Зів'яле листя

Розмір шрифту: - +

6.1

I want it all

I want it all

I want it all

and I want it now!

Пристреліть мене зразу. Якого лішого, звучить будильник, сьогодні ж субота. Мені ще десь півгодини точно можна було б відсипатися. 

О-о. Два нових повідомлення, та я стаю популярною.

Незнайомий номер, серце починає тріпотітися швидше, коли я здогадуюсь від кого отримала смс.

*17.00, Саксаганського, 4.*

Чітко і лаконічно. Відписувати не буду. Хоча може треба було б спитати, які речі з собою взяти або, можливо, якусь інформацію додатково почитати.

Сна вже як і не було. Заспокойся, якщо щось потрібно, то Марк вказав би. Треба повторити державотворчі процеси на теренах України від Антського союзу до незалежності. Ааа. Та я вже нічого не пам`ятаю. Так, видихай, Софо.

У мене цілий день попереду. Цікаво, а у нього є план занять, скоріш за все хлопець почне з маленького тесту. 

Оця метушня мені нагадала шкільний період, коли я засипала і прокидалась з єдиною думкою - я бездара, у якої замість мозку яєчня.

Гаразд, думаю Марк і так не дуже високої думки про мене, тому нема чого переживати.

Не допомогло.

Урешті-решт я вирішила поїхати закупитися продуктами та приготувати щось смачненьке для того, щоб  відволіктись. Не те що я любила готувати, скоріше їсти. Але коли живеш сам, то сам маєш контролювати свій раціон. У мене була схильність до повноти, тому я не зловживала випічкою, але сьогодні хотілось спекти плюшки. Насправді, це єдине, що я дійсно вміла робити більш-менш вправно. Окрім того, процес їх приготування займав купу часу. Сьогодні мені це вигідно.

Я взяла дріжджі та почала чаклувати на кухні. Всього через якихось три години у мене на столі красувались рум`яні плюшки. Навіть майже не підгоріли. До зустрічі з Марком залишалось ще трохи часу, тому я прибрала наслідки своєї готовки, кухня виглядала, наче поле бою. Але мене це не лякало. Коли я закінчила, прийняла душ, то подумала виїхати трохи раніше на заняття. Хто знає, я, наприклад, погано орієнтуюсь на місцевості, а запізнюватися не хотілося б.

 



Роза Аксельрод

Відредаговано: 20.04.2019

Додати в бібліотеку


Поскаржитись