Зів'яле листя

Розмір шрифту: - +

3.3

- Де ти ходиш?Ніхто нас чекати півдня не збирається.

Прям з порогу на мене накинулась Тата, та це і зрозуміло, оскільки я дійсно затрималась.

- Потім розповім, знаєш мені трохи лячно. Куди я буду соватись, коли навіть нот не знаю. А якщо нічого не вийде?

- Не кіпішуй, вийде не вийде...не спробуєш - не дізнаємось. Тим більше у мене тут блат.

Тата лукаво гляділа на мене, і від того погляду ставало трохи не по собі. Але поряд з цим мені безумовно було приємно відчувати її підтримку.

- Пішли. Все вийде!

Вона впевнено взяла мене за руку і ми разом потрапили до великого залу, де вже сиділа молода жінка. Я так розумію, що саме вона була художнім керівником, перед яким нам з Татою зараз прийдеться показувати свої таланти. Перша виступала Наталя, вона націлилась на фортепіано, що непримітно стояло збоку. Але коли дівчина опустила свої довгі пальці на клавіші, у мене дійсно серце стало битися швидше. Тата виконувала інструментальний кавер на пісню John Legend - All of me, але аранжування було зовсім інакше. Варто додати, що це дійсно одна з моїх улюблених пісень і у обробці моє нової знайомої виходило щось просто неймовірне. Я бачила реакцію цієї жінки, яку, до речі, звали Маргаритою і точно знала, що Тата стане невід`ємною частиною гурту. Коли прозвучав останній акорд, і я розгледіла обличчя Наташі, то помітила легку печаль, яка ледь відображалася в очах. Що ж приховувала ця руда принцеса? Я не хотіла бентежити її своїми допитами, але може колись Тата сама вирішить зі мною поділитися своїм смутком. 

Як я і думала, Маргарита високо оцінила гру Тати і запросила її доєднатися до творчої групи.

Тепер настала моя черга проявитися, так би мовити зірковий час. Але коліна трусилися знатно.

Я взяла до рук гітару, зовсім не звернувши увагу на реакцію своїх глядачів, що безперечно було помилкою, і почала потроху її настроювати. Коли налаштування були завершені, я набрала побільше повітря в легені та тремтячими руками стала легенько перебирать струни, підбираючи мелодію. І сама не помітила як почала співати :

Якщо хтось зробить  тобі боляче, я буду боротися.

Не заважаючи на те, що мені ламали руки безліч разів

Я буду говорити грубо, але чесно

Слова завжди виграють, але сьогодні так не станеться

Я б співала пісню, яка належить тільки нам

Але ця музика вже звучала

Мені хочеть плакати і навчитися любити по-новому

Але всі сльози давно вже висохли.

Я завжи пропускаю музику через себе, вкладаю душу і відриваюсь від реальності. Але коли я все-таки спустилась на землю, розплющивши очі, то в моєму полі зору замаячила розлючена фігура хлопця.

Зараз будуть убивать...

P.S. Пісня, яку виконувала Софія називається Another Love-Tom Odell. І я б рекомендувала Вам послухати її у виконанні Магдалени Паскар та Олександра Мороза - учасників Голоса країни 9

 

 Роза Аксельрод

Відредаговано: 20.04.2019

Додати в бібліотеку


Поскаржитись