Книга. "Рана кохання" читать онлайн

Рана кохання

Жанна Смышляк

В тексте есть:
кохання, віра, відьма

Читать

Рейтинг:
1
0 1 3

Текущий рейтинг:
#1825 в Городское фэнтези
#6795 в Любовное фэнтези


Заморожена: 13 Апр 8 стр

Публикация: 13.04.2018 — ...


Аннотация к книге "Рана кохання"

Чи можна судити закони серця та протидіяти їм? І чи зможуть чари бути сильнішими за них? Анна з Данею зустрічають жінку, яка жила у минулому столітті. Вона полонила хлопця, і він покинув свою кохану Анну. Але яку трагічну таємницю ховає у собі історія жінки, і чи зможе вона стати кращою для Дані за живу дівчину?
Варвара була найкрасивішою жінкою в Києві, але знайшла своє щастя не у часі, в якому народилася, а століттям пізніше. І щастя це - у безкрайній жорстокій помсті. Хто не дав їй жити, чим заплатила Варвара за свою красу, якою наділила її природа?
Старовинна легенда про київську красуню знайшла своє нове втілення. Потрібно вірити до останнього у кохання, аби не стати жертвою жаги помсти за розбиту долю і знівечену любов. І Анна повинна довести це власним прикладом, щоб бути щасливою

Комментарии к произведению:

Всего веток: 1

Тамара Фетисова 26.04.2018, 03:04:35

Дякую за таку сумну новелу, хоча вона закінчилась добре (на даний момент) для Анни та Дані, вже й крапку можна поставити, чи ще буде обіцяне у анотації продовження сюжету? Бажано б було більш жвавого сюжету, а не дуже повільну розповідь. Успіхів!.

Books language: