшли чорним ходом на вулицю.Знову почав падати сніг,але це не заважало, а навпаки надавало цій ночі якоїсь магічності.

Я знову сіла за кермо машини Марка,а сам хлопець вмостився на пасажирське сидіння.

-Куди їдемо?-запитала у Марка.

-В моїй квартирі зараз трохи не прибрано,тому давай краще до тебе.-заявив музикант.

Я розуміла,що Марк не просто так напрошується в гості,але відчувала що готова перейти на новий рівень наших стосунків.Ми ж тепер пара і проблеми начебто позаду.Ну ,не враховуючи звісно Меріду.

-Як все пройшло?-запитала в хлопця поки ми їхали.

-Чесно кажучи я ще досі не можу повірити що ти привела Алісу.-усміхнувся Марк.-Це все наче якийсь сон.Спочатку все було так страшно і здавалось ,що виходу немає.Журналісти накинулися на мене як коршуни.Та на щастя з*явилася ти і врятувала наш гурт.Тепер усі новини лише про нас,а завтра ми точно прокинемось популярними.Романов сам того не бажаючи цим скандалом додав нам популярності.Уляна Пас

Відредаговано: 09.07.2019

Додати в бібліотеку


Поскаржитись