Зів'яле листя

Розмір шрифту: - +

Епілог

Рік по тому..

Життя завжди вносить свої корективи. Ти можеш будувати плани, мріяти, ставити якісь цілі. Але врешті-решт, щось трапляється і твій усталений ритм летить шкереберть. 

Я дійсно можу сказати, що моє життя розділилося на "до" і "після" як би штампово це не звучало. 

Період коли я бездумно, ніби метелик одноденка зпалювала день за днем, розуміючи, що так не має бути, але все ще боячись рішучих дій на меті до кардинальних змін. Період, коли я думала, що борюсь з своєю сором`язливістю, але насправді ще глибше занурювалась у нору, де все знайомо і не треба нікому нічого доводити. Період, де я попри волю мами, продовжувала бути спостерігачем бурхливого виру подій. 

А потім все змінилося.

Я не буду казати, що з першого погляду закохалася в Марка. Ні, це було б неправдою. 

Він мені не сподобався, бо цей хлопець - зухвалець. Повна протилежність мені, так я думала на початку. Юнак порушував мою рівновагу, він руйнував той звичний, сірий світ, де я знала чого чекати.

Марк давав мені почуття свободи. Я не хотіла визнавати, що мені ставало п`янко просто від його присутності. Я ж так прагнула незалежності. 

Але річ не в тому, що бути самотньою, самостійною бабцею з власним котячим притулком. Оте зовсім безглузде бажання до відділення себе від суспільства дає нам наша гордість. Життя складне, але комплекси і примхи роблять все ще гірше. Хтось колись порадив вибирати мені за чоловіка людину, яка хоча б не додає нових проблем. І цей мудрець був до біса правий.

Секрет щасливого життя до банальності простий. 

Любов.

І це не обов`язково до чоловіка. Якби ми могли тільки щиро проявляти свої почуття та емоції, ніхто б горя не знав.

Марк подарував мені давно забуте відчуття. Він наново навчив любити. Просто, як вчать маленьких дітей. Але я така вдячна, що хлопець зумів повернути мене до життя. 

Наші стосунки стали справжнім випробування, але я знаю точно, що попри всі перешкоди ми завжди є один в одного. 

І все тільки починається..

***

Ну ось і добігла кінця ця невеличка історія кохання. Хочу виразити велику подяку всім і кожному, хто долучився до прочитання. Друзі, без Вас нічого б не було.

З любов`ю Ваш автор.

 Роза Аксельрод

Відредаговано: 20.04.2019

Додати в бібліотеку


Поскаржитись