Це було щось неймовірне! Пригоди Олесі були настільки захопливі, що ніяк не хотілося перериватися. Впродовж двох книг щиро вболівала за дівчину та її подруг. Думаю, в світі Сорура може народитися ще не одна така ж весела, романтична і захоплива історія. Бажаю вам натхнення!!! P. S. Вкраплення українською мовою дуже сподобалися, а "племінник Зеленського" - просто бомба!
Сайт применяет Cookie и использует рекомендательные технологии