Чудова книга,емоційно,проживаєш сюжет книги разом з героями.А що до того ,що героїня "принцеса" як було сказано у попередньому коментарі,на мою думку ,було все і страх і паніка і біль за смерть своїх друзів,але життя не стоїть на місці і треба жити далі,що і зробила героїня цієї книги зберігаючи пам'ять про своїх друзів.Автору велике дякую за цю книгу і натхнення для подальшої творчості .
Сайт применяет Cookie и использует рекомендательные технологии