Зів'яле листя

Розмір шрифту: - +

7 глава

Після заняття я прийшла додому і вирішила перевірити оте друге повідомлення, не треба бути генієм, що б здогадатися від кого воно. 

Андрій.

Тата дійсно мала рацію, коли казала, що треба обрізати всі зв'язки миттєво і нікого не жаліти. Може, Марк і грубіян, але він безумовно був правий, коли наголошував, що я не вмію себе відстоювати. 

Відкриваю чат.

- Софо, сподіваюсь ти не ображаєшся, що вчора так вийшло. Ми записували новий трек, засиділися на студії. А пізно тебе турбувати думаю теж кепський варіант.

- Андрію, все гаразд. У мене в самої плани змінились.

Миттєво приходить відповідь.

- Ну то може завтра, я точно буду вільний. Стільки всього маю тобі розповісти.

- Знаєш, у мене тренування.

- А хіба тобі можна давати навантаження. Я хвилююсь.

А як же, а коли я лежала з температурою під 40 і не було єдиної душі, яка могла б мені допомогти - ти не навіть не здогадувався, тим паче не хвилювався. Звичайно, не можна Андрія в цьому звинувачувати, але мені відразу якось стало так противно. Цей діалог ставав все більше і більше комічним та фальшивим. Ніби треба виконувати якісь люб`язності.

- У мене все під контролем. Вибач, але я маю йти у справах.

Після останньої фрази Андрій вже не відписував. Мабуть, інтерес пропав. Не дуже то і хотілося.

Коли я була меншою всі кому не лінь нагадували мені про те, що я кульгаю. Наче сама не знаю. Неприємно бути бридким кривим каченям у кожному новому середовищі. Люди завжди судять по першому враженні, а тепер уявіть мене кульгаючою з окулярами на півобличчя і з пластинками на зубах. Повний набір принцеси доповнювала зайва вага та прищі. Саме так я виглядала в 14, а підлітки доволі жорстокі люди, хоча у кожен з них теж мав свої особливості.

Тим не менше в універі вцілому студенти виявилися більш цивілізованими. Навіть Марк, і той словом не обмовився, що у мене якісь проблеми. Коли хто як не він мав би указати на це, хлопець же хотів, щоб я долучилася до його волейбольної команди. Ну і намучається Марк зі мною.

Очі вже почали закриватися, коли раптом прийшло нове повідомлення.

Незнайомець.

* Лягай вже спати. Завтра на тебе чекає насичений день*Роза Аксельрод

Відредаговано: 20.04.2019

Додати в бібліотеку


Поскаржитись