Я знайду тебе ,меріда!

Розмір шрифту: - +

Пролог

-Я вб*ю цю дурепу крашену і Марка за компанію!-кричала я злісно бігаючи по квартирі.Ну як ,бігати я вже фізично не могла тому що перебувала на останніх тижнях вагітності,тому з усією можливою швидкістю пересувалася туди-сюди.

-Ді,не треба себе накручувати.-не випускаючи з рук телефон заявила Оля.-Ну подумаєш,обнімається твій Марк з якоюсь маловідомою співачкою.Він же все одно тебе любить.

Слова подруги розізлили мене ще більше.Від коли Артур взявся розкручувати цю кляту Мелісу у мене повністю зник спокій.Ця крашена блондинка постійно ошивалася поряд з Марком,чим конкретно виводила мене з себе.

От і сьогодні Марк відчалив в клуб на днюху відомого співака і чомусь там опинилася і ця клята Меліса.

-Я їду в клуб!-з*явилася у мене геніальна ідея і я одразу поспішила одягатися.

-Ти ж зараз пожартувала?-кинулася за мною Оля.-Ді,тобі народжувати з дня на день.Який ще клуб?Марк мене вб*є якщо з тобою або малим щось станеться!

Та подругу я вже не слухала,а натягувала на себе красиву червону сукню до колін,що вигідно підчеркувала мій величезний живіт.Хай усі бачать що Марк скоро татком стане і немає чого крутитися біля нього.Оля тяжко зітхнула і також пішла одягатися.Сьогодні вона вирішила скласти мені компанію,щоб не залишати мене саму.Марк теж хотів залишитися вдома,але я не хотіла,щоб він міняв свої плани.Краще справді треба було з квартири його не випускати.

-Я тебе дуже прошу,їдь повільно.-сердито глянула на мене Оля коли ми сіли в мою новеньку машину.Марк все ж таки купив мені Lamborghini Urus про яку я мріяла,білого кольору.Це був подарунок на наше весілля.

-Я завжди повільно їду.-пробурчала у відповідь і помчала в бік клубу ,де сьогодні зависали усі зірки шоу-бізнесу.

Коли ми підійшли до входу дорогу нам перекрив високий амбал.Оля одразу ж притихла і поглянула в бік машини.А я здаватися так швидко не збиралася і зміряла охоронця злим поглядом.

-Мені треба побачити Домініка.-випалила холодно.

Чоловік глянув на мене так,наче я ідіота.А я лише усміхнулася і підступила блище.Вся сьогоднішня тусовка відбувалася в клубі Воронова і це було мені на руку.

-Набери Домініка і скажи ,що його Меріда чекає.

Охоронець відмер і тепер оглядав мене якось по-новому,зацікавлено.Після того як ми з Марко офіційно заявили,що одружуємось і я є тою самою Мерідою,усі почали називати мене лише так.

Амбал відійшов в бік і почав комусь надзвонювати.Через п*ять хвилин переді мною стояв Воронов і розгублено витріщався на мій живіт.Чесно кажучи я і сама зависла побачивши хоч якісь емоції на обличчі Домініка.Розгубленість я побачила вперше.

-Здогадуюсь чому ти тут.-хмикнув Воронов .-Марк буде в шоці.

-Проведеш мене до нього?-серйозно глянула на чоловіка.-Не хочу щоб хтось мене штовхнув.

Домінік кивнув і взявши мене за руку повільно провів в зал.На сцені виступав якийсь гурт і було дуже шумно.Ми йшли в стороні ,де було менше людей ,але нас все одно помічали і здивовано витріщалися на мій живіт.

-Чоловік твій он за тим столиком.-Воронов зупинився і вказав мені на потрібний столик.-Я краще постою отут.Марк і так мене на дух не переносить.

Я кивнула і попрямувала до потрібного місця.Чим блище підходила тим сильніше хотіла вирвати Мелісі усі її нарощені кучері.Марк сидів поряд з Артуром ,а ця сучка терлася об мого чоловіка з іншого боку.Злість заполонила мій розум і я ринулася в бій.

-Діана?-першим мене побачив Артур і навіть з дивана встав.

-Ді ,ти чого тут?-Марк теж витріщився на мене,а тоді проігнорувавши Мелісу вийшов до мене.-Щось сталося?

-Я тут ні при чому.-заявила хмуро Оля.-Вона побачила твої фотки з цією..

-Ви приїхали сюди через фото?-закричав Марк розізлившись.-Ді,тобі народжувати в будь-яку мить!Ти головою взагалі думаєш?

Я витріщилася на Марка в німому шоці.Взагалі-то я їхала сюди щоб влаштувати своєму чоловікові сцену ревності,а отримала сама …

На нас уже почали оглядатися люди і стало зовсім не приємно.Увесь запал минув і я зрозуміла,що ці кляті емоції змушують мене робити ідіотські вчинки.На очі навернулися сльози,які я сердито витерла рукою.Говорити з Марком не хотілося.Зараз головне додому повернутися і вже тоді добре виплакатися.Я вже навіть зробила кілька кроків в бік виходу,як різкий біль внизу живота змусив різко видихнути і закричати.

-Ді ,що сталося?-Марк одразу ж з*явився поряд і налякано витріщився на мене.

-Брат,вона народжує по ходу.-заявив єдиний батько в цій компанії-Макс.

Марк голосно матюкнувся і піднявши мене до себе на руки помчав до чорного виходу.Сильний біль заважав нормально думати і я мало що запам*ятала,але бліде і стурбоване обличчя коханого бачила перед собою постійно.Поки Артур віз нас в лікарню я напевне тисячу разів попросила у Марка вибачення за свій ідіотський вчинок і ще стільки ж зізналася йому в коханні.

Лише над ранок на світ з*явився наш чудовий синочок.Марк постійно був поряд і навіть визвався взяти сина на руки.Я лежала повністю виснажена і розгублена від усього пережитого і зі сльозами на очах дивилася на двох найрідніших мені чоловіків.

Марк просто світився від щастя і його очі були переповнені любов*ю до сина.Коли маленького забрали Марк сів біля мого ліжка і поцілував мене в губи.

-Я дуже тебе люблю,Ді.-у нього на очах були сльози.Саме в цей момент я зрозуміла,що цей чоловік ніколи не зробить мені боляче.Таких як Мелісса буде ще багато поряд з ним,але Марк ні за що в світі не проміняє мене і нашого сина на одну із них.

-Я теж дуже тебе люблю.-відповіла тихо і усміхнулася.

 

 

Кінець

 

Дякую усім хто коментував мою книгу,мені було дуже приємно читати ваші слова.А ще дякую за ваші вподобання,для мене як для початківця це дуже хороший стимул розвиватися далі.Ця історія дуже важлива для мене,тому що перша,яку я виставила на загальний розсуд.ДЯКУЮ ЩО ПРОЖИЛИ ЇЇ РАЗОМ ЗІ МНОЮ)))Уляна Пас

Відредаговано: 09.07.2019

Додати в бібліотеку


Поскаржитись