Я знайду тебе ,меріда!

Розмір шрифту: - +

Глава 28

На студію ми приїхали на початку десятої години.Довелося заїхати до мене додому щоб я змогла перевдягнутись і прийняти душ.Марк заявив що буде мене чекати і робота нікуди від нього не втече.

По дорозі ми ще встигли кілька разів посваритись через прихід його мами,але Марк швидко виправляв ситуацію поцілунками ,поки машина стояла на світлофорі.Ну не могла я ніяк зрозуміти чому Маргарита Романівна примчала в сьомій ранку до сина щоб побачити мене.Хоча жінка мені і сподобалася та відійти від ранішнього знайомства я ніяк не могла.

В студії настрій у всіх був піднесений,кліп зацінили і закидали позитивними відгуками.Усі хвалили хлопців ,а особливо Міка.Скандал з Алісою зробив своє діло і тепер хіба що лінивий не обговорював цю ситуацію в інтернеті.

Всіх учасників гурту ми зустріли в кабінеті у Артура куди одразу і відправилися.

-Привіт,Ді!-не встигла я поріг переступити як мене стис в обіймах Єгор.-Вчора ти нас усіх врятувала!Тепер я просто зобов’язаний розтопити твоє серце і стати твоїм хлопцем!

-Помрій!-хмикнув Марк і відтягнув від мене рижика.

-Ми чогось не знаємо?-зацікавлено глянув на нас з Міком Матвій.

-Діана моя дівчина тому свої підкати випробовуйте на комусь іншому.-серйозно сказав фронтмен і усі зааплодували.Крім серйозного Артура звичайно.

-Це реально крута новина!-вигукнув Єгор і знову кинувся обніматися але Марк зупинив його одним лише злим поглядом.

Я присіла у крісло з ідіотською усмішкою на пів обличчя.Приємно коли тебе офіційно називають своєю дівчиною.

Марк сів в сусіднє крісло і взяв мою руку в свою.І хто там говорив що він не може бути романтиком?Такі прояви уваги змушували моє серце битися частіше.

-Я звичайно за вас дуже радий,але ви маєте розуміти ,що ніхто не має дізнатися про те що ви разом.Думаю ,Діана,ти розумієш про що я.-серйозно заявив Артур.-Зараз журналісти тільки і чекатимуть на чергову сенсацію,тому з цього моменту НКН повністю занурюється в роботу і в кінці тижня ми випускаємо альбом.

-Мені зайнятись усіма приготуваннями?-запитала я.

-Так,я скину весь план тобі на пошту.-кивнув продюсер.-Ще хлопці мають відвідати цього тижня кілька музичних каналів і дати інтерв’ю.Зараз ви на вершині,кліп б*є всі рекорди і я думаю що після релізу альбому потрібно буде зняти новий кліп.

Я сиділа у кріслі і спостерігала як щасливо блистять очі у Марка.Та й хлопці веселилися і готові були занурюватися в роботу з головою.Для них настав той час,про який вони так довго мріяли.І я теж була дуже за них рада.

Після того як ми вийшли з кабінету ,хлопці пішли в студію,а я на своє робоче місце.Потрібно було підготувати усе до виходу альбому.Отже роботи буде сила-силенна.

В обід подзвонила Оля і запропонувала разом пообідати.Я з радістю погодилася,давно ми з подругою не зустрічалися просто щоб потеревенити.

Кафе де ми домовилися зустрітися знаходилось не далеко від студії,тому я вирішила пройтись пішки.На вулиці було досить прохолодно,але сніг якраз зупинився .Біля центрального входу в студію я помітила незнайомий чорний джип з тонованими вікнами.Це могли бути як журналісти так і фанати гурту.Але коли я пройшла поряд ,машина рушила з місця і повільно поїхала за мною.В цей момент стало реально не по собі .

На щастя кафе було не далеко і я влетіла туди зі всіх ніг.Оля уже сиділа за столиком біля вікна і побачивши мене привітно помахала рукою.Я сіла за столик і скинула пальто.

-Ти чого така напружена?-здивувалася Оля.

-Може ти подумаєш що у мене параноя ,але я впевнена що за мною слідкують.-випалила я і виглянула в вікно на вулицю.

Чорного джипа поблизу не було,але відчуття страху нікуди не зникло.

-Слідкують?-нахмурилася подруга.-Блін,Ді,а якщо це Романов вирішив тобі помститися за Алісу?

-Не думаю що Романов буде тратити свій час та таку як я.-відповіла невпевнено.Слова Олі дійсно мали сенс і це лякало.Я вмовила Алісу сказати правду і тікала від переслідування людей Романова.

-Я думаю,що тобі варто розповісти про це Артуру.-заявила Оля.-У нього є для цього свої люди.Ти врятувала його гурт,а тепер хай він тобі допоможе.

Я погодилася з подругою і ми змогли трохи заспокоїтись.Замовивши собі обіди ми їли мовчки,кожна думаючи про своє.Та все одно я час від часу поглядала у вікно чи не має десь поряд знайомого джипа.

Коли нам принесли каву я змогла розслабитись і розповіла Олі про ранішнє знайомство з мамою Марка.Оля довго сміялася і ніяк не могла зупинитися.

-Отже,ви з Марком перейшли на новий рівень стосунків.-хмикнула подруга.-Дивись мені,а то вискочиш заміж ще швидше ніж я.

-Дуже смішно.-буркнула я.-Скоро у Марка не буде часу навіть на те щоб побачитись,тому не думаю що варто чекати на якісь великі зміни.До того ж ми змушені ховатись від журналістів.Марку і так вистачає скандалів.

-Ну-ну…-протягла насмішливо Оля.-Головне не забувайте про захист.А то з*явиться через девять місяців на світ маленький Марчик і ти по –іншому заспіваєш.

Я навіть закашлялася кавою ,яку якраз пила в цей момент.Якщо так подумати то ми з Марком справді забули про контрацепцію,але по-моєму це були не підходящі дні для зачаття дитини.Тому я попросила у Олі номер її гінеколога і вирішила записатись до неї найблищим часом.

Назад я поверталася постійно оглядаючись по сторонах,але підозрілих машин більше не бачила.Можливо я і справді себе накрутила і ніхто мене не переслідував.Тогму я вирішила поки що нічого не говорити Артуру.

До самого вечора я займалася підготовкою до концерту в честь виходу альбому.Гурт відправився на запис інтерв’ю на один із центральних музичних каналів,отже додому доведеться їхати на метро.Уже перед виходом ,коли я збиралася додому, подзвонив Марк і заявив щоб я не вешталася сама так пізно і взяла на стоянці його машину.Я навіть зраділа ,що не доведеться знову йти вулицею і оглядатися по сторонах.Уляна Пас

Відредаговано: 09.07.2019

Додати в бібліотеку


Поскаржитись