Юї прекрасна: школа магії

Розмір шрифту: - +

Похід до озера правди

Розділ 5

(Похід до озера правди)

Пройшов тиждень з того моменту як на місто напав дракон і вже тиждень Юї не може відвести очей від Осірія. Його це дуже дратувало але він старався не звертати на це уваги, бо розумів, що не можна показувати своїх емоцій. Він був радий, що з Юї нічого не трапилося, але він не хотів це показувати, бо його ціллю є захищати її від різних монстрів. Він прекрасно знав, що вона раніше була прекрасним воїном, але через певну ситуацію вимушена була покинути цей світ. Також він знав і про Ларка, але не міг з ним впоратись, бо це буде порушенням святої книги яка показала майбутнє. Ларк не погодився з тією книгою і не хочe померти від руки цієї дівки, а тому став на бік зла аби поміняти свою історію. Ларк був раніше дуже могутнім воїном, але його магія ослабла коли той використав всю свою магію на древнього Ероя. Це було приблизно десять років тому, коли Юї була ще геть мала, на місто напав древній Ерой який хотів захопити місто і помститись воїнам цього міста, за нанесену йому травму. Його сила була неймовірна, однак Ларк витратив свою останню магію разом із своїм здоров'ям на нього і тепер він не може чаклувати так як в минулому. Жертв було мало,однак майже все місто перетворилось на якусь пустку і всім жителям довелося відбудовувати місто протягом року. Жорстоких нападів на місто вже майже не відбувалося, однак дрібні напади були ледь не щодня. Дрібні грабіжники Руїви старались тероризувати місто, та не довго їм довелося створювати хаос, бо місто захищали сильні ельфи та люди із супер здібностями. Один із найвідоміших та найсильніших Фалірій був Осаніт. Це темний ельф який був на захисті міста доволі тривалий час і мав неймовірну магічну силу, та неймовірні здібності в ближньому бою якщо це було необхідно. Його сила була настільки велика, що верхи влади прийняли рішення сконцентрувати цю силу в скіпітр. Ручка скіпітра була створена із надавнішого дерева за всю історію Ельбура, а верхівка мала магічний камінь завдяки якому Осаніт міг давати напрямок магії. Варто було Осаніту змахнути скіпітром як з нього вилітає велика стріла із льоду, вогню, води чи землі, в залежності від того що хоче власник. А супер здібність яку він мав- це метеоритний дощ. З неба летять вогняні космічні тіла які знищують все на своєму шляху. Осаніту один раз довелося використати цю силу, але через це померла його дружина ,а донька пропала безвісти. Лишився в нього тільки син, він його віддав в школу магії Ельбура, а сам став відлюдником. Він відчував сильну провину, бо через нього втратив майже всю родину, і з того моменту його ніхто не бачив.

                 Юї ще досі лежала в ліжку, вона не хотіла нікуди йти, бо вона бачила чудовий та приємний сон. Вона мріяла якби було класно повернутись в сон, та на жаль це неможливо, але от Ларк зразу зрозумів, що щоб її розбудити треба прийняти бодай якісь методи. Він взяв відро із водою та сказав їй полити квіти в саду, бо вони можуть померти, таким чином він заставив її піднятись з ліжка і зробити користь природі, але… Все не так просто як здається спершу, Юї проігнорувала його прохання і звісно Ларк вийшов із себе. Він побачив, що вона не послухалась його і тому завдяки силі левітації він перевернув це відро прямо на неї, чим вона була дуже обурена. Після такого вона різко підстрибнула та поглядом незадоволеного дівчиська глянула на нього, але Ларк лише усміхнувся. Юї зрозуміла що їй абсолютно немає ніякого сенсу продовжувати лежати в ліжку, а тому вона встала та пішла вмиватись. Її волосся знову було абсолютно рівним із-за того що було мокре, але волосся лізло прямо на її очі, тому вона почала його якось сушити. Вже через півгодини вона вийшла на вулицю до своїх друзів із класу і звісно Осірія в якого та була закохана. Вона підбігла до нього та глянула знизу вгору, посміхаючись вимовила :”Привіт! Як в тебе справи” на що той мовчки відійшов , але вона бачила в його червоних очах щось інше, щось в рази приємніше та тепле як мамині обійми. Вона не знала хто він і що він, але була закохана по вуха в нього. Сьогодні її клас вирушає до озера правди, кажуть,що це озеро має таємну силу: до людини чи групи людей підходить дух озера та відповість на будь-яке питання, але звісно за певну плату. Однак не гроші хливюють цього духа, а щось в рази сильніше та дорожче за гроші. За будь-який спогад вона може розказати правду про будь-кого і про будь-що. Юї  нічого не пам'ятала із свого минулого життя в Ельбурі, а тому вона хотіла б за уди інцидент з пограбуванням і дізнатись, ким вона була раніше в цьому місті. Дорога була досить довга: через ліс брехні, гори потаємних думок та шахту-моглиу Ероя демона. Та коли вони прийшли до озера то нічого не помітили, це було просте озеро, навколо були дерева, трава та різні квіти, а сонце відблискувало від озера і сліпого учнів. Згодом вчитель мовив:”Reno, cu cata des bergor ,se!”- що означає:”Рено, ти великий дух озера, вийди!” І вже за мить перед ним постала чудова постать. Вродлива біловолоса жінка на долонях якої були квіти вийшла з-під води.

-Я Рено! Я дух цього озера і готова розказати всю правду на питання яке вас турбує, однак за це, ви маєте віддати мені будь-який ваш спогад,- каже вона  та вмить всі учні почали між собою перешіптуватись,- хто буде сміливим і віддасть мені свій спогад в замін на правду?

-Я!- каже Юї,- мене хвилює одне питання відколи я попала сюди,я хочу знати правду,- коли Юї вийшла з тіні, то Рено різко помінялась в обличчі та впала на коліна до неї зі словами:”Ваша величносте! Ви все таки живі, я так рада вас бачити, чим вам допомогти?” Юї була в шоці від такої реакції, але вона не розгубилася і продовжила гнути свої лінію,- я хочу знати ким я була та що зі мною сталось в минулий раз.

-Ваша високосте, невже ви не пам'ятаєте? Ви були нашим імператором протягом трьох років і привели місто в рівновагу, але під час нападу ви пали від нього руки. Цього монстра звали Татара, він був як мінотавр, але мав крила та в руках була потужна дворучна сокира. Ваш слуга Ларк переміг його, а ви вважались мертвими і всі полишили надію, що ви повернетесь. А ще… Ви донька великого мага Осаніта, ваша сила була займана у матері, а потужність у батька, однак на питання куди ви пропали я не можу відповісти, це загадка навіть для мене,- у всіх відпали щелепи від почутого, а Юї почервоніла, бо стільки інформації вона дізналася майже моментально. Вона звісно розуміла, що вона тут не проста селянська дівка, але такого точно не очікувала, а тут ще й виявилось, що один із найсильніших магів її батько. Та через це вона стала ще більшою заздрістю для інших, особливо для дівчат, лише один Осірія стояв коло дерева ніби знав, що вона буде казати далі.DReaper

Відредаговано: 11.03.2020

Додати в бібліотеку


Поскаржитись