Зі мною темрява

Розмір шрифту: - +

Двадцять третя глава

Що саме цікаве, то навіть не так давно я не замислювалася любить - не любить, я просто жила в потоці щоденних проблем. З Олегом ми довго прожили, у наших стосунках уже не було ніякої пристрасті, саме лише поступове вгасання статевого ваблення. Поклавши руку на серце можу сказати, що я цінувала ту певну стабільність, яка в мене з ним була, влаштований побут, фінансовий добробут, мій життєвий графік і секс. Два чи три рази на тиждень без затій і сексуальних ігрищ. Відчуття закоханості залишилося енну кількість років тому назад. Втома, стрес на роботі, купа обов’язків у обох повільно віддаляли нас один від одного.

Чоловіки звісно з-за своєї фізіології сприймають секс і відчувають оргазм по-іншому, аніж жінки. Їм не важливі умови, не потрібні тривалі ласки, це просто сплеск збудження за яким слідує оргазм. То ж Олега було нормально активні і швидкі рухи. Для мене, як жінки, для отримання задоволення важлива сукупність багатьох факторів як зовнішніх так і внутрішніх. З одного боку я маю бути налаштована на секс і мене не повинно хвилювати купа проблем на роботі, чи немитий посуд, чи сімейні проблеми. Я маю бути впевненою у своєму чоловікові. З іншого боку і часу для отримання задоволення мені потрібно більше. Інтимне життя за чоловічим сценарієм задоволення іноді взагалі не приносило. Звісно компроміс ми знайшли і пози і рухи і ласки, які повністю задовольняли обох партнерів. Принаймні я так думала. А виявляється все було не так. Олег потребував нових вражень, нових завоювань. Адже який сенс докладати якихось зусиль коли вже все відомо і відверто нецікаво?

Напевне потрібно було чимось дивувати його у ліжку, урізноманітнити інтим і зробити шлюб більш міцнішим. Займатися сексом у різних позах, читати камасутру і пробувати щось нове і цікаве. Спробувати нові поверхні в якості інтимного ложа…

З долею суму нагадала певний ритуал, що передував заняттям любов’ю у нас з Олегом. Ми поверталися з роботи, вечеряли, приймали душ, лягали в ліжко, в цю пору один з нас міг щось читати, або переглядати новини…Твою кульбабку, а я ще обурювалася, що він знайшов собі нову гарячу дівку…Мене пересмикнуло. Я накрилася з головою ковдрою. Трохи полежала. М-да, ми не є власністю один одного. Ми не зобов’язані любити один одного тільки тому, що у нас є штамп в паспорті. Цю любов потрібно заслужити, днем за днем , момент за моментом… Ми мали слухати і чути один одного і нам обом мало бути не все одно…

А тепер новий смак життя мені подарував Богдан. З ним я знайшла романтику, увагу, відчуття надійності і захищеності і ще також запаморочливий секс і гостре, ріжуче почуття пристрасті. В його обіймах я відчула себе слабкою. І це в купі налякало. Гойдалка емоцій від щемливої ніжності, тендітної насолоди, пекучого потягу, бажання затаврувати і залишити моїм, до всепожираючої злості, за те, що змусив почувати, за те, що змусив сумніватися, за те, що роздирає невпевненість.

Я застогнала. Виповзла з ліжка. Та щоб вам всім добро було!!! Поповзла в душ. І півгодини від душі відмокала там. Чиста я стала аж до скрипоти, а от в голові щось ліпше не стало, на душі теж було, хоч вовком вий. Як на людину, що хоче втримати чоловіка у мене якась зовсім без закришки стратегія. Заміть того, щоб бути поряд я вмотала за дві тисячі кілометрів…Слів просто не вистачає. Ага, як в анекдоті, як можна бути спокійним, коли всі клітки нервові? Колись читала про різницю між чоловічим мозком і жіночим. Чоловічий мозок - це пристрій де панує ідеальний порядок, все розкладено по шухлядкам: спорт, секс, робота, розваги. Жіночий мозок - це великий клубок дроту де все пов’язане з усім. Вважається, що чоловіки можуть відключатися, не думати ні про що і при цьому дихати. А от жіночий розум ніколи не зупиняється… І ласкаво просимо до пекла.

 Шаграй Наталья

Відредаговано: 10.03.2019

Додати в бібліотеку


Поскаржитись