І як це сталося?!

Розмір шрифту: - +

Я щось не зрозуміла...

Якщо я не "іграшка" для нього, тоді як можна назвати те, що я від нього майже кожен день кожну перерву бігаю і ховайся по всій школі?!Як назвати те,що я колись була зла наскільки,що на уроці хімії перекинула на його голову реостат з якоюсь речовиною?!Та він же ж мене й сам просто обооооожнює!А тут "ти не іграшка"!Угу, вже бачу й плачу!

-Вау.І це я чую з твоїх слів.Сказала людина,яка дістає мене з того самого моменту,як перейшла поріг МОЄЇ школи!!!.-а що, школа-то  з більшої частини моя,я тут вчуся довше!

-Сама винна,ти мене бісиш.-сказав цей індевідум.

-Я-сонечко і заєнька!А ти рівно з нашої першої зустрічі мені палки в колоса ставиш!.-ого, це я сказала?

-Я нічого не роблю!Ти весь час перша до мене чіпляєшся,а потім під якимось предлогом утікаєш!.-кричить він на весь парк.

-Я?Втікаю?Якщо ти не забув,я-презедент школи.І за всі вихідки ,які ти на мене преписуєш,отримую я!-доречі, забула повідомити я-презедент школи і за всі вихідки(згодна,не тільки його) отримую здебільшого я.

-Так,годі бо ми зараз поубиваємо один одного.А тут багато свідків доведеться зачищати...-І правда,на нас зараз всі обертаються і обходять стороною.Смішно вийшло.

-Я все-таки не зрозуміла,чого я від нього триматися подалі маю?.-от чесно не розумію.

-А,забув сказати.В нас в школі настав мирний час!В нас перемир'я!.-сказало воно протяуючи мені руку для скріплення миру.

Ем...Шоколадка

#502 в Молодіжна проза
#810 в Різне

У тексті є: школа

Відредаговано: 14.04.2019

Додати в бібліотеку


Поскаржитись