Книга. "Таємниці дрімучого лісу" читать онлайн

Таємниці дрімучого лісу

Лена Фут

В тексте есть:любовное фэнтези, тайны

Рейтинг:
9
8 1316

Текущий рейтинг:
#58006 в Фэнтези
#9845 в Мистика/Ужасы


Заморожена: 27 Мар 37 стр

Публикация: 17.03.2016 — ...


Аннотация к книге "Таємниці дрімучого лісу"

Усім же ж відомо, що історія ховається не тільки на сторінках підручників. Для чого ж її знати? Для чого пам'ятати? А відповідь може зовсім бути простою, яка і була відкрита Данилу. Лише цей хлопчина, який має так мало років пізнав істину. Та на привеликій жаль, він заплатить велику ціну. На шляху буде переступать через барикади страху, зради і навіть смерті. Невже своєї власної?! Та чи оцінить старий ліс бажання нещасного юнака леліти історію?!

3 комментария

Авторизуйтесь, чтобы оставлять комментарий

Войти
avatar
Liudmila Sierova
31.03.2016, 21:50:13

не построєний, а побудований
не розположилось, а розташувалося
не радується, а радіє і т.д. Але все одно бажаю успіхів в ваших літературних починаннях)))))

Лена Фут
01.04.2016, 21:59:55

Liudmila Sierova, Для початку "Привіт") Мені приєним є той факт, що Ви все ж таки звернули увагу на мою творчість. Помилки..ну ось хто від них застрахований?! Можливо не варто було затівати усю цю писанину, але ж як на рахунок того, що я кілька років живу за межами України. Все з благих намірів - не забути українську мову. Знаю, критикувати найлегше особливо тоді, коли не написав жодного твору, та з рештою, я Вам навіть вдячна. Своїм коментарем змушуєте більше працювати над собою. Я виправлюсь. Обіцяю, віднайду всі свої помилки. Гарного вечора Вам :)

Интересно встретить произведение на украинском! Языка не знаю, увы, но желаю Вам творческих успехов и продвижения украинского языка в большую литературу!

Лена Фут
17.03.2016, 22:12:34

Лана Смирнова, Естественно)) Буду только рада помочь) И мне очень хотелось бы прочесть такую книгу, что бы кто нибудь, да на польском гласил.)

Боюсь, что не только лишь все носії мови зможуть злеліти цю історію)