Дуже цікава книга , багато гумору і досить життєва історія , читається легко , просто . Автор велика молодець. Дуже приємно читати такі захопливі історії. Чекаю продовження про інших героїв . Автору натхнення та легкого пера))
Сайт применяет Cookie и использует рекомендательные технологии