Книга. "ключи от будущего или дно бездны" читать онлайн

ключи от будущего или дно бездны

Анитя Бесто

В тексте есть:
политика, смех, грех

Читать

Скачать: epub mobi fb2

Рейтинг:
1
8 3 302

Текущий рейтинг:
#41 в Мужской роман


Полный текст 100 стр

Публикация: 12.05.2018 — 07.06.2018


Аннотация к книге "ключи от будущего или дно бездны"

Иронический роман о жизни и любви. Нет не иронический, а прикольный, потому что жизнь и любовь не могут быть ироническими по определению . а вот прикольными сколько угодно.
И так откровения о жизни и любви.
О жизни: наша жизнь одно срамное место: глубоко , темно и тесно.
О любви: я не буду о тебе спрашивать, я не буду о тебе вспоминать , но, молю тебя, весной , когда капелями плачут звезды явись, хотя бы раз в мои сны.
И еще: не ищите аналогий: все персонажи политиков вымышлены – в жизни они еще хуже .

Комментарии к произведению:

Всего веток: 3

Анитя Бесто 01.07.2018, 10:21:39

Шановні співвітчизники !
У мене до вас дві пропозиції. Перша: давайте зекономимо гроші, як країні так і олігархам. Для цього пропоную не проводити ні парламентські, ні президентські вибори. Заощадженні ж країною кошти витратити на впровадження електронних карток виборців. ( Волевиявлення вноситься на картку через телефон SMS) Зробити таким чином процес виборів постійним, що дозволить громадянам завжди тримати владу під контролем. І лиш тоді у новий спосіб зробило пере загрузку влади. Ні коли не думав, що таке скажу, але істина дорожче. Тому хочу замовити слово і на захист влади. Вона лише виконавець - менеджер. А що робити? І Як робити? – це завдання перед владою повинні ставити ми – народ, як єдине джерело влади в країні, тобто хазяїн – замовник. Пропозиція друга: звертаюся до всіх заможних людей України і не тільки. Якщо не проводити виборів, то ви зекономите купу грошей. Тож давайте всі разом сформуйте призовий фонд і оголосіть конкурс на кращу Концепцію плану реформ для України. Реформ, які б були взаємовигідні всім. І на останок. Щоб не перетворювати цей конкурс на пошук голки в стозі сіна пропоную його провести за зразком. Така Концепція – зразок мною розроблена і дає ясні і чіткі відповіді на найболючіші питання сьогодення, хоча вміщується на одному аркуші и має лише чотири пункти. Плюс додаток: три сторінки Стратегії успіху і одна сторінка Ключові положення громадянського суспільства. Але якщо хтось зможе запропонувати щось краще, будь ласка. Для того і конкурс. Хоча окреслена мною система координат для реформ в країні – це як періодична система Менделеєва. Тобто запропонувати щось кардинально відмінне просто неможливо. Але це моя особиста, а значить і суб’єктивна думка.
P. S. Щоб здійснити пере загрузку влади у новий спосіб певна річ потрібне законодавче підгрунття. А щоб провести справжні реформи потрібен новий Суспільний Договір, який би докорінно змінював владну вертикаль роблячи її ефективною, фаховою і підконтрольною народу. А щоб мати потужну економіку потрібно розробити і прийняти Економічну Конституцію, яка встановить єдині довгострокові правила взаємовигідні всім. Тож до прийняття цих двох основних законів будуть діяти перехідні положення, згідно яких Верховна Рада матиме право в цей період приймати будь яке рішення, яке ні с ким не погоджується і відразу набуває закону силу. Тож можна було б вже зараз, як виняток , провести пере загрузку влади використовуючи соціологію.

Анитя Бесто 26.05.2018, 17:17:26

Шановні співвітчизники! Не для кого з вас не секрет ( бо кожного дня ви це відчуваєте на своїй шкурі ) , що наша Батьківщина терміново потребує системних структурних реформ і вже не сьогодні чи вчора, а десятиліття назад. Горе – реформатори назвали їх «непопулярними рішеннями». ( Якщо ви взяли кредит чи заощаджуєте гроші, щоб придбати квартиру чи автомобіль, що це для вас: непопулярне рішення чи омріяна дія!?) Те що зараз роблять можновладці з економікою і соціальною сферою гордо величаючи це реформами можна назвати найбільш толерантно – це паскудство і невігластво.( Підняти в три рази курс долара і цим збіднівши в три рази народ, а самим збагатіти в стільки ж разів!?) Україна в небезпеці і часу для розбрату і з’ясовування хто найбільше винен просто не існує. Потрібно терміново сідати всім за стіл переговорів і домовлятися про єдині діючи десятиліттями правила гри взаємовигідні всім. Концепція таких домовленостей мною розроблена. Скажу більше, і не для того щоб похизуватися, а лише щоб визначити точку відліку, мої напрацювання - це ключі від майбутнього не тільки для України, але і для усього світу. Тепер же практичні кроки в цьому напрямку: Пропоную не проводити в наступному році президентські вибори, а вже зараз рішенням Парламенту призначити мене президентом. Як єдиного хто має реальний, чіткий і зрозумілий всім план системних реформ. (Можливо деякі норми «Ключових положень громадянського суспільства» діятимуть лише в перехідний період, але нам зараз головне результат.) Парламенту (згідно мого плану та з врахуванням соціології ) теж без перевиборів треба буде самопереформатуватися. Я ж в свою чергу призначу Юлію Володимирівну ( певна річ, якщо вона погодиться ) Головним координатором пенсійного фонду, який згідно ж мого плану, стає ключовим гравцем на владному Олімпі. Та ще для запуску реформ делегую Юлії Володимирівні більшу частину своїх повноважень. Чому саме Тимошенко? Фаховість, уміння домовлятися з бізнесом, рейтинг і конці - кінців моральне відшкодування за двічі вкрадену перемогу. Сам же я (і це вважаю найкращою якістю керівника ) на свої плечі звалювати нічого окрім контролю всіх і вся не буду. Тому залишуся дома за місцем свого проживання і буду здійснювати контроль в ранзі авторського нагляду. Для цього Перший Національний , хоча б на час проведення реформ, трансформується в справжній голос народу і перший справжній соціальний ліфт. Завдяки якому всі громадяни і я в тім числі будемо разом вчитися контролювати і керувати владою. Тобто впроваджувати в життя конституційну норму, що народ єдине джерело влади в країні.

Анатолій Рогаль 25.05.2018

Р.S. Прикріплені файли за адресою … в Інтернеті. Там окрім моїх напрацювань, що стосуються плану реформ, ще і восьмий заключний міні – роман з моєї книги «Ключі від майбутнього.» Це вам як бонус – премія і як помічник під час роздумів, що до прийняття рішень.

Р.Р.S. До влади: Погоджуйтесь на мою пропозицію. Бо це краще з кращих, що вам могли б запропонува

Тамара Гера 23.05.2018, 18:49:25

Если "все персонажи политиков вымышлены", то почему на обложке конкретные известные люди?

Books language: