Ямазакі

Розмір шрифту: - +

Слово автора

Усі права застережені. Жодна частина цієї публікації не може бути перекладена, відтворена або передана в будь-якому вигляді  без письмової згоди автора.

 

Це історія про силу кохання, але не лише про неї. Це історія про вибір, про те, що часом обставини бувають сильніші за нас, що інколи доводиться поступатися принципами і приймати нові умови, адаптуватися, або ж зустріти дещо гірше, ніж можеш уявити. Інколи ми переоцінюємо себе, а буває — ми взагалі не підозрюємо, яка сила в нас криється.

Yamazaki — сучасна молодіжна проза з елементами кримінальної історії, детективу і драми. Дія відбувається в Японії й оповідає про таку мафіозну структуру як якудза. Ідея зародилася від перегляду відеокліпу "Yamazaki" Bang Yongguk і мала трохи інший вигляд, аніж буде представлена тут. Але я пишаюся цією історією, вона повністю передає все те, що я бажала нею сказати і є досить влучною у своєму філософському змісті.

Рейтинг 16+ стоїть не з причини еротичних сцен (їх тут немає), а щоб попередити про наявність певних брутальних сцен. .

Застереження: текст не виправдовує жодні насильницькі дії, а висловлює думку, що світ не є чорно-білим, а мотивація і пріоритети можуть схилити до непередбачуваних вчинків і вибору. 

Натхненням послужили:
Bang YongGuk - Yamazaki
Bang YongGuk (B.A.P) & Maslo –  Traces
B.A.P – 주소서
B.A.P – Monologue
Bang Yongguk  – AM 4:44
Maslo - What You Want (Feat. Jepp Blackman (BANG YONGGUK))Aillin Ai

Відредаговано: 13.08.2019

Додати в бібліотеку


Поскаржитись